Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Posilovací lavice Capital Sports Flaptor je tréninkové zařízení pro výhodný trénink horní části těla v domácím prostředí.

Sklápěcí posilovací lavička Capital Sports Flaptor

Pro efektivní tvorbu svalstva nestačí trénovat jen s těžkými závažími, ale také dávat svalům nové podněty různými cviky. Díky četným možnostem nastavení sedáku a opěráku je možných až 21 tréninkových pozic. Tak se vám otevírá další spektrum cvičení s jedno i obouručními činkami, jakož i s vlastní váhou těla. Aby především benchpress a veslování se závažími mohly být provedeny čistě a bezpečně, posunete si opěradlo směrem nahoru. Upevnění nohou zabrání přehnanému prohýbání páteře při cvičení s obouručními činkami.

Vlastnosti Capital Sports Flaptor

Jen pár pohybů ruky stačí na rozložení posilovací lavičky a stejně rychle je i složená. Vzhledem ke kompaktním rozměrům je možné ji uložit pod postel, do každého rohu nebo za dveře. Díky vysoké maximální zatížitelnosti stojí posilovací lavička i při narůstající hmotnosti tréninkových závaží pevně a stabilně. Pěticentimetrový hrubý polstr na opěradle je zhotoven z otěruvzdorné syntetické kůže, která se snadno čistí. Tak můžete sedět nebo ležet vždy pohodlně s potřebným odporem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 149 cm
Výška 42 cm
Hloubka 42 cm

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Capital Sports Flaptor lavice stříbrná

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi