Candy ROW 4856DHC/1-S vystavený kus s plnou zárukou

Smart pračka se sušičkou Candy ROW 4856DHC / 1-S v bílé barvě je zařazena do energetické třídy A. Je možné ji ovládat na dálku s připojením Wi-Fi nebo Bluetooth prostřednictvím mobilního zařízení s příslušnou aplikací Simply Fi a je kompatibilní i s hlasovými aplikacemi Alexa (Amazon) a Google Home - v anglickém jazyce. Inovativní funkce Snap & Wash umožňuje vyfotit prádlo, aplikace následně sama rozezná množství a barvu a vybere ten nejvhodnější a nejrychlejší cyklus a další nastavení. Inteligentní pračka se sušičkou Candy ROW 4856DHC / 1- Nabízí 14 základní programů (z toho 8 rychlých do 1 hodiny) + Wifi programy, 3 úrovně sušení: extra suché, na žehlení a do skříně. Kapacita bubnu pro praní je 8 kg a pro sušení 5 kg prádla a maximální otáčky odstřeďování jsou 1400 ot./min. Hlučnost při praní dosahuje 51 dB, při sušení 56 dB a při odstřeďování 77 dB. K dispozici je také množství užitečných funkcí: odložený start až 24 hod., Parní funkce, nastavení sušení a jiné. Pro bezpečnost pračka se sušičkou je vybavena i ochranou proti úniku vody Antioverflow a ochranou proti přepěnění. Horizontální dotykový displej na hraně dvířek umožňuje ergonomické ovládání, které je doplněno o textový displej v češtině. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 21 %
 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Smart pračka se sušičkou Snap & Wash

Inteligentní pračka se sušičkou Candy ROW 4856DHC/1-S v bílé barvě s digitálním otočným voličem a dvířky s vyšším umístěním pro maximální komfort vkládání prádla nabízí pohodlné praní s velkou kapacitou bubnu pro velké rodiny. Všechny prací programy jsou navrženy tak, aby spotřebovaly minimální množství energie a zachovaly vysokou účinnost praní. Zařazena je do energetické třídy A. Na jeden prací cyklus můžete vyprat 8 kg a vysušit 5 kg prádla. Odstřeďování dosahuje maximálně 1400 otáček za minutu. Mezi 14 standardními programy (z toho 8 rychlých do 1 hodiny) s možností odloženého startu až na 24 hodin si jistě vyberete vždy ten nejvhodnější pro vaše oblečení. K standardním programům je možné stáhnout prostřednictvím aplikace další WiFi programy. Pračka se sušičkou je kromě Technologie Smart Touch kompatibilní i s hlasovými aplikacemi Amazon Alexa nebo Google Assistant, které nabízejí možnost ovládání inteligentní pračky hlasem. Stačí si poručit. (Podpora v angličtině). Navíc díky Snap & Wash máte jedinečnou možnost vyfotit prádlo, kterou jste vložili. Následně aplikace sama rozpozná barvu a množství vloženého prádla a vybere ten nejvhodnější rychlý cyklus dalšími nastaveními.

Programy a funkce

 •     14 programů základních + Wifi programy: Rychlý denní 39 min, Rychlé barevné 59 min, Rychlá bavlna 59 min, Rychlý denní hygienický 59 min, Rychlý jemný 59 min, Rychlý úsporný eco 14, 30, 44 min, Odčerpávání + Odstředění, Ruční praní, syntetika, bavlna, Sušení Vlna - Woolmark Apparel Care, Sušení syntetika, Sušení bavlna, Wifi programy
 •     Funkce: Odložený start až 24 hod, Předpírka, Extra máchání (3), Parní funkce, Rychlý / Nastavení Míry znečištění (3), Nastavení sušení (3), Nastavení teploty praní, Nastavení otáček odstřeďování, zablokování tlačítek
 •     3 úrovně sušení: Extra suché, Na žehlení, Na věšák

Rychlé programy

Pokud potřebujete rychle vyprat vaše oblečení, můžete si vybrat jednen z rychlých programů 14, 30 a 44 min. nebo Perfect Rapid 59 minut. K dispozici je i 8 rychlých programů do 1 hodiny. Další možností je osvěžení prádla pomocí páry, která zároveň odstraňuje nepříjemné pachy, dezinfikuje a umožňuje následné snadné žehlení.

Technologie Smart Touch

Umožňuje bezdotykové propojení chytré pračky se sušičkou pomocí technologie Wi-Fi nebo bluetooth se smart telefonem. Poskytuje možnost komunikace prostřednictvím aplikace Candy simply-Fi se smartphonem nebo tabletem, či PC. Praktická aplikace do telefonu vám i poradí vhodný program pro vaše prádlo, pokud si nebudete vědět rady. Umožňuje také stáhnout 40 dalších pracích programů.

Hlavní funkce, které můžete využít jsou:

 •     Inteligentní kontrola: nabízí jednodušší řízení pro lepší výkon. Prostřednictvím pravidelného monitoringu vás bude informovat o stavu vaší pračky se sušičkou. V případě chyby nebo poruchy vám průvodce pomůže vybrat nejvhodnější řešení.
 •     Moje statistiky: inteligentní pračka se sušičkou má vše pod kontrolou. Můžete si kontrolovat nejvíce používané programy a naučit se jak zlepšit vaše prací návyky.
 •     Hlasový asistent: stáhněte si pomocí něj ten nejlepší a nejvhodnější cyklus. Pomůže vám krok za krokem při výběru ideálního cyklu pro vás. Stačí se zeptat a následovat instrukce. V 3 krocích můžete najít nejlepší cyklus na základě komunikace s vaší pračkou se sušičkou. Aplikace vám navrhne ten nejvhodnější, který splňuje vaše potřeby.
 •     Smart prací cykly: aplikace nabízí více než 40 dalších programů praní. Určitě si z nich vyberete ten nejvhodnější.
 •     Smart odložený start: tato funkce umožňuje naplánovat a rozhodnout kdy praní nebo sušení začne nebo skončí.
 •     Typy & rady: v nabídce je kompletní řada návrhů a rad jak ušetřit čas a peníze a přitom dosáhnout dokonalé výsledky praní.

Materiál bubnu

Materiál použitý pro vanu je Silitech a buben je vyhotoven z nerezu. Použitím těchto materiálů máte jistotu dlouhotrvající kvality a nízké poruchovosti spotřebiče. Buben Shiatsu má navíc na povrchu masážní body pro šetrné zacházení s vaším prádlem.

Další vlastnosti

Inteligentní pračka se sušičkou má horizontální dotykový displej umístěný na hraně dvířek pro ergonomické ovládání. Textový displej je v českém jazyce. Chytrou pračku se sušičkou můžete také ovládat pomocí hlasových pokynů. Disponuje i

 •      Invertorovým motorem Speed Drive s tichým chodem (praní 51 dB, sušení 56 dB a odstřeďování 77 dB).
 •      Bubnem Silitech z nerezového materiálu
 •      Shiatsu bubnem s masážními body na povrchu pro šetrnou péči o prádlo
 •      Bezpečnostním zámkem
 •      Ochranou proti úniku vody Antiowerflow
 •      Ochranou proti přepěnění

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Kapacita bubnu 8 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.

Další vlastnosti

Značka: Candy
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 53 cm
Hmotnost: 66 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 8 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 14
? Odložený start: Ano
? AquaStop funkce: Ne
Programy sušení: Bavlna

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A
Třída odstřed.sušení: A
Kapacita praní: 8 Kg
Nastavit.otáčky odstřeďování: Ano
Minimální otáčky odstřeď.: 1400 ot./min.
Funkce dodatečného máchání: Ano
Kapacita sušení: 5 Kg
Spotř.energ.praní/sušení: 5,44 kWh
Spotř.vody praní/sušení: 115 L
Mn.programů pro sušení: 3
Technologie: Bluetooth, Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Energetické údaje

Třída účin.odstřeď.: A
Spotřeba vody na cyklus: 115 L
Celková spotřeba: 5,44 kWh
Třída účinnosti sušení: A

Hlučnost

Hluk při odstřeďování: 77 db
Hlučnost (sušení): 56 db
Hlučnost (praní): 51 db

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém vkládání: předním plněním

Ostatní

Kód produktu: 31009493

Všechny parametry

Recenze Candy ROW 4856DHC/1-S

Hodnocení zákazníků

80 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Ivana, 20.7.2021

Při ždímání je trochu hlučnější než jsem byla zvyklá u bývalé pračky

Příslušenství k Candy ROW 4856DHC/1-S