Canon EOS M200 černá + Canon EF-M 15-45 mm IS STM


Set bezzrcadlovka + objektiv, Typ obrazového senzoru: CMOS, Formát snímače: APS-C, Rozlišení: 24,2 Mpx, Max. rozlišení videa: 4096x2160 px, Snímková frekvence videa: 25 sn/s, Rychlost sériového snímání: 6 sn/s, Vestavěný blesk, Dotyková obrazovka, Typ bajonetu: Canon EF-M, Podporované videoformáty: MP4, Obrazové formáty: Raw, jpeg, Wi-Fi. Více info


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kompaktní bezzrcadlový fotoaparát Canon EOS M200 v černém provedení ukrývá v polykarbonátovém těle výkonné komponenty, které vám usnadní cestu za krásným snímkem nebo skvělým videem. Využívá APS-C CMOS snímač s efektivním rozlišením 24,1 Mpx a obrazový procesor DIGIC 8. Fotoaparát umožní nahrávání videa až ve 4K rozlišení anebo v nižším rozlišení s až 120 snímky za sekundu s možností tvorby SlowMotion a časosběrných videí. Dále je vybaven chytrým asistentem Creative Assist. Vhod přijde i dotyková výklopná obrazovka s rozlišením přesahující 1 milion pixelů a úhlopříčkou 3". Fotoaparát podporuje výměnné objektivy s bajonetem EF-M. V balení se nachází základní objektiv EF-M 15-45 mm IS STM.

Malý, i přesto výkonný

Canon EOS M200 je kompaktní bezzrcadlový fotoaparát, který však nabídne skvělý výkon pro tvorbu dechberoucích snímků. Pokud se poohlížíte po kvalitním fotoaparátu, který by nahradil váš telefon nebo digitální kompakt a zároveň nechcete velkou zrcadlovku, je fotoaparát Canon EOS M200 skvělým adeptem. Nabízí perfektní kompromis mezi kompaktností a vynikajícím výkonem, navíc s možností výměny objektivů jako u zrcadlovek. Ponořte se do světa kvalitní fotografie a vneste do své tvorby novou úroveň. Zachyťte krásy přírody, nezapomenutelné okamžiky s přáteli, nebo třeba architekturu starobylého města. Vše je jenom na vás a vaší fantazii.

Citlivý snímač

K tvorbě snímků využívá fotoaparát kvalitní snímač CMOS ve formátu APS-C s rozměry 22,3 × 14,9 mm a s poměrem stran 3 : 2. Disponuje efektivním rozlišením 24,1 Mpx. Snímač je dále vybaven technologií automatického čištění EOS, která udržuje snímač stále v čistotě, aby byl jeho výkon vždy maximální. Spolu se snímačem spolupracuje obrazový procesor DIGIC 8, který rychle a kvalitně zpracuje každý váš snímek. Díky většímu snímači, který je schopen pojmout více světla oproti telefonům nebo digitálním kompaktům, a výkonnému obrazovému procesoru se můžete těšit na krásné fotografie s pěknými barvami a skvělou ostrostí.

Automatické zaostřování Dual Pixel CMOS AF

Bezzrcadlový fotoaparát Canon EOS M200 disponuje technologií automatického zaostřování Dual Pixel CMOS AF. Tato technologie umožní mít neustále zaostřeno i na pohybující se objekt. Díky ní dosáhnete profesionálních výsledků bez velké námahy. Tato technologie pracuje až do expoziční hodnoty -4 EV. Při volbě místa zaostření budete mít k dispozici automatickou detekci tváře a automatickou detekci očí. Dále si budete moci vybrat zónové nebo jednobodové zaostřování. Samozřejmostí je také možnost jednosnímkového zaostření s možností průběžného zaostřování s měnící se kompozicí fotografie. Díky těmto funkcím se budete moci vždy spolehnout na svůj fotoaparát, který zajistí vše potřebné pro vznik kvalitní fotografie.

Po všech směrech skvělé video

Nejen snímky se stanou předností tohoto kompaktního modelu. Canon EOS M200 vám také umožní nahrávání videí v maximálním 4K rozlišení při 30 snímcích za sekundu. Při snížení rozlišení na Full HD lze nahrávat plynulejší záběry s až 60 snímky za sekundu. Pokud chcete opravdu plynulé video, lze jeho kvalitu snížit na HD rozlišení, kde máte možnost nahrávat při 120 snímcích za sekundu. S fotoaparátem tak můžete vytvářet nejen obyčejná videa, ale také se skvělé hodí pro SlowMotion záběry nebo časosběrná videa. I u nahrávání videa je dostupné automatické zaostřování, které pracuje na základě detekce kontrastu.

Vhodný i pro začátečníky

Pokud patříte mezi fotografy začátečníky, tak i pro vás je fotoaparát Canon EOS M200 skvělou volbou. Přímo uživatelské rozhraní fotoaparátu nabízí Kreativního asistenta. Tento asistent vám ještě více zjednoduší cestu k pěknému snímku. Během fotografování vám bude dávat užitečné rady a tipy, takže vás i naučí základní principy a potřeby, které využijete v dalším zdokonalování se při fotografování i nahrávání videí.

Jednoduché a intuitivní ovládání

Uživatelsky přívětivé ovládání i prostředí fotoaparátu společně zajišťují skvělý komfort při tvorbě fotografií. K tomu napomáhá i dotyková obrazovka s úhlopříčkou 3", na které budete moci obsluhovat nastavení podobně jako na chytrých telefonech. Obrazovka nabídne vynikající rozlišení přesahující 1 milion pixelů, takže bude obraz dostatečně jemný a text skvěle čitelný. Navíc je obrazovka výklopná o 180°, takže s fotoaparátem můžete vytvářet i selfie s plnou kontrolou stejně jako na telefonu.

Připojte se 

Mezi další užitečné funkce patří podpora bezdrátových technologií Wi-Fi a Bluetooth. Díky nim si budete moci fotoaparát spárovat se svým telefonem a využívat ho jako dálkovou spoušť a provádět i nastavení. Prostřednictvím Wi-Fi si budete moct přenášet fotografie a videa přímo do vašeho telefonu bez použití kabelu nebo vyjmutí paměťové karty. Výhodou bezdrátového přenosu je jeho rychlost a okamžitá možnost sdílení s přáteli na sociálních sítích.

Výměnné objektivy

Velkou výhodou Canon EOS M200 je možnost výměny objektivů. Vybrat si můžete ze široké řady objektivů s bajonetem EF-M. Pokud by vám v této řadě nepadl žádný do oka, je možné využívat i objektivy s bajonety EF a EF-S. Tyto objektivy je možné používat pouze se speciálním adaptérem, který není součástí balení. S fotoaparátem dostanete základní objektiv Canon EF-M 15-45 mm IS STM. Tento univerzální objektiv nabídne možnost zoomu, optickou stabilizaci obrazu a podporu automatického zaostřování.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 3 "
Max.rozlíš.videa 4096x2160
Rozlišení 24.2 Mpx
Hledáček Ne
Formát snímače APS-C

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Canon EOS M200 černá + Canon EF-M 15-45 mm IS STM

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi