Canon EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM makro objektiv

  • Sleva

Objektiv, Typ objektivu: makro, Vhodný pro formát snímače: APS-C, Min. ohnisková vzdálenost: 28 mm, Světelnost objektivu: 3,5 min., 3.5 max., Typ bajonetu: Canon EF-M, Stabilizace obrazu, Zabudovaný AF motor, Počet lamel clony: 7, Min. zaostřovací vzdálenost: 9,7 cm. Více info


Cena 8 090 Kč

Sleva 6 % z předcházející ceny: 8 590 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 81 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Makro objektiv Canon EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM vám umožní vytvářet velmi detailní snímky i těch nejmenších objektů. Disponuje pevnou ohniskovou vzdáleností 28 mm a světelností f/3,5. Objektiv je také vybavený optickou stabilizací obrazu, rychlým a tichým automatickým zaostřováním a také speciální dvojicí LED světel Macro Lite umístěných okolo čočky objektivu, které vám pomohou dodatečně osvítit fotografovaný objekt. Světla lze ovládat zvlášť. Objektiv také nabízí přirozené zvětšení 1 : 1 a v Super Macro režimu 1 : 2. Určený je pro fotoaparáty Canon EOS M se snímači APS-C.

Zachyťte i složité detaily

Objektiv Canon EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM je zkonstruovaný tak, aby vám umožnil vytvářet velmi detailní makro snímky, na kterých vyniknou i složité detaily. Objektiv je vhodný k fotografování detailů přírody, jídla nebo třeba portrétů s vynikajícími detaily. Díky kompaktnímu a lehkému provedení se stane i ideálním společníkem na cesty. Samozřejmostí je optická stabilizace obrazu, která vám zvláště při tvoření detailních snímků přijde vhod. Její účinnost je až 3,5 EV.

Makro Lite

Exkluzivní funkcí makro objektivu Canon EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM je Makro Lite. Objektiv je vybaven dvojicí LED světel, která se nacházejí kolem čočky objektivu. Lze je ovládat nezávisle na sobě pouhým stisknutím tlačítka. Toto vám umožní rychle a efektivně osvítit vaši scénu. Lze využívat strany zvlášť nebo obě světla najednou. Tato světla jsou navržena tak, aby podpořila všechny detaily fotografovaného objektu pro vznik skvěle ostré a detailní fotografie.

Přirozené zvětšení

Objektiv nabízí skutečný poměr 1 : 1, takže vám umožní vytvářet snímky v životní velikosti fotografovaného objektu. V režimu Super makro poté můžete tvořit snímky s poměrem zvětšení 1 : 2. Po zohlednění koeficientu ořezu snímače APS-C vznikne 1,92× zvětšení, což umožní tvorbu velmi jemných a detailních snímků, které vás naprosto uchvátí svou dokonalostí. V režimu Super makro se můžete přiblížit k maličkým detailů, protože vám umožní pracovat na vzdálenost začínající už od 13 mm.

Nezalekne se běžných fotografií ani videa

Objektiv Canon EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM vyniká perfektním optickým výkonem v makro fotografiích, zároveň ale umožňuje tvořit klasické fotografie s běžným úhlem záběru, takže je možné zachytit i krajiny, portréty a další scény. Nemusíte se ani obávat, že by objektiv nevytvořil detailní videa. Díky optické stabilizaci a tichému zaostřování, jenž má na starosti kruhový STM motor, budou vaše videa velmi kvalitní a ostrá bez nežádoucích ruchů z provozu objektivu. S tímto objektivem můžete perfektně zachytit makro svět nejen staticky, ale i v pohybu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Max. světelnost objektivu 3.5
Typ bajonetu Canon EF-M
Typ objektivu makro
Stabilizace obrazu Ano
Vhodný pro formát snímače APS-C
Min. světelnost objektivu 3,5

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Canon EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM makro objektiv

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi