Capital Sports Flaptor lavice černá

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Posilovací lavice Capital Sports Flaptor je tréninkové zařízení pro výhodný trénink horní části těla v domácím prostředí.

Sklápěcí posilovací lavička Capital Sports Flaptor

Pro efektivní tvorbu svalstva nestačí trénovat jen s těžkými závažími, ale také dávat svalům nové podněty různými cviky. Díky četným možnostem nastavení sedáku a opěráku je možných až 21 tréninkových pozic. Tak se vám otevírá další spektrum cvičení s jedno i obouručními činkami jakož i s vlastní váhou těla. Aby především benchpress a veslování se závažími mohly být provedeny čistě a bezpečně, posunete si opěradlo směrem nahoru. Upevnění nohou zabrání přehnanému prohýbání páteře při cvičení s obouručními činkami.

Vlastnosti Capital Sports Flaptor

Jen pár pohybů ruky stačí na rozložení posilovací lavičky a stejně rychle je i složená. Vzhledem ke kompaktním rozměrům je možné ji uložit pod postel, do každého rohu nebo za dveře. Díky vysoké maximální zatížitelnosti stojí posilovací lavička i při narůstající hmotnosti tréninkových závaží pevně a stabilně. Pěticentimetrový hrubý polstr na opěradle je zhotoven z otěruvzdorné syntetické kůže, která se snadno čistí. Tak můžete sedět nebo ležet vždy pohodlně s potřebným odporem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 149 cm
Výška 42 cm
Hloubka 42 cm

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Capital Sports Flaptor lavice černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi