Canon EF 24-105mm f/4L IS II USM

32 190 Kč

Cena s Cashbackem ? Jen do 31. 08. 2021
Jak získáte Cashback
28 940 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 321,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Profesionální objektiv Canon EF 24-105mm f/4L IS II USM disponuje standardním přiblížením. Umožní vám pohodlně fotografovat i nahrávat videa. Objektiv pracuje s ohniskovou vzdáleností v intervalu 24-105 mm a v celém jejím průběhu je konstantní světelnost f/4.0. Objektiv využívá pokročilou optiku řady L, která je vlajkovou lodí společnosti Canon. Objektiv je složený ze 17 členů uspořádaných ve 12 skupinách. Objektivu nechybí ani výkonná optická stabilizace s rozsahem 4 EV a tiché automatické zaostřování, které pohání tichý ultrazvukový motor USM. Speciální konstrukce je odolná proti nadměrným vibracím a otřesům. Kruhovou clonu tvoří 10 lamel a maximální hodnota clony je F22. Objektiv je určený pro fotoaparáty s bajonetem Canon EF a s Full Frame snímači. Průměr příruby přídavných filtrů činí 77 mm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • cashback 3 250 Kč

Popis produktu

Sestrojený pro tvorbu kvalitních snímků

Objektiv Canon EF 24-105mm f/4L IS II USM je vynikající objektiv, který nabídne standardní zoom a skvělou konstantní světelnost v celém průběhu ohniskové vzdálenosti. Objektiv je složený z velmi kvalitních skel, které poskytují vynikající výkon a vytváří perfektně ostrý obraz v celém zorném poli i v celém průběhu zoomu. Obraz bude vynikat skvělou barevnou hloubkou a přirozeností. Členy jsou navíc opatřené speciální úpravou Air Sphere Coating, jenž má za úkol eliminovat nechtěné odlesky a zdvojení obrazu. Robustnější design řady L nabízí také zvýšenou odolnost vůči vibracím a otřesům.

Výkonná optická stabilizace a tiché zaostřování

K vynikající optice tohoto objektivu jsou také doplněné užitečné funkce, které vám pomůžou při tvorbě perfektní a jedinečné fotografie. Objektiv je vybavený výkonnou optickou stabilizací s rozsahem 4 EV. Umožní vám tak fotografovat bez použití blesku i za horších světelných podmínek. V kombinaci s konstantní světelností si můžete být jisti, že vytvoříte perfektní snímek v jakémkoliv přiblížení. Dalším prvkem je vylepšené automatické zaostřování, které je velmi přesné a rychlé, umožní vám rychlou změnu zaostření navíc s profesionálním výsledkem. Výhodou tohoto systému je tichý pohon, který obstarává ultrazvukový motor USM. Zaostřování je tak téměř neslyšné.

Vhodný pro nahrávání videa

Díky pokročilému zaostřování a výkonné optické stabilizaci se tento objektiv hodí také k nahrávání videí. Během nahrávání budou přechody mezi zaostřeními plynulé a přesné, takže výsledný film bude působit profesionálně. Navíc díky tichému chodu nebudou v záznamu přítomny žádné ruchy, které by mohly kazit vaše jedinečná videa. Samozřejmostí je také možnost plně manuálního zaostřování nebo manuálního doladění zaostření.

Pohodlné ovládání

Objektiv je navržený tak, aby jeho ovládání bylo co nejjednodušší a zároveň efektivní. Na jeho těle se nachází dva otočené kroužky, které ovládají zoom a manuální zaostřování. Nechybí ani dvojice přepínačů, kterými lze vypnout optickou stabilizaci a rychle přepínat mezi automatickým a manuálním zaostřováním. Objektiv Canon EF 24-105mm f/4L IS II USM je díky svému skvělému výkonu, odolné konstrukci a skvělým vlastnostem vhodný pro profesionální využití.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ bajonetu Canon EF
  • Typ objektivu zoomový
  • Stabilizace obrazu Ano
  • Vhodný pro formát snímače Full Frame
  • Min. světelnost objektivu 4

Další vlastnosti

Značka: Canon
Utěsnění vůči prachu/vlhkosti: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Délka: 118 mm
Hmotnosť: 795 g

Objektiv

Max. světelnost objektivu: 4
Typ bajonetu: Canon EF
Typ objektivu: zoomový
Stabilizace obrazu: Ano
Vhodný pro formát snímače: Full Frame
Min. světelnost objektivu: 4
Průměr závitu filtru: 77 mm
Počet lamel clony: 10
Konstrukce objektivu: 17/12

Ostření

Min.zaostřovací vzdál.: 45 cm
Zabudovaný AF motor: Ano

Ostatní

Kód produktu: 1380C005

Všechny parametry

Recenze Canon EF 24-105mm f/4L IS II USM

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Canon EF 24-105mm f/4L IS II USM