Canon PIXMA TS6351 bílá

  • Výprodej

Tiskárna, Tisková technologie: Inkoustová, Tisk: barevná, Rychlost tisku černá: 15 str/min., Wi-Fi: Ano, Bluetooth: Ano, Počet USB 2.0 portů: 1, AirPrint: Ano. Více info


Cena 3 698 Kč

Sleva 2 % z předcházející ceny: 3 790 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 37 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Inkoustová tiskárna Canon PIXMA TS6351 v bílém provedení si hravě poradí s více úkoly najednou. Zařízení 3 v 1 je vybaveno 5 samostatnými inkousty s technologií FINE a systémem ChromaLife100. Intuitivní ovládání zajistí 1,44palcový OLED displej. K dispozici má bezdrátové připojení pomocí aplikace Canon PRINT nebo služeb Apple AirPrint a Mopria (Android). Tiskárna podporuje bezokrajový tisk, oboustranný tisk a detekci šířky papíru. Rychlost tisku je 15 stran za minutu černobíle a 10 stran za minutu barevně. Skenuje v rozlišení 1200 × 2400 DPI. Pro kabelové připojení nabízí USB rozhraní.

Sofistikované zařízení, které zvládá několik úkolů najednou

Díky stylovému a asymetrickému designu, 5 samostatnými inkousty a intuitivní liště s LED indikátory, si tiskárna Canon PIXMA TS6351 zaslouží přívlastek vytrvalého pomocníka. Tiskněte dokonalé fotografie s technologií FINE a inkoustem ChromaLife100, nebo za pomoci speciálního pigmentového černého inkoustu tiskněte dokumenty s ostrým textem.

Navržena tak, aby vám usnadnila život

Inteligentní design zdůrazňuje flexibilitu díky intuitivní liště s LED indikátory stavu, 5 samostatnými inkousty, 2drážnímu podávání papíru a automaticky rozšiřitelnému výstupnímu zásobníku.

Inteligentní připojení

Prostřednictvím aplikace Canon PRINT, pomocí služby AirPrint (iOS) či Mopria (Android) můžete bezdrátově tisknout, kopírovat, skenovat a získat přístup na cloud. Možnost skenování do cloudu a e-mailu je dostupná pouze pro uživatele originálních inkoustů Canon.

Kvalitní dokumenty a fotografie

Vysoce kvalitní fotografie tiskárny Canon PIXMA TS6351 vydrží roky díky inkoustu ChromaLife100. Speciální pigmentový černý inkoust se postará o zřetelné dokumenty s ostrým textem.

Kreativní možnosti

Dejte volný průběh své kreativitě a vyzkoušejte aplikaci Easy-PhotoPrint Editor a umělecké projekty služby Creative Park, při kterých můžete využít oboustranně matné, nažehlovací, přelepovatelné, čtvercové a magnetické média.

Máte to pod kontrolou

Vychutnejte si rychlé nastavení pomocí intuitivních ovládacích prvků 1,44palcového OLED displeje a připojte se jediným stisknutím tlačítka díky technologii Wireless Connect.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
Bluetooth Ano
Tisk barevná
Rychlost tisku 15 str/min
Max.tisk.velikost A4
Oboustranné funkce Automatické
Air print Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Canon PIXMA TS6351 bílá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno