Canon Kit EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM + EW-73C + utěrka

  • Sleva

Objektiv, Typ objektivu: s pevným ohniskem, Vhodný pro formát snímače: APS-C, Min. ohnisková vzdálenost: 10 mm, Světelnost objektivu: 4,5 min., 4.5 max., Typ bajonetu: Canon EF-S, Stabilizace obrazu, Zabudovaný AF motor, Počet lamel clony: 7, Min. zaostřovací vzdálenost: 22 cm. Více info


Cena 6 390 Kč

Sleva 6 % z předcházející ceny: 6 790 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 64 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Základní širokoúhlý zoom objektiv Canon EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM disponuje proměnlivou ohniskovou vzdáleností 10-18 mm a světelností f/4.5-5.6. Objektiv vám umožní vytvářet širokoúhlé záběry krajin, interiérů i oblohy. Samozřejmostí je optická stabilizace a automatické zaostřování, které je velmi tiché díky ultrazvukovému motoru USM. Objektiv také umožňuje plné manuální zaostřování. První člen má speciální povrchovou úpravu Super Spectra, která vylepšuje obraz a eliminuje odlesky. Objektiv je určen pro fotoaparáty s bajonetem Canon EF-S s APS-C snímači. Spolu s objektivem se v balení nachází sluneční clona EW-73C a speciální utěrka.

Širokoúhlý zoom objektiv

Objektiv Canon EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM vyniká velmi širokým úhlem záběru, který vám umožní vtěsnat na fotografii ještě více. Je vhodný k fotografování krajin, velkých interiérů nebo třeba oblohy. Objektiv také vyniká malou konstrukcí, která vám umožňuje jej využívat jako každodenní objektiv. V balení s objektivem také naleznete sluneční clonu EW-73C a speciální utěrku na sklo objektivu. Tato sada je tak vhodná jako základní vybavení pro každého fotografa.

Tiché automatické zaostřování

Výhodou tohoto objektivu je rychlé a přesné automatické zaostřování. Je poháněno speciálním ultrazvukovým USM motorem, jehož chod je téměř bezhlučný. Díky tomu nebudete rušeni během vaší tvorby a budete se moci plně soustředit na fotografování. Objektiv je díky svému tichému provozu vhodný také k diskrétnímu fotografování a tvorbě videí, která nebudou obsahovat nepříjemné ruchy. Na těle objektivu se také nachází přepínač automatického a manuálního zaostřování, díky kterému lze převzít nad zaostřováním maximální kontrolu. 

Optická stabilizace a speciální povrchová úprava

Aby byly snímky ostré, je objektiv vybaven optickou stabilizací s účinností 4 EV. Stabilizace vám umožní fotografovat z ruky i při delších časech závěrky a za horších světelných podmínek. Optická stabilizace lze deaktivovat pomocí přepínače, který je umístěn přímo na těle objektivu. První člen objektivu je opatřen speciální povrchovou úpravou Super Spectra, která zajišťuje lepší obraz a eliminaci nechtěných odlesků.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Max. světelnost objektivu 4.5
Min. ohnisková vzdálenost 10 mm
Typ bajonetu Canon EF-S
Typ objektivu s pevným ohniskem
Stabilizace obrazu Ano
Vhodný pro formát snímače APS-C
Min. světelnost objektivu 4,5

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Canon Kit EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM + EW-73C + utěrka

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi