Canon EOS 90D tělo

Sleva 18 %
Doprava zdarma

Wi-Fi: Ano, GPS: Ne, Dotyková obrazovka: Ne, Max.rozlíš.videa: 3840x2160, Rozlišení: 32.5 Mpx, Výklopný displej: Ano, Hledáček: optický,


Cena 28 990 Kč

Sleva 18% z původní cena: 35 490 Kč Zobraziť nápovědu

289,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Popis produktu

Digitální zrcadlový fotoaparát Canon EOS 90D Body s 32,2 Mpx obrazovým snímačem CMOS APS-C s duálními pixely má ve výbavě obrazový procesor DIGIC 8, který využívá rychlé a přesné AF sledování a vytváří skvělé video záznamy ve vysoké kvalitě 4K. Souvislé fotografování zachytí rychlostí 10 snímků za jednu sekundu. Disponuje inteligentním optickým hledáčkem a dotykovým otočným 3" TFT displejem, který se dokáže otočit o 170°. Rychlý přenos dat umožní technologie Bluetooth a Wi-Fi. Má vestavěný blesk, micro USB, mini HDMI rozhraní, konektor pro externí mikrofon, výstup videosignálu a podporuje SD, SDHC nebo SDXC paměťové karty. Energii zajišťuje dobíjitelná Lithium-iontová baterie LP-E6N. Konstrukce zrcadlovky je odolná vůči vodě a prachu. Kompatibilita s objektivy s bajonetem EF a EF- S.

4K video

S touto zrcadlovkou nebudete jen fotit, ale i natáčet skvělá videa. Dokáže zhotovit 4K záznam v kvalitě až 3840 x 2160 pixelů a formátu MP4. Délka natáčeného videa dosahuje až 30 minut. Záběry jsou kvalitní i díky využívanému systému Dual Pixel CMOS AF, který dokáže přesně sledovat snímaný objekt a umí se přizpůsobit snímané situaci. Pro zaznamenání zvuku lze připojit externí mikrofon nebo sluchátka.

Otočná obrazovka

Dotykový 3" (7,7 cm) TFT Clear View II displej s poměrem stran 3: 2 umožňuje variabilní úhel natočení a vyklopení v rozsahu až 170 stupňů. Umožní takto perfektní focení i z nedostupných úhlů nebo z blízkosti země. Při prohlížení fotek nebo focení si můžete vybrat až ze sedmi úrovní jasu.

Zaznamená detaily

Canon EOS 90D dokáže z každého pixelu získat mnohem více světla, a to díky obrazovému procesoru DIGIC 8. Výsledný obraz tak disponuje nižším šumem a vynikajícím dynamickým obsahem. Krásné záběry tak vzniknou i při pohybu či při slabším světle. Tato zrcadlovka je přímo stvořená na fotografování pohybujících se objektů, kdy je nutná rychlá reakce. Je vybaven kvalitním snímačem CMOS APS-C s rozlišením 32,5 milionů pixelů a až 1,6 násobným přiblížením. Při kontinuálním snímání se snímky zaznamenávají rychlostí 10 snímků za sekundu. I při focení v pohybu budou záběry dokonale ostré kvůli technologii Dual Pixel CMOS AF a zaostření se 45 křížovými body AF a s inteligentním sledováním a rozpoznáváním objektů (iTR).

Odolná konstrukce

Digitální zrcadlovka je zhotovena z kvalitních a odolných materiálů, což znamená, že odolá i vodě a prachu. Tělo fotoaparátu má ergonomické provedení a velký grip pro lepší úchop v ruce a manipulaci po nasazení objektivů. Kromě toho je vybaven dvěma multifunkčními kruhovými voliči a tlačítky pro snadnou obsluhu. Na fotoaparát je možné nasadit objektivy s bajonety EF a EF-S.


 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
GPS Ne
Dotyková obrazovka Ne
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Rozlišení 32.5 Mpx
Výklopný displej Ano
Hledáček optický

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Canon EOS 90D tělo

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno