Canon Kit EF-S 10-18mm f/4,5-5,6 IS STM + EW-73C + utěrka

Nákupem získáte 70,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Základní širokoúhlý zoom objektiv Canon EF-S 10-18mm f/4,5-5,6 IS STM disponuje proměnlivou ohniskovou vzdáleností 10 - 18 mm a světelností f/4.5-5.6. Objektiv vám umožní vytvářet širokoúhlé záběry krajin, interiérů i oblohy. Samozřejmostí je optická stabilizace a automatické zaostřování, které je velmi tiché díky ultrazvukovému motoru USM. Objektiv také umožňuje plné manuální zaostřování. První člen má speciální povrchovou úpravu Super Spectra, která vylepšuje obraz a eliminuje odlesky. Objektiv je určený pro fotoaparáty s bajonetem Canon EF-S s APS-C snímači. Spolu s objektivem se v balení nachází sluneční clona EW-73C a speciální utěrka. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Širokoúhlý zoom objektiv

Objektiv Canon EF-S 10-18mm f/4,5-5,6 IS STM vyniká velmi širokým úhlem záběru, který vám umožní vtěsnat na fotografii ještě více. Je vhodný k fotografování krajin, velkých interiérů nebo třeba oblohy. Objektiv také vyniká malou konstrukcí, která vám umožňuje ho využívat jako každodenní objektiv. V balení s objektivem také naleznete sluneční clonu EW-73C a speciální utěrku na sklo objektivu. Tato sada je tak vhodná jako základní vybavení pro každého fotografa.

Tiché automatické zaostřování

Výhodou tohoto objektivu je rychlé a přesné automatické zaostřování. Poháněné je speciálním ultrazvukovým USM motorem, jehož chod je téměř bezhlučný. Díky tomu nebudete rušeni během vaší tvorby a budete se moci plně soustředit na fotografování. Objektiv je díky svému tichému provozu vhodný také k diskrétnímu fotografování a tvorbě videí, která nebudou obsahovat nepříjemné ruchy. Na těle objektivu se také nachází přepínač automatického a manuálního zaostřování, díky kterému lze převzít nad zaostřováním maximální kontrolu. 

Optická stabilizace a speciální povrchová úprava

Aby byly vaše snímky skvěle ostré a nebyly nerozmazané, je objektiv vybavený optickou stabilizací s účinností 4 EV. Stabilizace vám umožní fotografovat z ruky i při delších časech závěrky a za horších světelných podmínek. Optická stabilizace lze deaktivovat pomocí přepínače, který je umístěný přímo na těle objektivu. První člen objektivu je opatřený speciální povrchovou úpravou Super Spectra, která zajišťuje lepší obraz a eliminaci nechtěných odlesků.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ bajonetu Canon EF-S
  • Typ objektivu s pevným ohniskem
  • Stabilizace obrazu Ano
  • Vhodný pro formát snímače APS-C
  • Min. světelnost objektivu 4,5

Další vlastnosti

Značka: Canon
Utěsnění vůči prachu/vlhkosti: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Délka: 72 mm
Hmotnosť: 240 g

Objektiv

Max. světelnost objektivu: 5.6
Typ bajonetu: Canon EF-S
Typ objektivu: s pevným ohniskem
Stabilizace obrazu: Ano
Vhodný pro formát snímače: APS-C
Min. světelnost objektivu: 4,5
Průměr závitu filtru: 67 mm
Počet lamel clony: 7
Konstrukce objektivu: 14/11

Ostření

Min.zaostřovací vzdál.: 22 cm
Zabudovaný AF motor: Ano

Ostatní

Kód produktu: 9519B009

Všechny parametry

Recenze Canon Kit EF-S 10-18mm f/4,5-5,6 IS STM + EW-73C + utěrka

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Canon Kit EF-S 10-18mm f/4,5-5,6 IS STM + EW-73C + utěrka