Canon EF 135mm f/2,0 L USM

Nákupem získáte 297,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Profesionální teleobjektiv Canon EF 135mm f/2,0 L USM je zkonstruovaný z kvalitních čoček řady L, které vynikají skvělou kvalitou obrazu a velmi vysokou světelností f/2.0. Objektiv má pevnou ohniskovou vzdálenost 135 mm. Je vybavený dvěma UD členy, které dotvářejí kvalitní obraz a barevnou hloubku. Nechybí velmi rychlé a přesné zaostřování, které pohání ultrazvukový motor USM. Tento motor se vyznačuje téměř bezhlučným chodem. Objektiv je určený pro fotoaparáty s bajonetem Canon EF s FullFrame a APS-C snímači. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Perfektní obraz

Teleobjektiv Canon EF 135mm f/2,0 L USM je složený z kvalitních optických členů, které umožní tvorbu perfektních a čistých fotografií se skvělou ostrostí a barevnou hloubkou. V objektivu se také nachází dvojice speciálních UD členů, které mají za úkol vylepšit obraz a barevnou hloubku. Tento objektiv se perfektně hodí do míst s horšími světelnými podmínkami, díky své maximální světelnosti f/2.0. Tato hodnota vám umožní fotografovat i za těchto podmínek s rychlejším časem závěrky, takže budete moci vytvářet dokonalé fotografie přímo z ruky. Objektiv se hodí na portrétové fotografie a zkrátka všude tam, kde hrozí nedostatek světla.

Tiché automatické zaostřování

Aby byly vaše fotografie vždy perfektně zaostřené, je objektiv vybavený také pokročilým automatickým zaostřováním. Systém v tomto objektivu je velmi přesný a rychlý, ke svému provozu využívá tichý ultrazvukový USM motor. Během fotografování vás tak nebude obtěžovat zvuk zaostřování a budete se moci plně soustředit na vaši jedinečnou tvorbu. Na těle objektivu se také nachází přepínač, který vám umožní převzít plnou kontrolu nad zaostřováním. Objektiv také dokáže odesílat zpět do systému informace o vzdálenosti E-TTL II.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ bajonetu Canon EF
  • Typ objektivu s pevným ohniskem
  • Stabilizace obrazu Ne
  • Vhodný pro formát snímače Full Frame
  • Min. světelnost objektivu 2

Další vlastnosti

Značka: Canon
Utěsnění vůči prachu/vlhkosti: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Délka: 112 mm
Hmotnosť: 750 g

Objektiv

Max. světelnost objektivu: 2
Typ bajonetu: Canon EF
Typ objektivu: s pevným ohniskem
Stabilizace obrazu: Ne
Vhodný pro formát snímače: Full Frame
Min. světelnost objektivu: 2
Průměr závitu filtru: 72 mm
Počet lamel clony: 8
Konstrukce objektivu: 10/8

Ostření

Min.zaostřovací vzdál.: 90 cm
Zabudovaný AF motor: Ano

Ostatní

Kód produktu: 2520A015

Všechny parametry

Recenze Canon EF 135mm f/2,0 L USM

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Canon EF 135mm f/2,0 L USM