Canon EOS 90D + Canon EF-S 18-55mm f/3,5-5,6 IS STM

37 990 Kč ? Ušetříte 18 % 30 990 Kč

Na splátky spočítat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 3 099,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Výkonná digitální zrcadlovka Canon EOS 90D dostala do výbavy inovativní obrazový snímač CMOS APS-C s rozlišením 32,5 Mpx a výkonný obrazový procesor DIGIC 8. Canon EOS 90D dále disponuje automatickým zaostřováním s inteligentním rozpoznáváním iTR, 45 křížovými zaostřovacími body a inteligentním optickým hledáčkem. Fotoaparát vyniká i vysokou citlivostí ISO 25600. Mezi funkcemi se nachází rychlé kontinuální snímání 10 sn./s a možnost nahrávání 4k videa při 30 snímcích za sekundu. Dále nechybí podpora bezdrátových technologií WiFi a Bluetooth. Podporované jsou objektivy Canon s bajonety EF a EF-S. V balení s fotoaparátem naleznete objektiv Canon EF-S 18-55mm f/3,5-5,6 IS STM. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 18 %
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Zachyťte i rychle se pohybující objekty

Digitální zrcadlovka Canon EOS 90D je vybavena kvalitním optickým snímačem CMOS APS-C s efektivním rozlišením 32,5 Mpx. Snímač spolupracuje s výkonným obrazovým procesorem, který si poradí s rychlým zpracováním obrazu. Výhodou tohoto snímače je 1,6 x zvětšení, takže poskytne teleobjektivům ještě větší dosah. Vysoký výkon umožní kontinuální sériové snímání rychlostí 10 sn./s v plném rozlišení, takže vám neunikne žádný objekt. Vysoká citlivost ISO, dosahující hodnoty ISO 25600, umožní vytvářet snímky s rychlou závěrkou až 1/8000 s.

Jasný optický hledáček

Kontrolu nad kompozicí fotografie vám poskytne inteligentní optický hledáček se 100 % pokrytím zorného pole. Hledáček vám tak umožní sledovat rychle pohybující se objekty bez zpoždění v reálném čase. Navíc vám zobrazí veškeré potřebné informace o aktuálním nastavení všech potřebných parametrů. Samozřejmostí je také možnost živého náhledu na výklopném dotykovém displeji. Displej si můžete přizpůsobit do požadované polohy, a fotit tak i z netradičních úhlů, avšak se stálou vizuální kontrolou. 

Rychlé automatické zaostřování

K vynikajícímu optickému výkonu digitální zrcadlovky Canon EOS 90D se přidává také sofistikovaný systém automatického zaostření, který se každým okamžikem stará o perfektní zaostření i pohybujících se objektů. K tomu mu napomáhá celkově 45 ostřících křížových bodů vestavěných přímo do snímače a systém Dual Pixel CMOS AF. Body lze využívat jednotlivě nebo ve skupinách, tuto volbu je možné provádět pomocí AF multiovladače. Rychlé automatické zaostření funguje i ve slabším světle až do -3 EV. V případě využívání živého náhledu je tato hodnota ještě vyšší a zaostřování funguje až do -5 EV.

Bracketing zaostřování

Je další zajímavá funkce automatického zaostřování, která vám pomůže při tvorbě exkluzivních makrofotografií. Tento typ zaostřování funguje tak, že po stisku spouště začne fotoaparát vytvářet sérii několika fotografií, každá je ovšem zaostřena na jinou část. Takto proběhne vyfocení snímků od výchozí polohy až po pozadí. Následně si pak pomocí softwaru Canon Digital Foto Professional můžete vytvořit jednu fotografii, která bude ostrá v každém bodě. 

Intuitivní ovládání

Vynikající výkon digitální zrcadlovky Canon EOS 90D budete mít vždy dokonale pod kontrolou díky důmyslně rozmístěným ovládacím prvkům. Ke skvěle rozmístěným ovládacím prvkům se přidává i perfektní ergonomie a vyváženost. Fotoaparát tak vyniká nejenom intuitivním ovládáním, ale také se skvěle drží a i s velkými teleobjektivy je skvěle vyvážený. Nic vás tak nebude obtěžovat při tvorbě krásných fotografií. Další informace, například o baterii, aktivním připojení, zbývajícím počtu snímků apod. nabídne monochromatický displej.

Kvalitní 4k videa

Vysoký výkon umožní nahrávat i kvalitní videa ve vysokém rozlišení 4k. I v tomto režimu je dostupný systém automatického zaostřování Movie Servo Dual Pixel CMOS AF, který se postará o dokonale ostré video a navíc umožňuje sledování objektů včetně tváří. Fotoaparát dále podporuje nahrávání videa ve FullHD s vysokou snímkovou frekvencí 120 snímků za sekundu. Video tak bude velmi plynulé a umožní vám vytvářet působivé slow motion záběry. Ke kvalitnímu videu patří také kvalitní zvuk. Fotoaparát disponuje konektorem pro připojení externího mikrofonu a sluchátek, čímž získáte perfektní a profesionální video se skvělou zvukovou stopou i obrazem. 

Podpora WiFi a Bluetooth

Canon EOS 90D je vybavena také podporou moderních bezdrátových technologií, které vám ještě více usnadní fotografování. Tyto technologie umožňují spárování s chytrými zařízeními a následný přenos obrázků a videí a také dálkové ovládání fotoaparátu. K tomu je nezbytné mít ve spárovaném zařízení nainstalovanou aplikaci Canon Camera Connect, která je dostupná zdarma pro platformy Android a iOS. Fotoaparát je také možné spárovat s počítačem prostřednictví softwaru EOS Utility, což oceníte především při fotografování v ateliérech.

Objektiv Canon EF-S 18-55mm f/3,5-5,6 IS STM

Součástí balení je tento základní univerzální objektiv, který se skvěle hodí pro každého začínajícího fotografa. Objektiv disponuje proměnlivou ohniskovou vzdáleností 18 - 55 mm, takže je zde možnost fotografování portrétů i krajin. Disponuje čtyřkrokovým stabilizátorem obrazu a podporuje i automatické zaostřování. Automatické zaostřování bude navíc tiché díky technologii STM. To oceníte především při nahrávání videí, která budou bez rušivých zvuků vznikajících během zaostřování u běžných objektivů.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Úhlopříčka (") 3 "
 • Wi-Fi Ano
 • GPS Ano (volitelné)
 • Dotyková obrazovka Ano
 • Max.rozlíš.videa 3840x2160
 • Počet objektivů 1
 • Rozlišení 32,5 Mpx
 • Výklopný displej Ano
 • Hledáček optický
 • Formát snímače APS-C

Další vlastnosti

Značka: Canon
? Smart: Ano
Odolné provedení: Ano

Display/Grafika

? Úhlopříčka ("): 3 "
Dotyková obrazovka: Ano
Výklopný displej: Ano

Konektivita

? Wi-Fi: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 140,7 mm
Výška: 104,8 mm
Délka: 76,8 mm
Hmotnosť: 701 g

Multimédia

Podporované video formáty: MPEG4
Podporované obraz.formáty: Raw, jpeg

Funkce

? GPS: Ano (volitelné)

Obsah balení

Obsah balení: napájecí kabel

Paměť

Kompat.paměť.karty: SDXC, SD, SDHC

Baterie

Kapacita batérie: 1800 mAh
Typ batérie: Li-Ion

Video

? Max.rozlíš.videa: 3840x2160
Snímková frekv.při videu: 30 sn/s

Objektiv

Počet objektivů: 1
? Makro od: 25 cm

Blesk

Vestavěný blesk: Ano

Obrazový senzor

Rozlišení: 32,5 Mpx
Typ obrazového senzoru: CMOS
Formát snímače: APS-C

Hledáček

? Hledáček: optický

Fotoaparát

Rychlost sériov.snímání: 10 sn/s

Ostření

Manuální ostření: Ne

Ostatní

Kód produktu: 3616C010

Všechny parametry

Recenze Canon EOS 90D + Canon EF-S 18-55mm f/3,5-5,6 IS STM

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Canon EOS 90D + Canon EF-S 18-55mm f/3,5-5,6 IS STM