Canyon Vigil CND-SGCH2 černé


Barva: mix barev, Potahy: Syntetická kůže, Konstrukce: Kov. Více info


Cena 3 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 35 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Herní křeslo Canyon Vigil CND-SGCH2 se postará o vysoký komfort během dlouhých herních soubojů. Je čalouněné kvalitní ekologickou kůží v černém provedení s oranžovými doplňky a hustou paměťovou pěnou. Pohodlí vám také zajišťuje polštářová opěrka hlavy, bederní opěrný polštář či nastavitelné opěrky na ramena. Má hvězdicovou nylonovou základnu a 60mm kolečka z polyuretanu, které jsou zárukou vysoké stability a bezproblémového přesunu křesla. Jednoduché nastavení výšky vám zajistí verifikován plynový píst 4. třídy. Maximální nosnost křesla je 130 kg.

Stabilní a snadný přesun

Špičkové herní křeslo Canyon Vigil má ve výbavě vysoce kvalitní 5hvězdicovou nylonovou základnu, která přináší dokonalou stabilitu a oporu. Lehké pohyby a přesuny zase zajišťují velké 60mm polyuretanová kolečka, která se tiše a volně pohybují na jakémkoliv povrchu.

Jednoduché nastavení výšky

Ať vážíte 50 kg nebo 100 kg, je v případě tohoto křesla úplně jedno. Od jiných křesel, které sedí skutečně nízko na podlaze, má toto křeslo výkonný plynový píst nejnovější 4. třídy, který vám nabízí jednoduché a pohodlné nastavení výšky při každé váze hráče. Písty tohoto druhu prošly několika testy, aby byly zárukou vysoké kvality.

Vysněný komfort

Dlouhodobé sezení u počítače přináší velkou zátěž na páteř, což pocítil už nejeden z nás. Herní židle Vigil obsahuje všechny prvky potřebné k odvrácení těchto obtíží. Židle je vyrobena z vysoce-kvalitní černé ekologické kůže, která pod sebou ukrývá hustou paměťovou pěnu. Sezení je tak velmi pohodlné a komfortní. Stabilitu a oporu těla vám zajistí polštářová opěrka hlavy, bederní opěrný polštář a nastavitelné opěrky na ramena, které udržují tělo ve správném úhlu, čímž předcházejí hrbení či zátěži na krční páteř. Soustřeďte se na hru a vychutnejte si vytoužené pohodlí s křeslem Canyon Vigil.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Barva mix barev
Potahy Syntetická kůže
Konstrukce Kov

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze Canyon Vigil CND-SGCH2 černé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Pavel

14. 5. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno