Canon EF 35mm f/2 IS USM

Nákupem získáte 154,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vynikající širokoúhlý objektiv Canon EF 35mm f/2 IS USM s pevným ohniskem 35 mm je skvělým prostředníkem pro tvorbu fotografií s vynikající ostrostí. Vyniká také perfektní světelností f/2.0, což umožní fotografovat i za horších světelných podmínek. Objektivu nechybí optická stabilizace a přesné a rychlé zaostřování, které pohání ultrazvukový motor USM. Výhodou objektivu je také automatická detekce sledování objektu fotografem, kdy v tomto směru vypne stabilizaci. Objektiv je určený pro fotoaparáty s bajonetem Canon EF a FullFrame nebo APS-C snímači. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Perfektní optický výkon a perfektní světelnost

Objektiv Canon EF 35mm f/2 IS USM je složený z kvalitních komponentů, které vytváří vynikající parametry pro tvorbu krásných fotografií s perfektní barevnou hloubkou za každých okolností. Zorné úhly tohoto objektivu činí horizontálně 63°, vertikálně 38° a diagonálně 54°. Objektiv je také vybavený speciálním asférickým členem, který ještě více zlepšuje kvalitu obrazu. Kruhová clona s osmi lamelami se postará o jemné přechody mezi zaostřenými a nezaostřenými místy na fotografii. Objektiv se tak perfektně hodí k tvorbě detailních snímku či reportážních a street art fotografií. Díky vysoké světelnosti f/2.0 můžete pohodlně fotit za horších světelných podmínek. 

Automatické zaostřování

Samozřejmostí je také výkonné, rychlé a přesné automatické zaostřování, které pohání ultrazvukový USM motor, který je téměř bezhlučný. Na těle objektivu se nachází přepínač režimu ostření, který vám umožní převzít plnou kontrolu nad zaostřováním, kterou poté upravíte pomocí kroužku. Výhodou tohoto objektivu je jeho kompaktní provedení a nízká hmotnost, takže ho můžete mít stále po ruce.

Optická stabilizace

Objektiv Canon EF 35mm f/2 IS USM je vybavený také inteligentní optickou stabilizací s účinností 4 EV. Zajímavou funkcí je automatické rozpoznávání sledování pohybu objektu fotografem. Na základě této detekce následně vypne stabilizaci v daném směru. Díky kombinaci vysoké světelnosti a výkonné optické stabilizaci můžete tvořit ostré snímky přímo z ruky i za horších světelných podmínek.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ bajonetu Canon EF
  • Typ objektivu s pevným ohniskem
  • Stabilizace obrazu Ano
  • Vhodný pro formát snímače Full Frame
  • Min. světelnost objektivu 2

Další vlastnosti

Značka: Canon
Utěsnění vůči prachu/vlhkosti: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Délka: 62,6 mm
Hmotnosť: 335 g

Objektiv

Max. světelnost objektivu: 2
Typ bajonetu: Canon EF
Typ objektivu: s pevným ohniskem
Stabilizace obrazu: Ano
Vhodný pro formát snímače: Full Frame
Min. světelnost objektivu: 2
Průměr závitu filtru: 67 mm
Počet lamel clony: 8
Konstrukce objektivu: 10/8

Ostření

Min.zaostřovací vzdál.: 24 cm
Zabudovaný AF motor: Ano

Ostatní

Kód produktu: 5178B005

Všechny parametry

Recenze Canon EF 35mm f/2 IS USM

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Canon EF 35mm f/2 IS USM