Canon Maxify MB2150

Nákupem získáte 35,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Inkoustová multifunkční tiskárna CANON MAXIFY MB2150 je vhodná do kanceláří a domácností. Jednoduché ovládání na 3'' dotykovém displeji. Vysoká výkonnost tiskárny šetří energii i čtyři inkoustové kazety. Možnost barevné (13 obr./min.) A černobílém tisku (19 obr./min.) S rozlišením 600 x 1200 dpi, s rychlostí prvního výtisku již za 6 sekund. Automatický oboustranný tisk dokumentů. Zásobník až pro 250 listů. Podpora Cloud a aplikací Apple AirPrint (iOS), Mopro, Canon PRINT pro tisk ze smartphonů. Disponuje USB rozhraním a přístupem k síti Wi-Fi. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

CANON MAXIFY MB2150

Výkonná inkoustová tiskárna vám poslouží při tisku dokumentů ve vaší kanceláří nebo v domácnosti. Barevný tisk dokumentů a fotografií je rychlá a hospodárná. Vaše dokumenty budou plné živých barev, textová část výtisků je tvořena DRHD inkousty, které jsou odolné vůči otěru a zvýrazňovačům. Do kazety na papíry uložíte až 250 listů, což opravdu oceníte při tlačení většího množství dokumentů. Rychlost tisku je u černobílých dokumentech 19 obr./min a při barevných stranách je to 13 obr./min. Dokonce vytištění prvního výtisku trvá jen 6 sekund. Tiskárna podporuje i různé typy a velikosti papiera- formát A4, obálky, štítky. Využijte při vaší práci CANON MAXIFY MB2150 s množstvím užitečných funkcí.

Multifunkční

Kromě rychlého tisku vám inkoustová tiskárna nabízí i skenování pomocí plošného skeneru CIS s rozlišením do 1200 dpi či faxování přes fax Super G3 (barevný), které usnadní vaši práci. Tiskněte, skenujte, kopírujte a faxujte. Na 3 palcovém dotykovém displeji si zvolíte to, co potřebujete. S tiskárnou CANON MAXIFY MB2150 to všechno rychle zvládnete.

Cloud podpora

CANON MAXIFY MB2150 podporuje i technologie a aplikace, které umožňují tisk pomocí mobilního telefonu, jakými jsou Google Cloud Print, Apple AirPrint (iOS), Mopro a Canon PRINT. Rovněž podporuje i cloudové služby (Google Drive, Dropbox, Evernote, OneNote a OneDrive). Pomocí smartphonu nebo sítě Wi-fi se můžete jednoduše připojit k tiskárně.


Výkonná i šetrná

Při využívání inkoustové tiskárny v kancelářích může často docházet k výměně kazet. Tato tiskárna proto nabízí nízkou spotřebu elektrické energie a maximální využití inkoustových kazet, které se zvyknou často utrácet. Tlačení potřebných dokumentů bude bez většího přerušování, protože černé kazety mají výtěžnost 2 500 stran a barevné kazety 1 500 stran dle normy ISO. CANON MAXIFY MB2150 nejenže snižuje provozní náklady, ale také umožní plynulý chod pracovních činností.

 

 

Parametry produktu

Základní parametry

 • Wi-Fi Ano
 • Bluetooth Ne
 • Integr. čtečka karet Ne
 • Ethernet / LAN připojení Ne
 • Tisk barevná
 • Rychlost tisku 19 str/min
 • Maximální rozlišení (DPI) 1200
 • Max.tisk.velikost A4
 • Oboustranné funkce Automatické
 • Air print Ano

Další vlastnosti

Značka: Canon

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ne
? Počet USB 2.0 portů: 1
? Ethernet / LAN připojení: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 43,3 cm
Výška: 26 cm
Hmotnost: 10,6 Kg
Délka: 38,9 cm

Paměť

? Integr. čtečka karet: Ne

Obsah balení

Obsah balení: tiskárna, napajecí kabel

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Tisk

Tisková technologie: Inkoustová
Tisk: barevná
Rychlost tisku: 19 str/min
Maximální rozlišení (DPI): 1200
Max.tisk.velikost: A4
Oboustranné funkce: Automatické
Přímý tisk: Ano
Air print: Ano

Fax

Faxování: Ano

Ostatní

Kód produktu: 0959C009AA

Všechny parametry

Recenze Canon Maxify MB2150

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Canon Maxify MB2150