Canon EOS 250D + 18-55 mm DC III + 75-300 mm DC III

Digitální zrcadlovka, Typ obrazového senzoru: CMOS, Formát snímače: APS-C, Rozlišení: 24,1 Mpx, Max. rozlišení videa: 3840x2160 px, Podporované videoformáty: MOV, MP4, Obrazové formáty: jpg, Raw, Snímková frekvence videa: 25 sn/s, Optický hledáček, Dotyková obrazovka, Wi-Fi, Typ baterie: Li-Ion, Kapacita baterie: 1040 mAh, Úhlopříčka: 3,00", Vestavěný blesk. Více info

Top příslušenství

Popis produktu

Canon EOS 250D v kompaktním provedení je vybaven snímačem CMOS APS-C s rozměry 22,3 mm × 14,9 mm a s rozlišením 24,1 Mpx. O zpracování obrazu se postará procesor DIGIC 8. Fotoaparát disponuje optickým hledáčkem a výklopným dotykovým LCD displejem. Systém Dual Pixel CMOS AF se postará o kvalitní zaostření. Výhodou je také detekce a automatické zaostření očí. Canon EOS 250D je možné spárovat se smart zařízeními prostřednictvím Wi-Fi a Bluetooth. V balení s fotoaparátem najdete i objektivy 18-55 mm DC III a 75-300 mm DC III.

Kompaktní a výkonná digitální zrcadlovka

Canon EOS 250D vyniká svým kompaktním provedením, zpracováním a také vysokým výkonem, který vám umožní vytvářet krásné a kvalitní fotografie. Canon EOS 250D je vhodný pro všechny začínající a mírně pokročilé fotografy. Díky automatickému režimu vám ke krásné fotografii bude stačit namířit fotoaparát a stisknout spoušť. O vše potřebné se postará sám fotoaparát. Samozřejmostí je také možnost přejít do plně manuálního režimu, kde vám fotoaparát dovolí nastavit si veškeré parametry podle sebe.

Rychlé zpracování obrazu

Uvnitř se nacházejí výkonné a kvalitní komponenty, které vytvoří perfektní obraz. Nechybí kvalitní optický snímač CMOS ve formátu APS-C, který nabídne efektivní rozlišení 24,1 Mpx. K tomuto snímači je doplněný obrazový procesor DIGIC 8, který rychle a kvalitně zpracuje každou vaší fotografii. Procesor má i dostatek výkonu pro nahrávání videa ve 4K rozlišení a také umožní sekvenční snímání 5 snímků za sekundu.

Optický hledáček a výklopný displej

Canon EOS 250D dostal do výbavy výklopný LCD displej. Tento displej je také dotykový a umožní vám ještě pohodlnější ovládání. Samozřejmostí je i živý náhled a možnost volby místa zaostření pouhým dotykem. Výhodou je možnost nastavení úhlu vyklopení displeje tak, abyste mohli tvořit snímky i z netradičních pohledů s plnou kontrolou nad kompozicí fotografie. Pokud preferujete fotografování prostřednictvím hledáčku, tak i pro vás je tento fotoaparát vhodný. Je totiž vybavený optickým hledáčkem, který vám poskytne realistický obraz a základní informace o aktuálním nastavení. Hledáček také umožňuje dioptrickou korekci.

Systém automatického zaostřování

Aby byly vaše snímky vždy perfektně ostré, je tento fotoaparát vybavený sofistikovaným systémem zaostřování Dual Pixel CMOS AF. Pokud k fotoaparátu připojíte objektivy podporující automatické zaostřování, můžete se těšit na krásné fotografie a spoustu režimů zaostřování, které vám v cestě za dokonalou fotografií pomohou. Jedním z režimů je sledování tváře a očí, na které můžete mít stále zaostřeno a vytvářet perfektní a netradiční momentky vašich dětí, nebo krásné portrétové fotografie.

Bezdrátové technologie

Bezdrátová připojení jsou v dnešní době již samozřejmostí i u fotoaparátů. U digitální zrcadlovky Canon EOS 250D tomu není jinak. Podporuje připojení prostřednictvím Bluetooth a Wi-Fi. Fotoaparát tak můžete spárovat s chytrým telefonem nebo tabletem a prostřednictvím Bluetooth ho ovládat na dálku. Přes Wi-Fi připojení lze pohodlně přenášet snímky a videa přímo do počítače nebo chytrých zařízení. Ke správnému fungování dálkového ovládání a přenosu dat je potřebné do svého zařízení nainstalovat aplikaci Camera Connect, která je dostupná zdarma pro platformy Android a iOS.

Canon EF-S 18-55 mm DC III a EF-S 75-300 mm DC III

V balení s fotoaparátem naleznete také dva objektivy. První z nich je zoom objektiv s proměnlivou ohniskovou vzdáleností 18-55 mm. Výhodou objektivu je kompaktní provedení, které vám umožní pohodlné nošení kdekoliv. Druhým objektivem v tomto setu je teleobjektiv s proměnlivou ohniskovou vzdáleností 75-300 mm. Tento objektiv vám umožní fotografovat vzdálené objekty i makro snímky. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 3 "
Wi-Fi Ano
GPS Ne
Dotyková obrazovka Ano
3D kompatibilita Ne
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Počet objektivů 1
Rozlišení 24.1 Mpx
Výklopný displej Ano
Hledáček Optický
Formát snímače APS-C

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Canon EOS 250D + 18-55 mm DC III + 75-300 mm DC III

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi