Canon EF 100 mm f/2.8L Macro IS USM objektiv


Objektiv, Typ objektivu: makro, Pro žánr: portréty, Min. ohnisková vzdálenost: 100 mm, Světelnost objektivu: 32 min., 2.8 max., Typ bajonetu: Canon EF, Stabilizace obrazu, Zabudovaný AF motor, Počet lamel clony: 9, Min. zaostřovací vzdálenost: 30 cm. Více info


Cena 31 190 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 312 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Makro Objektiv Canon EF 100 mm f/2.8L IS USM patří mezi objektivy prestižní řady L společnosti Canon a jako první je vybaven stabilizátorem obrazu s detekcí úhlu a posunu, což je vysoce efektivní při blízkých vzdálenostech zaostření.

Kvalita série L

Tento objektiv ztělesňuje nejvyšší standardy optiky řady L společnosti Canon, kvality sestrojení, spolehlivosti a možností obsluhy. Robustní konstrukce zahrnuje utěsnění proti průniku vlhkosti a prachu z důvodu ochrany před nehostinnými povětrnostními podmínkami.

Hybridní stabilizátor obrazu

Nový stabilizátor obrazu byl navržen speciálně pro použití u makro objektivů. Dokáže opravit posun objektivu na úhlový pohyb, který dokáže opravit většina systémů IS. Toto poskytuje 2krokovou korekci během 1,0× přiblížení, která se zvyšuje na 3krokovou při 0,5× přiblížení a 4krokovou během normálního snímání.

Prvek objektivu s ultra nízkou disperzí (UD) zajišťuje vysokou kvalitu obrázků. Prvek UD v rámci designu objektivu efektivně odstraňuje barevné odchylky. Toto umožňuje vynikající kvalitu snímků s vysokým rozlišením, vysokým kontrastem a výjimečnou reprodukcí barev.

Spínač omezovače zaostření

Za účelem zlepšení používání objektivu fotografům je fotoaparát vybaven 3polohovým spínačem omezovače zaostření. S limity blízkých předmětů, vzdálených předmětů a všech předmětů je uživatel schopen zvýšit rychlost automatického zaostření, což poskytuje možnost rychlého snímání.

Nádherné rozostření pozadí pomocí 9lamelové kruhové cloně

Kruhová lamelová clona napomáhá při tvorbě atraktivního a rovnoměrného bokeh pozadí při izolaci objektů při širokých clonách.

Rychlé a tiché automatické zaostřování

Kruhový USM (ultrazvukový motor) pohání extrémně rychlé automatické zaostřování s téměř neslyšného. Nahrazení kompletním mechanickým manuálním zaostřením bez nutnosti vypínat automatické zaostřování. Objektiv nabízí minimální zaostřovací vzdálenost 0,3 m.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Max. světelnost objektivu 2.8
Min. ohnisková vzdálenost 100 mm
Max. ohnisková vzdálenost 100 mm
Typ bajonetu Canon EF
Typ objektivu makro
Stabilizace obrazu Ano
Min. světelnost objektivu 32

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Canon EF 100 mm f/2.8L Macro IS USM objektiv

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi