Canon EF-S 18-200mm f/3,5-5,6 IS

Nákupem získáte 148,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Univerzální objektiv Canon EF-S 18-200mm f/3,5-5,6 IS se skvěle hodí na cesty a téměř na jakoukoliv scénu, a to díky své ohniskové vzdálenosti 18-200 mm, 11násobnému zoomu a vynikající světelnosti f/3,5-5,6. Objektiv je také vybavený optickou stabilizací, která umožňuje fotit bez blesku i během horších světelných podmínek. Objektiv využívá kvalitní asférické a UD členy, které vytváří kvalitní a ostrý obraz. Povrchová úprava Super Spectra eliminuje odlesky a ještě vylepšuje odraz. Objektiv je také vybavený aretací zoomu. Určený je pro fotoaparáty s bajonetem Canon EF-S a se snímači APS-C. Průměr příruby filtru činí 72 mm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Jeden objektiv na vše

Pokud hledáte univerzální objektiv, se kterým vyfotíte prakticky jakoukoliv scénu, tak je tu právě pro vás objektiv Canon EF-S 18-200mm f/3,5-5,6 IS. Díky své dlouhé proměnlivé ohniskové vzdálenosti a skvělé světelnosti vám umožní fotografovat detailní snímky i vzdálené objekty. Objektiv tak nabízí 11násobné zvětšení. Výhodou je možnost zaostření už od vzdálenosti 0,45 metru v celém průběhu ohniskové vzdálenosti. Tento objektiv je vhodný i na cesty díky svým kompaktním rozměrům a nízké váze, která nepřesahuje 600 gramů.

Kvalitní optika s povrchovou úpravou Super Spectra

Objektiv je složený z kvalitních asférických a UD členů, které jsou vyrobené z bezolovnatého skla. Tyto členy spolehlivě eliminují chromatické aberace, korigují zakřivení pole a zkreslení. Výsledný obraz tak bude velmi kvalitní na celé ploše záběru. První člen má navíc speciální povrchovou úpravu Super Spectra, která se také podílí na zlepšení kvality obrazu a na eliminaci nechtěných odlesků, které by mohly pokazit fotografii.

Optická stabilizace

Objektiv Canon EF-S 18-200mm f/3,5-5,6 IS je také vybavený optickou stabilizací, která vám pomůže při fotografování za horších světelných podmínek bez blesku. Stabilizace je natolik účinná, že vám umožní prodloužit čas závěrky až o 4 kroky. To znamená, že vaše snímky budou ostré a nerozmazané i bez použití blesku a při focení přímo z ruky. Tento objektiv je tak vhodný pro začátečníky i pokročilé fotografy. 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ bajonetu Canon EF-S
  • Typ objektivu zoomový
  • Stabilizace obrazu Ano
  • Vhodný pro formát snímače APS-C
  • Min. světelnost objektivu 3,5

Další vlastnosti

Značka: Canon
Utěsnění vůči prachu/vlhkosti: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Délka: 102 mm
Hmotnost: 595 g

Objektiv

Max. světelnost objektivu: 5.6
Typ bajonetu: Canon EF-S
Typ objektivu: zoomový
Stabilizace obrazu: Ano
Vhodný pro formát snímače: APS-C
Min. světelnost objektivu: 3,5
Průměr závitu filtru: 72 mm
Počet lamel clony: 6
Konstrukce objektivu: 16/12

Ostření

Min.zaostřovací vzdál.: 45 cm
Zabudovaný AF motor: Ano

Ostatní

Kód produktu: 2752B005

Všechny parametry

Recenze Canon EF-S 18-200mm f/3,5-5,6 IS

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Canon EF-S 18-200mm f/3,5-5,6 IS