Candy ROW 4854DXH/1-S

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Zvažte i tento produkt

LG F70J7HG0W

Splátky s 0% navýšením (více info)

LG F70J7HG0W

Smart parní pračka se sušičkou LG F70J7HG0W je zařazena do energetické třídy B. Pračka je ve slim provedení, proto je ideální pro menší koupelny. Kapacitu bubnu pro praní činí 7 kg a pro sušení 4kg.…

 • Hloubka: 45 cm
 • Kapacita bubnu: 7 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování: 1000 ot./min.

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Smart pračka se sušičkou RapidnÓ

Inteligentní pračka se sušičkou Candy ROW 4854DXH/1-S s předním plněním v bílé barvě s digitálním otočným voličem a dvířky s vyšším umístěním pro maximální komfort vkládání prádla nabízí pohodlné praní a sušení s velkou kapacitou bubnu pro i pro rodiny. Pračka se sušičkou RapidÓ nabízí 8 rychlých a efektivních cyklů pro každodenní využití. Všechny prací programy jsou navrženy tak, aby spotřebovaly minimální množství energie a zachovaly vysokou účinnost praní a sušení. Zařazena je do energetické třídy A. Na jeden prací cyklus můžete vyprat 8 kg a vysušit 5 kg prádla. Odstřeďování dosahuje maximálně 1400 otáček za minutu. Mezi 14 standardními programy (z toho 8 rychlých do 1 hodiny) s možností odloženého startu až na 24 hodin si jistě vyberete vždy ten nejvhodnější pro vaše oblečení. K standardním programem je možné stáhnout prostřednictvím aplikace další WiFi programy. Pračka se sušičkou je kromě Technologie Smart Touch kompatibilní i s hlasovými aplikacemi Amazon Alexa nebo Google Assistant, které nabízejí možnost ovládání inteligentní pračky hlasem. Stačí si poručit. (Podpora v angličtině). Navíc díky Snap & Wash máte jedinečnou možnost vyfotit prádlo, kterou jste vložili. Následně aplikace sama rozpozná barvu a množství vloženého prádla a vybere ten nejvhodnější rychlý cyklus dalšími nastaveními.

Candy Rapido

Inteligentní pračka se sušičkou s designem Candy rapidně byla vyvinuta pro co najjednodnoduchší způsob péče o prádlo. Nabízí největší otvor dvířek na trhu s dostatečnou kapacitou bubnu a jednoduchým a pohodlným dotykovým ovládáním, které je umístěno na hraně dvířek. Všechny detaily vytvářejí maximální komfort používání pračky se sušičkou RapidÓ. Textový displej zobrazuje informace v českém jazyce. Pokud potřebujete rychle vyprat vaše oblečení můžete si vybrat jednen z rychlých programů 14, 30 a 44 min. nebo Perfect Rapid 59 minut. K dispozici je i 8 rychlých programů do 1 hodiny. Další možností je osvěžení prádla pomocí páry, která zároveň odstraňuje nepříjemné pachy, dezinfikuje a umožňuje následné snadné žehlení.

Zjednoduší každodenní praní

Pračka se sušičkou nabízí unikátní funkci Snap & Wash. Za pomoci aplikace Simply-Fi si zvolíte program pomocí chytrého telefonu. Jednoduše vyfoťte hromádku špinavého prádla, kterou chcete vyprat a následně aplikace sama rozpozná barvu a množství vloženého prádla a vybere ten nejvhodnější program pro dokonalý výsledek. Automaticky zvolí i správnou teplotu a počet otáček. Zvolte si novou cestu jako úspory času.

Pračka se sušičkou, která s vámi komunikuje

Modelová řada praček se sušičkou Candy RapidÓ disponuje systémem Wi-Fi konektivity. Zadávání příkazů je díky ní jednodušší než dosud. K dispozici jsou díky aplikaci tipy na praní i podpora v anglickém jazyce. Aplikace Simply-Fi umožňuje komunikaci s vaším spotřebičem. Stačí se jen zeptat a pračka zodpoví všechny vaše otázky počínaje ideálním programem pro praní až po odstraňování různých druhů skvrn. Inovativní design rapidně byl vyvinut pro praní prádla bez stresu. Pračky jsou vybaveny vyšším a větším plnícím otvorem, díky kterému je vkládání a vykládání prádla jednodušší a pohodlnější. Navíc nový ergonomický způsob ovládání a kontroly pracích cyklů ušetří nejen váš čas ale i páteř. Ovládání je umístěno pohodlně v horní části dvířek, aby nebylo nutné se pro jejich nastavení shýbat. Praktický abecední displej zobrazuje název programu iv českém jazyce. Kontrola nastavení bude tak mnohem jednodušší.

Programy a funkce

 •     14 programů základních + Wifi programy: Rychlý denní 39 min, Rychlé barevné 59 min, Rychlá bavlna 59 min, Rychlý denní hygienický 59 min, Rychlý jemný 59 min, Rychlý úsporný eco 14, 30, 44 min, Odčerpávání + Odstředění, Ruční praní, syntetika, bavlna, Sušení Vlna - Woolmark Apparel Care, Sušení syntetika, Sušení bavlna, Wifi programy
 •     Funkce: Odložený start až 24 hod, Předpírka, Extra máchání (3), Parní funkce, Rychlý / Nastavení míiey znečištění (3), Nastavení sušení (3), Nastavení teploty praní, Nastavení otáček odstřeďování, zablokování tlačítek
 •     3 úrovně sušení: Extra suché, Na žehlení, Na věšák

Technologie Smart Touch

Umožňuje bezdotykové propojení chytré pračky se sušičkou pomocí technologie Wi-Fi nebo bluetooth se smart telefonem. Poskytuje možnost komunikace prostřednictvím aplikace Candy simply-Fi se smartphonem nebo tabletem, či PC. Praktická aplikace do telefonu vám i poradí vhodný program pro vaše prádlo, pokud si nebudete vědět rady. Umožňuje také stáhnout 40 dalších pracích programů.

Hlavní funkce, které můžete využít jsou:

 •     Inteligentní kontrola: nabízí jednodušší řízení pro lepší výkon. Prostřednictvím pravidelného monitoringu vás bude informovat o stavu vaší pračky se sušičkou. V případě chyby nebo poruchy vám průvodce pomůže vybrat nejvhodnější řešení.
 •     Moje statistiky: inteligentní pračka se sušičkou má vše pod kontrolou. Můžete si kontrolovat nejvíce používané programy a naučit se jak zlepšit vaše prací návyky.
 •     Hlasový asistent: stáhněte si pomocí něj ten nejlepší a nejvhodnější cyklus. Pomůže vám krok za krokem při výběru ideálního cyklu pro vás. Stačí se zeptat a následovat instrukce. V 3 krocích můžete najít nejlepší cyklus na základě komunikace s vaší pračkou se sušičkou. Aplikace vám navrhne ten navhodnejší, který splňuje vaše potřeby.
 •     Smart prací cykly: aplikace nabízí více než 40 dalších programů praní. Učitel si z nich vyberete ten nejvhodnější.
 •     Smart odložený start: tato funkce umožňuje naplánovat a rozhodnout kdy praní nebo sušení začne nebo skončí.
 •     Typy & rady: v nabídce je kompletní řada návrhů a rad jak ušetřit čas a peníze a přitom dosáhnout dokonalé výsledky praní.

Materiál bubnu

Materiál použitý pro vanu je Silitech a buben je vyhotoven z nerezu. Použitím těchto materiálů máte jistotu dlouhotrvající kvality a nízké poruchovosti spotřebiče. Buben Shiatsu má navíc na povrchu masážní body pro šetrné zacházení s vaší prádlem.

Další vlastnosti

Inteligentní pračka se sušičkou má horizontální dotykový displej umístěný na hraně dvířek pro ergonomické ovládání. Textový displej je v českém jazyce. Chytrou pračku se sušičkou můžete také ovládat pomocí hlasových pokynů. Disponuje i

 •      Invertorovým motorem Speed Drive s tichým chodem (praní 51 dB, sušení 56 dB a odstřeďování 77 dB).
 •      Bubnnom Silitech z nerezového materiálu
 •      Shiatsu bubnem s masážními body na povrchu pro šetrnou péči o prádlo
 •      Bezpečnostním zámkem
 •      Ochranou proti úniku vody Antiowerflow
 •      Ochranou proti přepěnění

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 52 cm
 • Kapacita bubnu 8 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A
 • Počet programů 14
 • Třída účin.odstřeď. A
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Systém vkládání předním plněním
 • Kapacita praní 8 Kg
 • Kapacita sušení 5 Kg
 • Objem bubnu 8 L
 • Mn.programů pro sušení 3
 • Maximální hloubka 52 cm

Další vlastnosti

Značka: Candy
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 52 cm
Hmotnost: 66 Kg
Maximální hloubka: 52 cm

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 8 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 14
? Odložený start: Ano
Programy sušení: Bavlna, Vlna, Syntetika

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A
Třída účin.odstřeď.: A
Spotřeba vody na cyklus: 115 L
Celková spotřeba: 5,44 kWh
Třída účinnosti sušení: A

Hlučnost

Hluk při odstřeďování: 77 db
Hlučnost (sušení): 56 db
Hlučnost (praní): 51 db

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém vkládání: předním plněním
Objem bubnu: 8 L

Další parametry

Kapacita praní: 8 Kg
Nastavit.otáčky odstřeďování: Ano
Funkce dodatečného máchání: Ano
Kapacita sušení: 5 Kg
Spotř.energ.praní/sušení: 5,44 kWh
Spotř.vody praní/sušení: 115 L
Mn.programů pro sušení: 3
Technologie: Bluetooth, Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: 31008895

Všechny parametry

Recenze Candy ROW 4854DXH/1-S

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Candy ROW 4854DXH/1-S