Canon EF 50MM 1:1.2 L USM

Objektiv, Typ objektivu: standardní, Vhodný pro formát snímače: Full Frame, Pro žánr: koncerty, portréty, reportáže, produkty, streetfoto, Min. ohnisková vzdálenost: 50 mm, Světelnost objektivu: 1.2 min., 1.2 max., Typ bajonetu: Canon EF, Zabudovaný AF motor, Min. zaostřovací vzdálenost: 45 cm. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytrý objektiv Canon EF 50MM 1:1.2 L USM poskytuje vysokou světelnost, která je vhodná zejména v interiéru, například při focení portrétů. Konstrukce je dělaná do takzvané kruhové clony, což znamená, že je možné zachytit objekty i v menší hloubce nebo v pozadí. Zaostřování je rychlé, tiché a hladké díky systému USM. Poskytuje informace o vzdálenosti objektu a podle toho vypočítává nejvhodnější intenzitu blesku, vyměření expozice a rychlost spouštění clony.

Objektiv do každé situace

Standardní tele-foto objektiv Canon EF 50 mm L USM využijete při focení osob, přírody, zapadajícího slunce nebo dalších činností, protože si udržuje svou všestrannost a díky tomu nebudete muset chodit s více objektivy, pokud jste jen občasným fotografem. K tomu nabídne svou kompaktnost, se kterou si jej budete moci vložit i do příruční tašky nebo dokonce kapsy. S vhodným širokoúhlým fotoaparátem Canon skupiny L vytvoří pozoruhodné fotografie.

Objektív do každej situácie - CANON EF 50MM 1:1.2 L USM

Čočky

Konstrukce jeho jedinečných čoček obsahuje 8 elementů v šesti skupinách a tak je zabráněno nepříjemným šmouhám na fotografiích, kterým chcete určitě v každé situaci předejít. Vytvářejí efekt zaostřeného objektu v popředí a jemně rozmazané pozadí, které lidé po celém světě milují a tak se budete moci svými fotografiemi vhodně prezentovat.

Šošovky - CANON EF 50MM 1:1.2 L USM

Přiblížení

Hodnota zaměření na fotoaparátu je 50 mm f/1.2, což v praxi znamená, že dostanete slušný rozsah fotografovaných objektů. Budete moci zachytit objekt, který je necelého půl metru od vás, takže vystačí na blízké focení, ale i takový, který je od vás půl kilometru, což jen dokazuje jeho všestrannost.

Priblíženie - CANON EF 50MM 1:1.2 L USM

Zaostření

Objektiv Canon EF 50 mm L USM disponuje systémem zaměření AF, díky kterému se objekt, který se chystáte zachytit zaostří během okamžiku. Takto nemusíte dlouho čekat a můžete fotit rychleji se pohybující objekty a snímek máte do několika sekund hotový.

Zaostrenie - CANON EF 50MM 1:1.2 L USM

Odolnost

Nemalou výhodou objektivu je jeho zajímavá konstrukce, se kterou se vám nepoškodí ani během nepřízně počasí a vy se nebudete muset bát vzít jej s sebou ani v případě, že předpověď počasí hlásí déšť nebo silný vítr.

Odolnosť - CANON EF 50MM 1:1.2 L USM

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Ohnisková vzdálenost 50
Max.ohnisková vzdálenost 50 mm
Typ bajonetu Canon EF
Typ objektivu standardní
Stabilizace obrazu Ne
Vhodný pro formát snímače Full Frame

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Canon EF 50MM 1:1.2 L USM

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi