Canyon CNE-SB02BB černý


Fitness náramek, LCD barevný displej, Počet dní výdrže baterie: 5, Bluetooth, Vodovzdornost: vodotěsný, Funkce: krokoměr, monitoring spánku, notifikace, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info


Cena 590 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 6 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Praktický fitness náramek v černém provedení je vybaven 0,96" LCD barevným displejem a ovládání zajišťuje dotykové tlačítko. Náramek je schopen zaznamenávat až 8 sportovních aktivit, spánek a díky přítomnosti optického senzoru zjistí vaši aktuální tepovou frekvenci. Integrovaná baterie s kapacitou 80 mAh poskytne dostatek energie až na 5 dní provozu. V pohotovostním režimu vydrží náramek až 7 dní. Spárování se zařízením probíhá prostřednictvím Bluetooth 4.0 a je kompatibilní s Android a iOS. Nechybí ani zvýšená odolnost vůči stříkající vodě podle certifikace IP65.

Zaznamená až 8 sportovních aktivit

Canyon CNE-SB02BB je dostupný a zároveň skvěle vybavený fitness náramek. Náramku dominuje 0,96" LCD displej, který je dobře čitelný a poskytne vám veškeré potřebné informace. Při sportování si můžete zvolit jednu z 8 přednastavených aktivit, mezi kterými se nachází badminton, basketbal, lezení, cyklistika, fotbal, běh, stolní tenis a chůze. Mezi dalšími funkcemi se nachází krokoměr a vyhledání hodinek. Výhodou náramku je velmi nízká hmotnost pouze 18 g, takže vás nebude nijak omezovat při vašich sportovních aktivitách. Nechybí ani zvýšená odolnost IP65. Náramek se tak nezalekne lehkého deště nebo potu.

Sledujte svou tepovou frekvenci a spánek

Všechny tyto funkce doplňuje optický senzor tepové frekvence. Díky němu budete mít přehled o srdeční aktivitě nejen během sportování, ale i během odpočinku nebo spánku. Samozřejmostí je také možnost monitorování vašeho spánku. Náramek disponuje funkcí chytrého buzení, které zajistí, že se vzbudíte vždy v ten správný moment. Energii zajišťuje baterie s kapacitou 80 mAh. Náramek si s tímto množstvím energie vystačí až na 5 dní aktivního používání. V pohotovostním režimu vydrží náramek až 7 dní. Nabíjení probíhá prostřednictvím USB.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Funkce krokoměr, monitoring spánku, notifikace
Výdrž baterie v dnech 5
Vodovzdornost vodotěsný

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Canyon CNE-SB02BB černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi