Canyon Polly černá

Dětské chytré hodiny Canyon Polly v černém provedení zajistí, že budete mít neustále přehled, kde se vaše ratolest nachází. Hodinky jsou vybavené vylepšenou lokalizací s citlivým GPS modulem a barevným displejem s rozlišením 240x240 pixelů. Mezi funkcemi se nachází možnost oboustranného telefonování prostřednictvím GSM sítě, možnost skrytého odposlechu a hlasové zprávy. Hodinky umožní vyslat i SOS zprávu v případě nebezpečí. Ovládání je zajištěné prostřednictvím aplikace, kde je možné nastavit bezpečné zóny, kde se váš potomek může pohybovat. Hodinky jsou odolné dle certifikace IP68. Baterie s kapacitou 420 mAh poskytne dostatek energie až na 3 dny. Součástí hodinek je silikonový hypoalergenní řemínek. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

Mějte své děti stále pod dohledem

Chytré hodinky Canyon Polly jsou určené pro děti a jejich starostlivé rodiče, kteří chtějí mít neustálou kontrolu, kde se jejich potomek pohybuje. Hodinky jsou vybavené GPS modulem, který je schopný zajistit přesnou lokalizaci a následné zobrazení polohy v příslušené aplikaci ve spároveném telefonu. V aplikaci je také možné nastavit bezpečné zóny, kde se potomek obvykle pohybuje, a v případě náhlého opuštění této zóny vám okamžitě příjde upozornění na tuto skutečnost.

Obousměrná hlasová komunikace

Výhodou těchto hodinek je také možnost hlasové komunikace prostřednictvím mobilní sítě GSM. Hodinky disponují slotem pro microSIM kartu. Další funkcí je možnost skrytého odposlechu okolí. Vaše dítě se s vámi může v případě problémů ihned hlasově spojit, nebo vám poslat hlasovou zprávu. Samozřejmostí je i funkce SOS. Prostředí hodinek je velmi jednoduché a je navržené tak, aby vaše dítě co nejméně rozptylovalo, takže může hodinky bez obav nosit i během vyučování ve škole.

Zabezpečený přenos dat a dlouhá výdrž baterie

Integrovaná baterie disponuje kapacitou 420 mAh. S touto kapacitou vydrží hodinky pracovat až tři dny. Odolná konstrukce hodinek je odolná vůči vodě i prachu dle certifikace IP68. Nemusíte se tak o hodinky obávat při mytí rukou ani při dešti. Hodinky lze spárovat s telefonem prostřednictvím unikátního kódu a následná komunikace probíhá prostřednictvím 128bitového šifrování. Komuniace je zabezpečená a nehrozí zneužití třetí stranou. 

Parametry produktu

Základní parametry

  • NFC Ne
  • Bezdrátové nabíjení Ne

Další vlastnosti

Značka: Canyon
? Smart: Ano
Voděodolný: Ano
Vodotěsný: Ano
Určené pro: dětské
Slot na SIM: Ano

Konektivita

? Bluetooth: Ne
? NFC: Ne
Nabíjení z USB: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 46 mm
Výška: 40 mm
Hmotnost: 35 g
Hloubka: 16 mm
Barva řemínku: černá
Barva hodinek: černá

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Ano
Zobrazení: LCD (barevné)

Paměť

? Slot pro paměťovou kartu: Ne

Operační systém

Podporovaný OS: iOS, Windows

Baterie

Výdrž baterie: 3 Dny

Další parametry

Typ nabíjení: USB
Vodovzdornost: vodotěsný
Materiál řemínku: silikon

Funkce

Bezdrátové nabíjení: Ne

Ostatní

Kód produktu: CNE-KW51BB

Všechny parametry

Recenze Canyon Polly černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Canyon Polly černá