Canon GX7040 (4471C009)

  • Cashback 1 500 Kč
  • Sleva 10 %

Tiskárna, Tisková technologie: Inkoustová, Tisk: barevná, Rychlost tisku černá: 24 str/min., Wi-Fi, Počet USB 2.0 portů: 1, AirPrint. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Barevná multifunkční inkoustová tiskárna Canon Maxify GX7040 v bílém provedení s možností tisku, kopírování, skenování a faxování s automatickým oboustranným podavačem dokumentů je určena pro kancelářské využití. Tisk nastavíte na dotykovém LCD displeji s úhlopříčkou 6,9 cm. Při černobílém tisku vytisknete 24 str./min, při barevném 15,5 str./min. Tiskárna je vybavena automatickým podavačem s kapacitou 50 listů na přední straně. Zadní strana poskytuje podavač na 100 listů a 2 kazety, každou s kapacitou 250 listů. Tisk můžete také bezdrátově z USB, přes Wi-Fi a Ethernet. Maximální pracovní využití je 45 000 stran za měsíc.

Multifunkční tiskárna Canon Maxify GX7040

Inkoustová tiskárna s možností skenování, kopírování a faxování pokryje všechny požadavky, které vyžaduje chod kanceláře. Efektivní zařízení vytiskne barevně 15,5 strany za minutu. Při černobílém tisku se dostanete na hranici 24 stran za minutu. Hravě si poradí i s barevnými bannery, a to díky hustotě tisku 1 200 DPI.

Technologie tisku

Odteď bude tisk úsporný, no produktivní. Tiskárna Canon s doplnitelný zásobníky MegaTank běžně vytiskne 6 000 černobílých a 14 000 barevných A4 stran. S využitím úsporného režimu dokážete černobíle vytisknout 9 tisíc stran, přičemž barevný potisk dosáhne hodnoty na úrovni 21 tisíc stran. Vyberte si tiskárnu, která zohlední vaše požadavky i náklady.

Bezdrátový tisk

Zařízení podporuje Google Cloud Print, Apple AirPrint a Mopria. Na úložiště Cloud si můžete dokumenty buď naskenovat nebo je přímo vytisknout. Pokud spěcháte, stačí připojit mobilní zařízení bezdrátově - prostřednictvím Wi-Fi, nebo si dokumenty vytiskněte z USB klíče. Tiskárna disponuje i rozhraním RJ-45
 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Bluetooth Ne
Wi-Fi Ano
Integr. čtečka karet Ne
Ethernet / LAN připojení Ano
Tisk barevná
Rychlost tisku 24 str/min
Max.tisk.velikost A4
Oboustranné funkce Automatické
Air print Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Canon GX7040 (4471C009)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi