Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Herní křeslo Canyon Fobos v černo-oranžovém provedení disponuje 1,5mm kovovým rámem a 5ramenní nylonovou základnou. Na ní se nacházejí 60mm polyuretanová kolečka, která zajistí snadné přemisťování. O pohodlí při sezení se postará pěna s vysokou hustotou potažená kvalitní kůží. Křeslo je vybaveno pístem 4. třídy, nastavitelnými 2D opěrkami ramen, naklápěcím opěradlem v rozsahu od 90° do 150° i odnímatelným polštářem beder a hlavy. Křeslo má nosnost 150 kg.

Stabilní konstrukce

5ramenná nylonová základna poskytne stabilitu a 60mm polyuretanová kolečka zajistí snadné přesouvání po jakémkoliv povrchu. Kovový 1,5mm rám se postará o pevnost i odolnost.

Plně nastavitelné

Křeslo plynule výškově nastavíte prostřednictvím plynového pístu 4. třídy. Nechybí ani 2D loketní opěrky. Abyste si mohli odpočinout mezi herními bitvami, můžete také upravit sklon opěradla v rozsahu od 90° do 150°.

Dlouhodobé pohodlí

I během dlouhodobého hraní vám křeslo poskytne pohodlí. Výplň křesla tvoří hustá pěna. Ta je potažena kvalitní kůží v černém a oranžovém provedení. Oporu vaší páteři poskytne odnímatelný bederní polštář i opěrka hlavy.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Barva mix barev
Potahy Syntetická kůže
Konstrukce Kov

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Canyon Fobos

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi