Canon EF-M 11-22 mm f/4.0-5.6 IS STM Lens objektiv

  • Sleva

Objektiv, Typ objektivu: zoomový, Vhodný pro formát snímače: APS-C, Min. ohnisková vzdálenost: 11 mm, Světelnost objektivu: 4 min., 4 max., Typ bajonetu: Canon EF-M, Stabilizace obrazu, Zabudovaný AF motor, Počet lamel clony: 7, Min. zaostřovací vzdálenost: 15 cm. Více info


Cena 9 290 Kč

Sleva 6 % z předcházející ceny: 9 890 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 93 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Širokoúhlý objektiv Canon EF-M 11-22 mm f/4.0-5.6 IS STM Lens v černém provedení s výsuvným designem je vhodný pro kompaktní systémové fotoaparáty EOS. Disponuje krokovým motorem, který zaručí tiché a plynulé zaostřování. Objektiv je vybaven optickým stabilizátorem obrazu 3 EV a dynamickým režimem IS pro stabilní záběry. Minimální zaostřovací vzdálenost činí 0,15 m. K dispozici má ruční zaostřovací kroužek.

Praktický společník i během cestování

Ultraširokoúhlý objektiv Canon EF-M 11-22 mm f/4.0-5.6 IS STM Lens v moderním černém provedení s ohniskovou vzdáleností 11-22 mm je vhodný pro kompaktní systémové fotoaparáty EOS. Pyšní se nízkou hmotností a konstrukcí, která se při nečinnosti zasune. Díky těmto kompaktním rozměrům ho oceníte i během cestování.


Kvalitní a ostrá videa můžete nahrávat i díky praktické funkci Servo AF. To, co při nahrávání videí nepochybně oceníte, je technologie krokového motoru STM, která vám poskytne tiché a plynulé zaostřování. Dynamický režim IS se postará o stabilní záznamy během chůze.

 

Neodmyslitelnou součástí objektivu je optický stabilizátor obrazu 3 EV, který spolehlivě redukuje otřesy fotoaparátu. Na kvalitní fotografie se tak můžete těšit i při zhoršených světelných podmínkách a i při snímání z ruky.

 

O jedinečnou kvalitu obrazu se postará čočka UD a 2 asférické čočky. Povrchová úprava SuperSpectra zabrání zdvojenému obrazu, zábleskům a poskytne vám tak vysoký kontrast a bohaté barvy. Díky minimální zaostřovací vzdálenosti 0,15 m je tou správnou volbou na detailní záběry zblízka. Dá se však použít i na fotografování architektury nebo krajiny.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Max. světelnost objektivu 4
Min. ohnisková vzdálenost 11 mm
Typ bajonetu Canon EF-M
Typ objektivu zoomový
Stabilizace obrazu Ano
Vhodný pro formát snímače APS-C
Min. světelnost objektivu 4

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Canon EF-M 11-22 mm f/4.0-5.6 IS STM Lens objektiv

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi