Canon EOS 700D + EF-S 18-55mm IS STM

Zobrazit

  • Doprava zdarma
  • Výprodej

Efektivní počet pixelů: 18 Mpx, Úhlopříčka: 3 ", Wi-Fi: Ne, GPS: Ne, Dotyková obrazovka: Ne, 3D kompatibilita: Ne, Max.rozlíš.videa: 640x480, Počet objektivů: 1, Rozlišení: 18.5 Mpx, Výklopný displej: Ano, Hledáček: optický, Formát snímače: APS-C Více info

Top příslušenství

4,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

18 MPix, 3" TFT LCD, snímač CMOS, zaostřování TTL-CT-SIR, 9 AF bodů, obrazový procesor DIGIC 5, rychlost závěrky 30–1/4000, USB 2.0, miniHDMI, PictBridge, pam. karty SD/SDHC/SDXC Dodávané příslušenství: Objektiv Canon EF-S 18-55IS STM, oční mušle Ef, kryt fotoaparátu R-F-3, široký řemen EW-100DBIV, nabíječka baterií LC-E8E, napájecí kabel (se zástrčkou typu E), bateriový zdroj LP-E8, kryt baterie, propojovací kabel IFC-130U, sada uživatelské příručky

Canon EOS 700D s 18-55 IS STM objektivem je uživatelsky příjemná zrcadlovka, která vám umožní fotit profesionálně snímky ve vysoké kvalitě. Vysoce kvalitní obrazový snímač je také vynikající na nahrávání Full HD videí (1080p). Zrcadlovka je vybavena výklopným 3" displejem, pomocí kterého můžete intuitivně ovládat fotoaparát, prohlížet záběry a nakomponovat focenou scénu.

Prvotřídní kvalita fotografií: Zachyťte každičký detail s 18 megapixelovým Hybrid CMOS AF snímačem. Zrcadlovka Canon EOS 700D nabízí fotografie s nízkým šumem. Vyfocené záběry je možné díky vysoké kvalitě tisknout i ve velkých formátech nebo oříznout záběr tak, aby na výsledné fotografii byla jen ta část záběru, kterou potřebujete.

Zachyťte každou akci: Zachyťte rychle se pohybující se objekty pomocí 5 záběrů za sekundu a využijte výhodu devíti zaostřovacích AF bodů pro rychlé a přesné zaostření, a to i mimo střed obrazu. Sekvenční snímání umožňuje zachytit až 22 snímků v řadě, takže určitě nepromeškáte rozhodující okamžik.

Jednoduchost a příjemné ovládání: Zrcadlovka Canon EOS 700D se snadno používá, a to od prvního momentu, co se vám dostane do ruky. Foťte a přibližujte fotografie pomocí dotykového displeje.

Režimy focení na všechny druhy příležitostí: Tematický scénický režim automaticky vybere správné nastavení fotoaparátu pro objekt, který fotíte. Vyberte si z nastavení jako je portrét, krajina, sport, děti, jídlo a další. A když budete připraveni na další krok, použijte kreativní automatický režim (Creative Auto) pro více kontroly nad faktory, jako je rozostření pozadí atp.

Kvalitní fotografie i při slabém světle: Vychutnejte si skvělý výkon i v případě, že fotíte nebo natáčíte ve zhoršených světelných podmínkách. Zrcadlovka Canon EOS 700D nabízí nastavení ISO citlivosti v rozmezí ISO 100-12800 (rozšiřitelná až na hodnotu ISO 25600).

Nahrávejte Full HD videa: Nahrávejte videa ve 1080p Full HD rozlišení a využijte buď možnost automatické nastavení nahrávání videa. Pokud si troufáte, můžete přepnout do plně manuálního ovládání. Technologie Hybrid AF (automatické zaostřování) zaručuje neustálé zaostření na natáčený objekt. Zrcadlovka Canon EOS 700D nahrává zvuk pomocí vestavěného mikrofonu a je i možnost připojení externího mikrofonu.

Objevte nové úhly: Foťte záběry a natáčejte videa z nových úhlů prostřednictvím výklopného dotykového 3,0" (7,7 cm) 3:2 ratio Clear View LCD II displeje. Udělejte dramatické záběry z výšky nebo z těsné blízkosti nad zemí.

Fantastické výsledky s režimem Scene Intelligent Auto: Technologie Canon Scene Intelligent Auto analyzuje scénu a automaticky nastaví vaší zrcadlovce nejlepší parametry pro dosažení vynikajících výsledků.

Manuální ovládání: Když jste připraveni posunout vaše fotografování na novou úroveň, zrcadlovka EOS 700D nabízí manuální nastavení clony, závěrky atd. V případě, že fotíte specifickou scénu, nabízí zrcadlovka režimy jako Priorita závěrky a Priorita clony.

EOS systém: Využijte výhodu systémového fotoaparátu a vyberte si z široké nabídky objektivů a blesků, které jsou základem EOS systému.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Efektivní počet pixelů 18 Mpx
Úhlopříčka 3 "
Wi-Fi Ne
GPS Ne
Dotyková obrazovka Ne
3D kompatibilita Ne
Max.rozlíš.videa 640x480
Počet objektivů 1
Rozlišení 18.5 Mpx
Výklopný displej Ano
Hledáček optický
Formát snímače APS-C

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze Canon EOS 700D + EF-S 18-55mm IS STM

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Natálie

5. 9. 2017

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno