Card DJI Care Refresh 2-Year Plan (DJI Mini 3 Pro) EU

Popis produktu

DJI Care je servisní plán, který kryje poškození vašeho DJI produktu. Tento plán je platný 24 měsíců a můžete během něj za příplatek využít až tři kompletní výměny produktu, pokud byl poškozen při nehodě nebo běžném provozu. Jedná se o krabicovou verzi Card DJI Care Refresh, která obsahuje kód uvnitř.

24 měsíců

DJI Care Refresh je placená služba, která nabízí prodlouženou záruku na náhodné poškození produktu. Je platná po dobu 24 měsíců a nabízí až tři plné náhrady za příplatek, dojde-li k náhodnému poškození vašeho modelu při běžném používání. Pokaždé, když požádáte o výměnu, obdržíte náhradní jednotku, která je nová nebo v ekvivalentní kvalitě stávající jednotky z hlediska výkonu a spolehlivosti.

Upozornění: DJI Care Refresh lze aktivovat pouze do 48 hodin od aktivace dronu.

DJI Care Refresh se vztahuje na:

  • Tělo modelu
  • Závěs
  • Kameru
  • Baterii
  • Vrtule

Doba trvání DJI Care Refresh je 24 měsíců od aktivace, po uplynutí této doby nelze Care Refresh na tento produkt prodloužit. DJI Care Refresh je vázána na konkrétní S/N číslo modelu.

Při použití DJI Care Refresh je poplatek první výměny 75 €, poplatek druhé výměny 79 €, poplatek třetí výměny 89 €. Poplatek za výměnu v případě ulítnutí dronu je 255 €.

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Card DJI Care Refresh 2-Year Plan (DJI Mini 3 Pro) EU

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi