Canon PIXMA TR4551 2984C029

  • Doprava zdarma
  • 12 % zpět na Věrnostní kartu

Wi-Fi: Ano, Bluetooth: Ne, Integr. čtečka karet: Ne, Ethernet / LAN připojení: Ne, Tisk: barevná, Rychlost tisku: 8 str/min, Maximální rozlišení (DPI): 4800 dpi, Max.tisk.velikost: A4, Oboustranné funkce: Automatické, Air print: Ano,


Cena 1 790 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 214,8 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

S multifunkční tiskárnou Canon Pixma TR4551 v bílém provedení můžete tisknout, kopírovat, skenovat či faxovat. Tiskne pomocí dvou kazet FINE pro černobílý nebo barevný tisk v rozlišení 4800 × 1200 DPI. Rychlost tisku je 4,4 obr./min v případě barevných, a 8,8 obr./min v případě černobílých výtisků. Tiskárna nabízí i možnost automatického oboustranného tisku. Součástí je úložiště Cloud Link. Připojení je zajištěno prostřednictvím Wi-Fi nebo pomocí USB 2.0. Součástí je vrchní podavač na 20 listů fotopapíru a běžný zásobník na 100 listů běžného papíru.

Snadné připojení k chytrým zařízením

Tiskněte a skenujte bez problémů pomocí smartphonu či tabletu prostřednictvím aplikace Canon Print a Wi-Fi připojení, díky čemuž dokážete ovládat funkce tiskárny. V případě, že nejste v dosahu sítě Wi-Fi, stačí přepnout na službu Wireless Direrct. Pomocí služby Pixma Cloud Link si zjednodušíte skenování a tisk z cloudového úložiště a do něj.

Více výtisků s nižšími náklady s volitelnými kazetami XL

Minimální množství odpadu a maximální úspora. Vytiskněte za své peníze více stran s více než 30% úsporou nákladů díky volitelným inkoustovým kazetám XL a šetřete papír s automatickým oboustranným tiskem.

Vysoká rychlost a vysoká kvalita

Tiskárna tiskne pomocí dvou kazet Fine ve vysokém rozlišení 4800 × 1200 DPI s úžasnou úrovní detailu. Zažijte vysoce rychlostní a kvalitní tisk, a to až 8,8 obr./min při černobílých výtiscích a 4,4 obr./min. u barevných výtisků. Fotku bez okrajů budete mít za 65 sekund.

Obsah balení

  • Tiskárna 4 v 1 Pixma TR4551
  • 2 kazety Fine
  • Napájecí kabel
  • Instalační disk CD-ROM
  • Příručky a další dokumenty

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
Bluetooth Ne
Integr. čtečka karet Ne
Ethernet / LAN připojení Ne
Tisk barevná
Rychlost tisku 8 str/min
Maximální rozlišení (DPI) 4800 dpi
Max.tisk.velikost A4
Oboustranné funkce Automatické
Air print Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Canon PIXMA TR4551 2984C029

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno