Canon EF 16-35mm f/4.0L IS USM


Objektiv, Typ objektivu: zoomový, Vhodný pro formát snímače: Full Frame, Min. ohnisková vzdálenost: 16 mm, Světelnost objektivu: 4 min., 4 max., Typ bajonetu: Canon EF, Stabilizace obrazu, Zabudovaný AF motor, Počet lamel clony: 9, Min. zaostřovací vzdálenost: 28 cm. Více info


Cena 36 290 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 363 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kompaktní a lehký objektiv Canon EF 16-35mm f/4.0L IS USM s konstantní světelností f/4.0 a zoomem je skvělý objektiv pro tvorbu panoramatických snímků krajin a interiérů. Objektiv disponuje proměnnou ohniskovou vzdáleností 16-35 mm. Je vybaven optickou stabilizací obrazu a automatickým zaostřováním s téměř tichým chodem díky ultrazvukovému USM motoru. Skvělý výkon a precizní zpracování se vešlo do kompaktního těla s hmotností pouhých 615 g. Objektiv je určen pro fotoaparáty s bajonetem Canon EF nebo EF-S se snímači Full-Frame.

Ultra širokoúhlý zoom

Objektiv Canon EF 16-35mm f/4.0L IS USM se vyznačuje vysokým optickým výkonem a skvělou světelností f/4.0, která je konstantní v průběhu celé ohniskové vzdálenosti. Díky širokému úhlu záběru je vhodný k fotografování krajin, architektury a dalších scén. Objektiv je také díky svým parametrům ideální na každodenní fotografování. Výhodou je jeho kompaktní provedení a nízká váha, která činí pouhých 615 gramů. Objektiv Canon EF 16-35mm f/4.0L IS USM je vhodný jak pro profesionální fotografy, tak i pro fotografické nadšence.

Optická stabilizace s tichým automatickým zaostřováním

Ve výbavě tohoto výkonného objektivu se nachází optická stabilizace. Díky tomu můžete fotit perfektní snímky i za horších světelných podmínek. K tomu vám dopomůže také rychlé a přesné automatické zaostřování. Systém zaostřování v tomto objektivu pohání ultrazvukový USM motor. Předností ultrazvukového motoru je bezesporu velmi tichý chod, který vás nebude obtěžovat během natáčení videí ani během fotografování. Objektiv je tak vhodný i k diskrétnímu fotografování. Kruhová clona je tvořena devíti lamelami a umožňuje tvorbu jedinečných fotografií s přirozeně rozmazaným pozadím. Maximální clona je F22.

Kvalitní optika řady L

Řada L představuje to nejlepší z nabídky Canon. Optika je v této řadě skvěle navržena s velkým důrazem na vysokou kvalitu obrazu, kterou ocení i profesionálové. Objektiv má kvalitní EF členy, které vytvářejí skvělou kvalitu obrazu s vynikající ostrostí a barevnou hloubkou. Tři asférické členy zajišťují ostrost a jasnost mezi přechody. Dále se v objektivu nachází dva UD členy, které eliminují chromatické aberace.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Max. světelnost objektivu 4
Typ bajonetu Canon EF
Typ objektivu zoomový
Stabilizace obrazu Ano
Vhodný pro formát snímače Full Frame
Min. světelnost objektivu 4

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Canon EF 16-35mm f/4.0L IS USM

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi