Canon Zoemini S růžovo zlatý

Instantní fotoaparát Canon Zoemini S v růžovo zlatém provedení je kompaktní zařízení, které vám umožní vytvářet snímky, sdílet je a rovnou je tisknout. Vybavený je snímačem s rozlišením 8 Mpx a rozlišení tištěné fotografie je 600x314 dpi. Tisk využívá technologii Zink. S fotoaparátem můžete vytvářet také perfektní selfie snímky, díky integrovanému zrcadlu a kruhovému světlu. Fotografie je možné také ukládat na paměťovou kartu microSD nebo je můžete prostřednictvím Bluetooth přenášet do svého chytrého telefonu, odkud je můžete rovnou sdílet. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 22 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Elegantní, kompaktní a všestranný

Canon Zoemini S v elegantním růžovo zlatém provedení vyniká svým všestranným použitím. Umožní vám pořizování digitálních 8 Mpx fotografií. Tyto fotografie je možné ihned po pořízení vytisknout pomocí integrované tiskárny. Digitální fotografie je možné ukládat na paměťovou kartu microSD s maximální kapacitou 256 GB. Tento fotoaparát je díky svým kompaktním rozměrům a váze pouhých 188 gramů vhodným společníkem na výlety i procházky s přáteli.

Dokonalé selfie fotografie

Instantní fotoaparát Canon Zoemini S je také vybavený pomocníky, kteří vám umožní vytvářet nádherné selfie fotografie. Je vybavený speciálním zrcátkem pro kontrolu správného zaměření. Kolem objektivu se nachází LED blesk, který tvoří 8 LED diod. Tyto diody produkují přirozené světlo. Díky tomuto světlu tak budou vaše selfie snímky vždy pěkně osvícené. Každý obrázek bude vynikat perfektní ostrostí a přirozeným barevným podáním.

Zink technologie tisku

Fotoaparát využívá k tisku fotografií papír, který je opatřený speciálními krystaly, které reagují na teplo. K tisku fotografií tak není potřebný žádný inkoust. Tento speciální fotografický papír je navíc odolný vůči rozmazání, roztržení a také odolný vůči vodě. Výhodou je speciální úprava zadní strany, která je lepící. Své snímky si tak můžete nalepit téměř kamkoliv a ozdobit si své věci vzpomínkami a momentky s vašimi přáteli. Fotoaparát má zásobník na 10 kusů těchto papírů. Samozřejmostí je podpora bezokrajového tisku. Integrovaná baterie s kapacitou 700 mAh poskytne dostatek energie na vytisknutí až 25 snímků.

Jednoduché ovládání a podpora Bluetooth

Fotoaparát také vyniká jednoduchým ovládáním, které je intuitivní a zvládne ho úplně každý. Na jeho těle se nachází dvojice diod, které indikují stav zařízení a stav tiskárny. Na spodní straně se nachází přepínač umožňující aktivovat světlo jako blesk, deaktivovat nebo aktivovat jako lampu pro stálé osvětlení. Výhodou je i podpora Bluetooth technologie. Díky ní si můžete Canon Zoemini S spárovat s chytrým telefonem a přenášet své snímky bezdrátově do telefonu a odtud je rovnou sdílet se svými přáteli. K tomu je potřebná speciální aplikace Canon Mini Print. V této aplikaci také najdete pěkné filtry a možnosti úprav fotografií, které můžete po úpravě poslat zpět do fotoaparátu na vytisknutí. Další vynikající funkcí je dálková spoušť, která vám umožní vytvářet velké skupinové fotografie.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Odolné provedení Ne

Další vlastnosti

Značka: Canon
Odolné provedení: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: růžová
Šírka: 80,3 mm
Výška: 21,5 mm
Délka: 121 mm
Hmotnosť: 188 g

Baterie

Typ batérie: Li-Pol

Ostatní

Kód produktu: 3879C007

Všechny parametry

Recenze Canon Zoemini S růžovo zlatý

Hodnocení zákazníků

120 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Martin, 27.11.2020

  • Zatim nevim je to dárek k vánocům ale vypadá to super
  • Zatim nic

Příslušenství k Canon Zoemini S růžovo zlatý