Carneo Adventure HR+ gen2 černé


Chytré hodinky, super Amoled displej, Bluetooth, Voděodolnost, Počet dní výdrže baterie: 5, Funkce: senzor tepové frekvence, měření tlaku, gyroskop, krokoměr, monitoring spánku, notifikace, výpočet kalorií, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info

Barva


Cena 2 390 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 24 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Moderní outdoorové fitness hodinky Carneo Adventure HR+ druhé generace s velmi pohodlným silikonovým řemínkem a barevným Super AMOLED displejem s vysokým jasem a funkcí trvalého zobrazení času monitorují vaši denní aktivitu, úroveň stresu a lze je spárovat s mobilním telefonem, který vás upozorní na příchozí hovor nebo SMS.

Prémiové kovové provedení

Kovové tělo s tloušťkou 11 mm a 1,43" Super AMOLED displejem - prvotřídní obraz a vynikající čitelnost za všech světelných podmínek. Hodinky jsou vybaveny extrémně odolným sklem Gorilla glass. Měří srdeční tep, stres, BMI, vzdálenost, kalorie a kvalitu spánku. Výdrž baterie mají na 5 dnů. Jsou odolné proti vodě a prachu podle certifikace IP67 a kompatibilní se systémy iOS a Android.

Hodinky změří až 98 sportovních aktivit

98 sportovních režimů (chůze, běh, lezení, jízda na kole, basketbal, badminton, fotbal, eliptický trenažér, stolní tenis, švihadlo, tenis, baseball, kriket, golf, běžecký pás, bojová umění, box, judo, karate, kickbox, šerm, taekwondo, zápas, aerobik, flexibilita, gymnastika, maraton, pilates, volný styl, atletika, cardio, posilování, turistika, stacionární cyklistika, plavání a mnoho dalších). Přehledné zobrazení všech potřebných údajů během aktivity, jako je aktuální tepová frekvence, vzdálenost, spálené kalorie, celkový čas aktivity, nebo zobrazení trasy na mapě díky GPS v telefonu.

Pečujte o své zdraví

Hodinky umožňují měřit srdeční tep, krevní tlak, úroveň okysličení krve, stres, BMI, ujetou vzdálenost, sledovat spálené kalorie nebo kvalitu spánku. Sledují celý průběh vašeho spánku zobrazením spánkových fází, jako je REM, hluboký a lehký spánek. Sledování tepové frekvence je možné po celý den i mimo sportovní aktivity. Připomínky k dodržování pitného režimu vám pomohou udržet hydrataci a průvodce dechovými cvičeními pomůže snížit stres.

Upozornění: Všechny údaje mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od údajů profesionálních přístrojů, proto je nelze považovat za závazné.

Vytvořte si vlastní ciferník

Velký výběr ciferníků - měníte svůj styl nebo náladu? Žádný problém, hodinky mají velký výběr moderních ciferníků. Samozřejmě si můžete vytvořit vlastní ciferník pomocí vlastní fotografie, čímž se odlišíte od ostatních uživatelů těchto elegantních hodinek.

Důležité funkce

 • Hodinky sledují vaše pohybové aktivity.
 • Jsou vybaveny automatickým měřením srdečního tepu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a monitorují stres v průběhu celého dne.
 • Díky výběru z 98 sportovních aktivit a funkci Body battery budete vždy motivováni k dalším výkonům.
 • Hodinky také sledují spánek a umožňují ovládat hudbu a fotoaparát na chytrém telefonu. 
 • Díky Super AMOLED displeji a certifikaci IP67 jsou odolné proti prachu a vodě.
 • Automaticky měří stres v průběhu celého dne.
 • Telefonujte přímo z hodinek s křišťálově čistým zvukem díky funkci BT volání.
 • Průvodce dechovými cvičeními pro snížení stresu.
 • Ovládání hudby + vzdálené ovládání fotoaparátu v telefonu.
 • Měření krevního tlaku a "nasycení" krve kyslíkem.
 • Funkce Cardio index vás informuje o aktuálním stavu, zdraví vašeho srdce.
 • V aplikaci je vždy k dispozici náhled vašeho BMI, který vás může neustále motivovat k dalším a dalším aktivitám.
 • Denní, týdenní, měsíční a roční statistiky všech naměřených hodnot s anonymním porovnáním se všemi uživateli ve vašem věku a pohlaví, pro ještě větší motivaci být nejlepší.

Vynikající aplikace

Aplikace Carneo Fit je dokonalým řešením pro dokonalé spojení s vaším zařízením. Stáhněte si tuto bezplatnou aplikaci z App Store nebo Google Play a využívejte všechny její výhody. S aplikací Carneo Fit budete mít k dispozici všechny funkce, které potřebujete k dosažení svých fitness cílů.

Obsah balení

 • Hodinky Carneo Adventure HR+ 2. generace
 • Magnetický napájecí kabel
 • Uživatelská příručka

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce výpočet kalorií, měření tlaku, krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Carneo Adventure HR+ gen2 černé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi