Candy ROW4854DWMST/1-S


Pračka se sušičkou, Energetická třída D, Kapacita sušení: 5 kg prádla, 1351 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 266 kWh na 100 celých cyklů, Spotřeba energie: 47 kWh na 100 cyklů praní, 17 programů praní a sušení, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka. Více info


Cena 10 599 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 106 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytrá pračka se sušičkou Candy ROW4854DWMST/1-S RapidÓ v bílém provedení nabízí kapacitu bubnu 8 kg pro praní a 5 kg pro sušení. Má 17 základních programů včetně 7 rychlých a Wi-Fi programů. Má ovládání pomocí aplikace hOn, odložený start, bezpečnostní zámek a další funkce.

Chytrý spotřebič

Chytrá pračka se sušičkou Candy ROW4854DWMST/1-S v bílém provedení s digitálním otočným voličem a výše umístěnými dvířky pro maximální pohodlí při plnění nabízí pohodlné praní s velkou kapacitou bubnu pro větší rodiny. Na jeden cyklus dokáže vyprat 8 kg a usušit 5 kg prádla. Cyklus odstřeďování dosahuje maximálních 1 351 otáček za minutu.

Programy a funkce

  • 17 základních programů + Wi-Fi programy: Rychlý speciální 39 min, Rychlý smíšený a barevný 20° 59 min, Rychlý dokonalá bavlna 59 min, Rychlý hygienický plus 59 min - v kombinaci s parní funkcí certifikovanou britskou nadací The Allergy Foundation, Rychlý 14, 30, 44 min, Vlna/ Ruční praní, Syntetika a barevné, Praní, Vypouštění + odstřeďování, Bavlna, Eco 40 - 60°, Praní a sušení (Bavlna, Eco 40 - 60° + funkce Sušení ve skříni), Sušení vlny - Woolmark Apparel Care, Sušení syntetiky, Sušení bavlny, Wi-Fi programy
  • Funkce: Odložený start až 24 hod., Předpírka, Extra máchání, Parní funkce, Rychlý/Nastavení míry znečištění (3), Nastavení sušení (senzorové nebo časované), Nastavení teploty praní, Nastavení otáček odstřeďování, Zablokování tlačítek
  • Bezpečnost: Bezpečnostní zámek dveří, Ochrana proti přetečení a opaření

Dálkové ovládání

Řada praček Candy RapidÓ je vybavena připojením Wi-Fi + Bluetooth, díky němuž je zadávání příkazů snadnější než kdy dříve. Aplikace hOn umožňuje ovládat pračku s celou řadou dalších informací a funkcí.

Nabízí např:

  • Stahování nových funkcí a cyklů
  • Funkci odloženého startu a konce
  • Ovládání cyklu
  • Tipy a triky
  • Vedení statistik o praní a spotřebě energie
  • Průvodce chybovými hlášeními a uživatelská příručka

Hlasový asistent a funkce Snap & Wash

Pračka je také kompatibilní s hlasovými aplikacemi Amazon Alexa nebo Google Assistant, které nabízejí možnost ovládat chytrou pračku hlasem. Stačí zadat příkaz s podporou českého jazyka. S funkcí Snap & Wash máte navíc jedinečnou možnost vyfotit si prádlo. Aplikace pak sama rozpozná barvu a množství vloženého prádla a vybere nejvhodnější rychlý cyklus s dalšími nastaveními.

Rychlé programy za méně než hodinu

Potřebujete-li prádlo vyprat nebo usušit rychle, můžete si vybrat jeden ze 7 rychlých programů do hodiny. Další možností je osvěžení prádla párou, která navíc odstraňuje nepříjemné pachy, dezinfikuje a umožňuje následné snadné žehlení.

Snadnější žehlení

Usnadněte si žehlení prádla a zvolte při praní funkci páry. Při praní pára jednoduše prochází vlákny a uvolňuje je. Když prádlo vyndáte z pračky, je minimálně pomačkané. Oceníte také speciální program pro vlněné oděvy. Woolmark Apparel Care je velmi šetrný k bavlněným vláknům a při sušení je nepoškozuje a nezpůsobuje jejich pomačkání.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 8 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1351 ot./min.
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Candy ROW4854DWMST/1-S

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi