Canyon Lollypop růžové


Chytré hodinky, LCD barevný displej, Android, iOS, Bluetooth, Voděodolnost, Kapacita: 0,0512 GB, Počet dní výdrže baterie: 4, Funkce: krokoměr, monitoring spánku, notifikace, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info

Barva


Cena 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 10 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytré hodinky Canyon Lollypop v růžovém provedení disponují 1,3" TFT displejem s rozlišením 240 × 240 pixelů, odolností vůči vodě IP68 a skvělou baterií se 4denní výdrží.

Pěkný displej a základní funkce

Hodinky Canyon Lollypop mají pěkný a velký 1,3" kulatý TFT displej s rozlišením 240 × 240 pixelů. Dokonale kombinují funkčnost a elegantní design, který se hodí do každé situace. Hodinky se snadno připojí k chytrému telefonu přes Bluetooth 5.0 a spolupracují s aplikací Canyon Life. Kromě klasických funkcí, jako je datum, počasí nebo čas, mají hodinky také funkce pro sledování fyzické aktivity, ovládání fotoaparátu nebo hudby a nechybí ani upozornění na příchozí hovor. Hodinky jsou kompatibilní se systémy Android 6.0+ a iOS 12.0+.

Sportovní funkce a vybavení hodinek

V hodinkách samozřejmě nemohou chybět sportovní funkce pro sledování vašich sportovních výkonů. Najdete zde funkce, jako pěší turistika, jízda na kole, běh, chůze, jóga, fitness, HIIT trénink (High Intensity Interval Training), plavání nebo běžecký pás. K dispozici jsou také senzory, jako je akcelerometr nebo snímač srdečního tepu. O vysokou odolnost se stará vynikající krytí IP68 proti vodě a prachu.

Životnost baterie

O výdrž se stará Li-Pol baterie s kapacitou 155 mAh. Hodinky vydrží 4 dny při aktivním používání a až 10 dnů při pasivním používání. Nabíjení hodinek je rychlé a zařízení je plně nabité za pouhé 2 hodiny.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce krokoměr, monitoring spánku, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Canyon Lollypop růžové

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi