Canon Pixma TS5150 černá

Inkoustová tiskárna CanonPixma TS5150 v černé barvě vás zaujme svými rozličnými funkcemi jako je tisk, skenování a kopírování. Umožní vám vytisknout fotografie, dokumenty, obrázky a další soubory v rozlišení 4800 x 1200 dpi. Využívá dvojici kazet FINE (černá a barevná), automatický oboustranný tisk a dvojitý podavač papíru. Podporuje i bezokrajový tisk pro 6 rozmerov.Jej rychlost tisku v černobílém režimu je přibližně 13 obr/min a v barevném režimu 6,8 obr/min. Multifunkční zařízení navíc disponuje připojením Wi-Fi, USB, LAN. K dispozici má i PIXMA Cloud Link, Canon Print a další rozhraní. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Canon Pixma TS5150

Multifunkční zařízení Canon Pixma TS5150 vám umožní skenovat, kopírovat a tisknout dokumenty, fotografie a jiné soubory ve vysoké kvalitě. Pyšní se bezdrátovým připojením Wi-FiPro šetrnou tisk využitím systém Injekt s dvojicí kazet Fine. Podporuje i XL inkoustové náplně. Oblíbíte si i automatický oboustranný tisk a jednoduché ovládání na 6,2 palcovém barevném displeji. Tiskárna si najde využití v každé domácnosti či malé kanceláři.

Inteligentní zařízení

Využijte možnost bezdrátového připojení k vašim zařízením a cloudu díky tomuto multifunkčnímu zařízení. Umožní vám bezproblémový tisk, skenování a kopírování nádherných obrázků a ostrých dokumentů ve vysoké kvalitě přímo u vás doma. Vytiskněte za vynaložené náklady více stran díky inkoustem ve velikosti XL a šetřete papír s automatickým oboustranným tiskem. Dvojice podavačů papíru umožňuje tisknout na fotografické i papírové média.

Bezdrátový tisk

Stačí si stáhnout aplikaci Canon Print a můžete jednoduše a bezdrátově tisknout a skenovat soubory pomocí vašeho smartphonu nebo tabletu se systémem Android nebo iOS. Svobodu tisku si užijete i přímo ze sociálních sítí a skenování do cloudových služeb. Umožní vám to aplikace Pixma Cloud Link, která je dostupná prostřednictvím aplikace Canon Print.

Jednoduché ovládání

Bezproblémově ovládejte a propojujte zařízení nebo zobrazujte obsah pomocí tlačítka snadného přístupu. Barevný displej zaručí jednoduché ovládání spolu se zjednodušeným uživatelským rozhraním, které lze zrcadlit přímo do aplikace Canon PRINT. Displej se nachází na manuálně sklopném panely.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi Ano
  • Integr. čtečka karet Ne
  • Ethernet / LAN připojení Ne
  • Tisk barevná
  • Rychlost tisku 13 str/min
  • Maximální rozlišení (DPI) 4800
  • Max.tisk.velikost A4
  • Oboustranné funkce Automatické
  • Air print Ano

Další vlastnosti

Značka: Canon

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Počet USB 2.0 portů: 1
? Ethernet / LAN připojení: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 42,5 cm
Výška: 14,7 cm
Hmotnost: 6,5 Kg
Délka: 31,5 cm

Paměť

? Integr. čtečka karet: Ne

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Tisk

Tisková technologie: Inkoustová
Tisk: barevná
Rychlost tisku: 13 str/min
Maximální rozlišení (DPI): 4800
Max.tisk.velikost: A4
Oboustranné funkce: Automatické
Přímý tisk: Ano
Air print: Ano

Fax

Faxování: Ne

Ostatní

Kód produktu: 2228C006

Všechny parametry

Recenze Canon Pixma TS5150 černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Canon Pixma TS5150 černá