Canon Legria HF G26

Nákupem získáte 239,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Canon Legria HF G26 je výkonná digitální videokamera, která umožňuje nahrávat záznamy ve FullHD rozlišení se snímkovou frekvencí 25 nebo 50 snímků za sekundu a ve formátu MP4 nebo AVCHD. Vybavena je optickým snímačem HD CMOS Pro a výkonným obrazovým procesorem DIGIC DV 4. Kvalitní optika zajistí vynikající obraz a 20násobný optický zoom. Samozřejmostí je automatické zaostřování s podporou několika režimů a pětiosá stabilizace obrazu. Nechybí ergonomické ovládání, výklopná dotyková obrazovka a elektronický hledáček s rozlišením 1,56 milionů pixelů. Kamera je dále vybavena HDMI portem a konektorem na sluchátka a mikrofon. Dvojice slotů umožní využívat najednou dvě paměťové karty SD, SDHC a SDXC. Dostatek energie až na 120 minut záznamu poskytne akumulátor BP-820. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Kompaktní a kvalitní provedení

Kamera Canon Legria HF G26 se vyznačuje velmi kvalitním provedením a skvělým zpracováním, které vám umožní být maximálně kreativní. V kompaktním těle se ukrývají vynikající komponenty, které vytváří perfektní kombinaci pro tvorbu krásných videí. Je pouze na vás, co budete nahrávat. Kamera se postará o perfektní záznam. Díky kompaktním rozměrům je kamera vhodná na výlety i cestování. Umožní vám rychlé a diskrétní filmování.

Plynulé video s nádherným obrazem

S touto digitální videokamerou budete moci vytvářet profesionálně vypadající videa díky kvalitní optice a pokročilému snímači. Snímač HD CMOS Pro s rozlišením 2,91 Mpx spolupracuje s výkonným obrazovým procesorem DIGIC DV 4. Dostatek výkonu umožní nahrávat plynulá videa ve FullHD rozlišení s maximální snímkovou frekvencí 50 snímků za sekundu. Optika, kterou je tato kamera vybavena, poskytuje vynikající výkon pro tvorbu pěkného a přirozené obrazu. Světelnost kamery se pohybuje v intervalu f/1,8-2,8. Výhodou je také 20násobný optický zoom. Digitální zoom umožní až 400násobné zvětšení. Maximální délka jednoho videozáznamu činí až 12 hodin.

Optická stabilizace a automatické zaostřování

Aby byla vaše videa nejen pěkná, ale také ostrá a stabilní, je kamera vybavena pětiosou optickou stabilizací a automatickým zaostřováním. Automatické zaostřování (AF) umožňuje pracovat i v několika režimech. Mezi nimi se nachází AF s detekcí tváře nebo obličeje, TV AF, okamžité a střední AF. Samozřejmostí je možné zaostřovat i manuálně pomocí kroužku, který se nachází na objektivu kamery. Lze také zvolit místo zaostření pomocí dotykového displeje. Objektiv je tvořený kruhovou clonou s 9 lamelami, která zajistí perfektně rozmazané pozadí při nahrávání detailů. Během manuálního zaostřování vám budou k ruce také asistenti v podobě zvýraznění obrysů anebo možnosti zvětšení obrazu pro kontrolu správnosti zaostření.

Jednoduché a pohodlné ovládání

Práce s kamerou bude příjemná a pohodlná i díky dotykové výklopné obrazovce, elektronickému hledáčku a perfektně umístěným ovládacím prvkům. Hledáček je výklopný a umožní si nastavit polohu, která vám bude během natáčení vyhovovat. Hledáček poskytuje velmi vysoké rozlišení, které činí 1,56 milionů pixelů. Toto rozlišení vám umožní mít plnou kontrolu nejen nad kompozicí záznamu, ale i nad zaostřením. Další možností, jak ovládat kameru, je 3" dotyková obrazovka. Zde můžete provádět nastavení a také zvolit bod zaostření.

Další funkce pro netradiční záznam

Kamera Canon Legria HF G26 vám také umožní využívat netradiční filtry a vylepšení, které oživí vaše záznamy. Aby váš záznam vypadal jako film, můžete použít jeden z režimů Cinema Standard, Živý, Sen, Studený, Sépiový, Staré filmy a Vzpomínka. Dalším režimem je zpomalený záznam o polovinu rychlosti. Záznam lze také zrychlit, a to ve stupních 2x, 4x, 10x, 20x, 60x, 120x a 1200x.

 

Dva sloty pro paměťové karty

Další vynikající vlastností je možnost využití dvou paměťových karet najednou díky dvojici slotů. Kamera podporuje paměťové karty SD, SDHC a SDXC. Aby byl záznam videa plynulý, je doporučené využívat paměťové karty rychlostních tříd 6 a vyšších. Samozřejmostí je také přítomnost HDMI výstupu, díky kterému si můžete přehrát záznam na externím zobrazovacím zařízení přímo z kamery. Dále nechybí ani konektor pro připojení sluchátek a mikrofonu. Dostatek energie poskytne akumulátor BP-820. S touto baterií můžete nahrávat až 120 minut. S tímto modelem je kompatibilní také větší akumulátor BP-828, který prodlouží výdrž kamery až na 190 minut. Tento akumulátor je nutné dokoupit zvlášť.

 

Parametry produktu

Základní parametry

 • Úhlopříčka 3 "
 • Wi-Fi Ne
 • GPS Ne
 • Dotyková obrazovka Ano
 • 3D kompatibilita Ne
 • Max.rozlíš.videa 1920x1080
 • Optický zoom 20
 • Rozlišení 2,91 Mpx
 • Stabilizace obrazu optická
 • Max. světelnost objektivu 2.8
 • Odolné provedení Ne
 • Hledáček elektronický

Další vlastnosti

Značka: Canon
Vodotěsný: Ne
Odolné provedení: Ne

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 3 "
Dotyková obrazovka: Ano
? Typ rozlišení: Full HD

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
HDMI port: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 115 mm
Výška: 84 mm
Délka: 231 mm
Hmotnosť: 880 g

Multimédia

Podporované video formáty: MP4

Funkce

? GPS: Ne
? 3D kompatibilita: Ne

Obsah balení

Obsah balení: Bateriový zdroj BP-820

Paměť

Kompat.paměť.karty: SD, SDHC, SDXC

Baterie

Kapacita batérie: 1780 mAh
Typ batérie: Li-Ion

Video

? Max.rozlíš.videa: 1920x1080
Snímková frekv.při videu: 50 sn/s

Objektiv

? Optický zoom: 20
Stabilizace obrazu: optická
Max. světelnost objektivu: 2.8
Min.ohnisková vzdálenost: 3,67 mm
Max.ohnisková vzdálenost: 73,4 mm

Obrazový senzor

Rozlišení: 2,91 Mpx
Typ obrazového senzoru: CMOS
Formát snímače: 1/2,84

Hledáček

? Hledáček: elektronický

Fotoaparát

Rychlost sériov.snímání: 50 sn/s

Ostření

Manuální ostření: Ano

Ostatní

Kód produktu: 2404C006

Všechny parametry

Recenze Canon Legria HF G26

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Canon Legria HF G26