Canyon Wildberry černé


Chytré hodinky, LCD barevný displej, Bluetooth, Voděodolnost, Počet dní výdrže baterie: 5, Funkce: senzor tepové frekvence, krokoměr, monitoring spánku, notifikace, výpočet kalorií, měření vzdálenosti, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info


Cena 949 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 9 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytré hodinky Canyon Wildberry disponují pěkným velkým displejem, který má 1,3 "TFT LCD displej s rozlišením 240 × 120 px. Nechybí Bluetooth 4.2 nebo odolnost vůči vodě. Podporovaný operační systém je Android a iOS. Hodinky disponují skvělými a praktickými funkcemi, jako měření vzdálenosti, výpočet kalorií, monitoring spánku, senzor tepové frekvence nebo krokoměr. Samozřejmostí jsou i sportovní funkce, jako běh, cyklistika, chůze, skákání přes švihadlo, badminton, basketbal a fotbal. Baterie má vydrž až 120 hodin (170 mAh) a v úsporném režimu až 20 dní. Dále mají hodinky možnost přijímání notifikací, jako SMS, hovory nebo upozornění ze sociálních sítí.

 

Skvělý trenér a notifikace

Kromě základních funkcí, jako čas, budík nebo datum disponují hodinky Canyon sportovními funkcemi, jako běh, cyklistika, chůze, skákání přes švihadlo, badminton, basketbal a fotbal. Samozřejmě se hodinky postarají i o monitorování vašich životních funkcí. Hodinky vám změří vzdálenost, spálené kalorie, spánek, tepovou frekvenci, kroky a další. Kromě toho se hodinky postarají i o vaše oznámení z telefonu.

Velký displej a další funkce

Chloubou hodinek Canyon je velký dotykový 1,3" TFT LCD displej s rozlišením 240 × 120 px. Samozřejmě nechybí ani Bluetooth 4.2 nebo odolnost vůči vodě. Podporovaný operační systém je Android a iOS.

Silná baterie

Baterie hodinek Canyon Wildberry má kapacitu 170 mAh. Výdrž je tak zaručena až na 120 hodin stálého používání nebo 20 dní v pohotovostním režimu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce výpočet kalorií, měření vzdálenosti, krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Canyon Wildberry černé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi