Canyon Smart Coach CNS-SB75BB černý


Fitness náramek, LCD barevný displej, Počet dní výdrže baterie: 15, Bluetooth, Vodovzdornost: voděodolný, Funkce: senzor tepové frekvence, krokoměr, monitoring spánku, notifikace, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info


Cena 1 799 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 18 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Fitness náramek Canyon CNS-SB75BB Smart Coach v moderním černém provedení nabízí 0,96" LCD displej s rozlišením 80 × 160 pixelů. Disponuje baterií s kapacitou 105 mAh s výdrží do 5 dnů. V pohotovostním režimu se výdrž prodlouží do 15 dnů. Spárování probíhá prostřednictvím Bluetooth 4.2 a je kompatibilní s iOS 10.0+ a Android 5.0+. Je voděodolný dle certifikace IP67 do hloubky 1 m. Ve výbavě ECG senzor (EKG), monitor srdeční frekvence, krokoměr, akcelerometr a osobní inteligentní trenér. Nechybí podpora sportů, jako je běh, cyklistika, horolezectví a chůze.

 

Odolnost podle certifikace IP67 a dobře čitelný displej

Canyon CNS-SB75BB Smart Coach v moderním černém provedení disponuje kvalitním silikonovým řemínkem, který vám poskytne maximálním komfort během celého dne. Ergonomický design doplňuje certifikace IP67, díky čemuž zvládne krátkodobé ponoření do vody s hloubkou 1 metru. Sledovat všechny potřebné informace umožňuje 0,96" LCD displej s rozlišením 80 × 160 pixelů.

Praktické funkce, které oceníte

Samozřejmostí je monitorování sportovních aktivit, jako je běh, horolezectví, cyklistika nebo chůze. Nechybí také funkce, jako krokoměr, monitor tepové frekvence, který vám poskytne neustálý přehled o aktivitě vašeho srdce či ECG senzorSmart Coach poskytuje uživatelům rady virtuálního trenéra, disponuje přesným EKG senzorem, sleduje připravenost k tréninku a to jak po tělesné, tak i duševní stránce. Doprovodná mobilní aplikace Canyon Life nabízí přehledné statistiky aktivit, je dostupná v češtině a dalších jazycích. 

Dlouhá výdrž, díky které nic nezmeškáte

O používání bez omezení se postará baterie s kapacitou 105 mAh s výdrží při aktivním používání 5 dní. V pohotovostním režimu dokáže vydržet až 15 dní. Spárování s telefonem probíhá prostřednictvím technologie Bluetooth 4.2 a je kompatibilní s operačním systémem s iOS 10.0+ a Android 5.0+. S náramkem budete mít přehled o příchozích hovorech, zprávách či oznámeních ze sociálních sítí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Funkce krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, notifikace
Výdrž baterie v dnech 15
Vodovzdornost voděodolný

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Canyon Smart Coach CNS-SB75BB černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi