Canyon Tony KW-31 růžové


Chytré hodinky, LCD barevný displej, Bluetooth, Kapacita: 0,032 GB, Počet dní výdrže baterie: 4, Funkce: notifikace, Integrovaný hudební přehrávač, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info

Barva


Cena 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 10 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Dětské hodinky Canyon Tony KW-31 mají ve výbavě velký IPS LCD displej, slot pro SIM kartu a praktický fotoaparát.

Velký displej a fotoaparát

Veškerý obsah je k dispozici na velkém 1,54" LCD displeji s pohodlným dotykovým ovládáním a rozlišením 240 × 240 pixelů. Hodinky jsou navíc vybaveny vestavěným fotoaparátem s rozlišením 0,3 megapixelu.

Funkce pro komunikaci s dětmi

Kromě klasických funkcí, jako je čas, počasí nebo datum vám hodinky nabízejí celou řadu užitečných funkcí, díky kterým budete mít své děti pod dohledem. Hodinky KW-31 Tony jsou vlastně malý, jednoduchý GSM telefon, se kterým bude vaše dítě moci díky 2G GSM SIM kartě telefonovat a přijímat hovory. Integrovaný diktafon zase umožní odesílat a nahrávat hlasové zprávy. Hodinky využívají čip MTK6261D a spolu s 32MB pamětí RAM nabízí dostatečný výkon. K dispozici je však také slot pro kartu SD s kapacitou až 32 GB. K tomu všemu máte k dispozici také funkce, jako je kalkulačka, praktický budík nebo zábavné videohry.

Životnost baterie

výdrž se stará skvělá baterie Li-Pol s kapacitou 380 mAh. Hodinky vydrží 2 dny v aktivním režimu a 4 dny v pohotovostním režimu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Bezdrátové nabíjení Ne
Funkce notifikace

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Canyon Tony KW-31 růžové

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi