Canon EOS R7 černé tělo


Bezzrcadlovka, Typ obrazového senzoru: CMOS, Formát snímače: APS-C, Rozlišení: 32,5 Mpx, Max. rozlišení videa: 3840x2160 px, Snímková frekvence videa: 120 sn/s, Rychlost sériového snímání: 30 sn/s, Elektronický hledáček, Dotyková obrazovka, Typ bajonetu: Canon RF, Podporované videoformáty: MP4, Obrazové formáty: Raw, jpeg, Wi-Fi. Více info


Cena 36 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 370 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bezzrcadlovka Canon EOS R7 nabízí 32,5Mpx CMOS snímač (APS-C), 2,95" výklopný LCD displej, rychlé automatické zaostřování, vestavěnou stabilizaci obrazu, sériové snímání rychlostí až 30 sn./s, záznam videa v rozlišení 4K 60p a 2,36Mpx OLED hledáček.

Výkonná APS-C bezzrcadlovka

Bezzrcadlovku Canon EOS R7 si oblíbí zejména ti, kteří vyžadují kompaktnější rozměry, nižší hmotnost, vysoký výkon a zároveň nepotřebují Full Frame snímač. Fotoaparát je vybaven 32,5Mpx snímačem CMOS, který se ve spojení s obrazovým procesorem DIGIC X postará o kvalitní fotografie plné detailů s dostatečným dynamickým rozsahem. Ať už natáčíte video, fotíte sport nebo divokou přírodu, Canon EOS R7 zvládne vše. Elektronický OLED hledáček má 2,36 milionu bodů, 1,15násobné zvětšení a obnovovací frekvenci až 120 snímků za sekundu. Kromě toho je k dispozici také 2,95" TFT LCD displej s dotykovým ovládáním a možností vyklápění.

Automatické zaostřování, které překonává očekávání

Systém automatického ostření Dual Pixel CMOS AF II pokrývá a sleduje objekty prakticky v celé ploše snímače a zajišťuje rychlé a přesné automatické ostření i při poklesu hladiny osvětlení na -5 EV nebo při maximální cloně f/22. Tento systém ocení zejména fotografové divoké přírody a sportu. Díky umělé inteligenci dokáže tento systém automatického zaostřování rozpoznávat a sledovat objekty, jako jsou lidé, oči, zvířata a vozidla.

Stabilní fotografie z ruky

Fotoaparát je vybaven stabilizátorem obrazu v těle (IBIS) s korekcí až 7 EV, který spolupracuje s optickou stabilizací v objektivu RF a umožňuje pořizovat stabilní snímky i při dlouhých expozičních časech bez použití stativu. Stabilizátor obrazu v těle poskytuje účinnou stabilizaci proti chvění i při použití objektivů bez optické stabilizace. Stejně stabilní jsou i videozáznamy, u kterých se uplatní technologie Movie Digital IS.

Překvapivý výkon

Obrazový procesor DIGIC X prakticky eliminuje zpoždění hledáčku a má dostatečný výkon pro sériové snímání fotografií ve formátech RAW, JPEG a HEIF rychlostí až 15 snímků za sekundu při použití mechanické závěrky a až 30 snímků za sekundu při použití tiché elektronické závěrky, přičemž automatické zaostřování a automatická expozice reagují během fotografování neustále. Rychlé sériové snímání se hodí vždy, když máte na pořízení dokonalé fotografie jen zlomek sekundy.

Kvalitní videa v rozlišení 4K 60p

Fotoaparát dokáže nahrávat videa v rozlišení 4K (3840 × 2160) při 60 snímcích za sekundu, a to bez přehřívání. Kromě toho můžete nahrávat v režimu 4K Fine, což je převzorkované video z rozlišení 7K s lepší ostrostí a nižším šumem. K dispozici je také funkce Canon Log 3, která se stará o široký dynamický rozsah a poskytuje další možnosti úprav po natáčení. Pokud chcete vytvářet dramatické zpomalené záběry, je tu možnost nahrávat ve Full HD při 120 snímcích za sekundu.

Konektivita

Fotoaparát je dodáván s baterií LP-E6NH, která umožňuje pořídit až 770 snímků pomocí LCD displeje a až 500 snímků pomocí hledáčku. Nabídka konektorů zahrnuje výstup micro HDMI, 3,5mm vstup pro mikrofon, 3,5mm výstup pro sluchátkaUSB-C port (USB 3.2 Gen 2). Zařízení je také vybaveno bezdrátovým připojením Wi-Fi a Bluetooth pro vzdálené ovládání fotoaparátu a přenos fotografií. K dispozici jsou také dva sloty pro paměťové SD/SDHC/SDXC karty (UHS-II).

Obsah balení: fotoaparát, krytka (R-F-5), popruh (ER-EOS R7), nabíječka baterií (LC-E6E), pack baterií (LP-E6NH), kryt baterie, nabíjecí kabel a příručka

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 2.95 "
GPS Ne
3D kompatibilita Ne
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Rozlišení 32.5 Mpx
Hledáček Elektronický
Formát snímače APS-C

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Canon EOS R7 černé tělo

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi