Canon PIXMA TS6351 bílá

Nákupem získáte 28,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Inkoustová tiskárna Canon PIXMA TS6351 v bílém provedení si hravě poradí s více úkoly najednou. Zařízení 3 v 1 je vybaveno 5 samostatnými inkousty s technologií FINE a systémem ChromaLife100. Intuitivní ovládání zajistí 1,44palcový OLED displej. K dispozici má bezdrátové připojení pomocí aplikace Canon PRINT nebo služeb Apple AirPrint a Mopria (Android). Tiskárna podporuje bezokrajový tisk, oboustranný tisk a detekci šířky papíru. Rychlost tisku je 15 stran za minutu černobíle a 10 stran za minutu barevně. Skenuje v rozlišení 1200 × 2400 DPI. Pro kabelové připojení nabízí USB rozhraní. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Sofistikované zařízení, které zvládá několik úkolů najednou

Díky stylovému a asymetrickému designu, 5 samostatnými inkousty a intuitivní liště s LED indikátory, si tiskárna Canon PIXMA TS6351 zaslouží přívlastek vytrvalého pomocníka. Tiskněte dokonalé fotografie s technologií FINE a inkoustem ChromaLife100, nebo za pomoci speciálního pigmentového černého inkoustu tiskněte dokumenty s ostrým textem.

Navržena tak, aby vám usnadnila život

Inteligentní design zdůrazňuje flexibilitu díky intuitivní liště s LED indikátory stavu, 5 samostatnými inkousty, 2drážnímu podávání papíru a automaticky rozšiřitelnému výstupnímu zásobníku.

Inteligentní připojení

Prostřednictvím aplikace Canon PRINT, pomocí služby AirPrint (iOS) či Mopria (Android) můžete bezdrátově tisknout, kopírovat, skenovat a získat přístup na cloud. Možnost skenování do cloudu a e-mailu je dostupná pouze pro uživatele originálních inkoustů Canon.

Kvalitní dokumenty a fotografie

Vysoce kvalitní fotografie tiskárny Canon PIXMA TS6351 vydrží roky díky inkoustu ChromaLife100. Speciální pigmentový černý inkoust se postará o zřetelné dokumenty s ostrým textem.

Kreativní možnosti

Dejte volný průběh své kreativitě a vyzkoušejte aplikaci Easy-PhotoPrint Editor a umělecké projekty služby Creative Park, při kterých můžete využít oboustranně matné, nažehlovací, přelepovatelné, čtvercové a magnetické média.

Máte to pod kontrolou

Vychutnejte si rychlé nastavení pomocí intuitivních ovládacích prvků 1,44palcového OLED displeje a připojte se jediným stisknutím tlačítka díky technologii Wireless Connect.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi Ano
  • Bluetooth Ano
  • Tisk barevná
  • Rychlost tisku 15 str/min
  • Max.tisk.velikost A4
  • Oboustranné funkce Automatické
  • Air print Ano

Další vlastnosti

Značka: Canon

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
? Počet USB 2.0 portů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 37,6 cm
Výška: 14,1 cm
Hmotnosť: 6,3 Kg
Délka: 35,9 cm

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Tisk

Tisková technologie: Inkoustová
Tisk: barevná
Rychlost tisku: 15 str/min
Max.tisk.velikost: A4
Oboustranné funkce: Automatické
Přímý tisk: Ano
Air print: Ano

Fax

Faxování: Ne

Další parametry

USB kabel v balení: Ne

Ostatní

Kód produktu: 3774C026AA

Všechny parametry

Recenze Canon PIXMA TS6351 bílá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Canon PIXMA TS6351 bílá