Candy TRIO4GWNT/1


Trojkombinace, Energetická třída A, Kapacita 6 sad nádobí, 6 programů mytí, Elektrický trouba, Objem trouby: 40 l, Plynová varná deska, 4 varných zón, bílá barva, Výška: 86,5 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 60 cm. Více info


Cena 29 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 300 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Trojkombinace Candy TRIO4GWNT/1 je produkt, který v sobě spojuje 3 spotřebiče: plynovou varnou desku, elektrickou troubu a myčku nádobí. Tříkombinace Candy TRIO4GWNT/1 v bílé barvě je zařazena do energetické třídy A. Skvělý a praktický domácí spotřebič ocení především domácnosti s menším kuchyňským prostorem. Myčka nádobí má kapacitu 6 jídelních souprav, trouba disponuje 40 litrovým vnitřním objemem a plynová varná deska disponuje 4 hořáky různými výkony.

Trojkombinace Candy TRIO4GWNT/1

Trojkombinace Candy TRIO4GWNT/1 nabízí tři spotřebiče v jednom - plynovou varnou desku, troubu a myčku nádobí. Tato kombinace tří spotřebičů v jednom se skvěle hodí například do menších prostor, kam se tři samostatné spotřebiče nevejdou. Spotřebič se dodává v bílém provedení, takže dokonale zapadne do každého interiéru.

Varná deska

V horní části trojkombinace je plynová varná deska se 4 varnými zónami. Zapalování je elektrické s knoflíky. K dispozici je také bezpečnostní pojistka plynu. Smaltované podpěry zajišťují dostatečnou stabilitu hrnců.

Varné zóny:

  • 3 superrychlý hořák 500 W - 112 mm
  • 2 rychlé hořáky 500 W - 101 mm
  • 1 hořák 750 W - 75 mm
  • Přídavný hořák 1 000 W - 51 mm

Elektrická trouba

Přední horní část je vybavena klasickou elektrickou troubou o objemu 40 litrů. Nabízí 4 programy: statický, gril, grilování na rožni, statický s grilováním na rožni, grilování na rožni s grilováním na rožni. Interiér je také osvětlený, takže budete mít skvělý výhled na připravované jídlo. Součástí je pečicí plech, rožeň a grilovací rošt.

Myčka nádobí

Přední spodní část tohoto třídílného kombinovaného spotřebiče nabízí praktickou myčku, která hravě zvládne umýt 6 obědových souprav. Na výběr máte ze 6 mycích programů, takže zvládne umýt všechno vaše špinavé nádobí.

  • 6 mycích programů: Intenzivní 75 °C, Univerzální 65 °C, Eco 45 °C, Rychlý 32 min 50 °C, Oplachování, Eco + Expres 70 °C.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Počet programů 6
Celková spotřeba 0.69 kWh
Typ trouby Elektrický
Kapacita myčky 6

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Candy TRIO4GWNT/1

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi