Canyon Barberry SW-79 růžové

  • 10 % zpět na Věrnostní kartu
  • Výprodej

Chytré hodinky, barevný chroma TFT displej, Bluetooth, Voděodolnost, Počet dní výdrže baterie: 7, Funkce: senzor tepové frekvence, krokoměr, monitoring spánku, notifikace, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info

Barva


Cena 1 799 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 180 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytré hodinky CANYON SW-79 Barberry v růžovém provedení mají 25denní pohotovostní režim a podporu sportovních režimů, jako je chůze, běh, jízda na kole, skákání přes švihadlo, jóga a další.

Velký 1,7" displej a dlouhá výdrž baterie

Chytré hodinky CANYON Barberry SW-79 se pyšní snadno čitelným 1,7" TFT displejem s rozlišením 240 × 280 pixelů a váží pouhých 47 g. Dotykové ovládání doplňuje tlačítkový ciferník pro ještě pohodlnější ovládání. Hodinky jsou kompatibilní se systémy Android 6.0 novější, iOS 12 novější a Android GO (bez podpory oznámení). Pohotovostní dobu až 25 dní zaručuje baterie s kapacitou 180 mAh. Při aktivním používání je výdrž baterie 5 až 7 dní. Silikonový řemínek je vhodný pro zápěstí s obvodem 155-235 mm.

Široká škála užitečných funkcí

Samozřejmostí je celá řada užitečných funkcí, jako je počítání kroků, ujeté vzdálenosti nebo výpočet kalorií. K dispozici je také monitorování srdečního tepu a kvality spánku. K dispozici je také několik sportovních režimů, jako je běh, jízda na kole, fitness, chůze, jóga a skákání přes švihadlo. Spárování s chytrým telefonem probíhá prostřednictvím technologie Bluetooth 5.1 a všechna data se shromažďují a analyzují v aplikaci Canyon Life, která je k dispozici také ve slovenštině.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Canyon Barberry SW-79 růžové

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi