Candy ROW 4854DWME/1-S


Pračka se sušičkou, Energetická třída D, Kapacita sušení: 5 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 266 kWh na 100 celých cyklů, Spotřeba energie: 47 kWh na 100 cyklů praní, 17 programů praní a sušení, Smart ovládání mobilem: Ano, Odložený start: Ano, Dětská pojistka: Ano, AquaStop funkce: Ne. Více info


Cena 11 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 115 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytrá pračka se sušičkou Candy ROW 4854DWME/1-S v bílém provedení. Kapacita bubnu pro praní je 8 kg a pro sušení 5 kg prádla a maximální odstřeďování činí 1 400 ot./min. Hlučnost dosahuje 77 dB. Tato pračka nabízí až 16 základní programů (z toho 9 rychlých do 1 hodiny) + Wi-Fi programy. Její funkce Snap&Wash umožňuje vyfotit prádlo. Aplikace následně sama rozezná množství i barvu a vybere ten nejvhodnější a nejrychlejší cyklus. Můžete ji ovládat i na dálku s připojením Wi-Fi nebo Bluetooth prostřednictvím mobilního zařízení s příslušnou aplikací SimplyFi. Je také kompatibilní i s hlasovými aplikacemi Alexa (Amazon) a Google Home (v anglickém jazyce).

Inteligentní pračka so sušičkou v jednom

Předem plněná, chytrá pračka se sušičkou Candy ROW 4854DWME/1-S v bílém provedení má digitální otočný volič a dvířka s vyšším umístěním pro maximální komfort vytahování prádla. Nabízí pohodlné praní a sušení s velkou kapacitou bubnu pro velké rodiny. Na jeden prací cyklus vypere 8 kg prádla a vysuší 5 kg prádla. Odstřeďování dosahuje maximálně 1 400 otáček za minutu
 

Ještě větší komfort s Candy RapidÓ

Inteligentní pračka se sušičkou, s designem Candy RapidÓ, byla vyvinuta pro co nejjednodušší způsob péče o prádlo. Nabízí největší otvor dvířek na trhu s dostatečnou kapacitou bubnu a jednoduchým a pohodlným dotykovým ovládáním, které je umístěno na hraně dvířek. Všechny detaily vytvářejí maximální komfort používání pračky Rapid. Textový displej zobrazuje informace v českém jazyce.

Programy

  • 16 základních programů + Wi-Fi programy: Rychlý speciální 39 min, Rychlá perfektní bavlna 59 min, Rychlé smíšené a barevné 20° 59 min, Rychlé jemné 59 min, Rychlý 14 min, Rychlý 30 min, Rychlý 44 min, Vlna/ruční praní, Syntetika a barevné, Máchání, Odčerpání + odstředění, Bavlna, Eco 40-60 °C, Praní a sušení (bavlna, Eco 40-60 °C + funkce Suché Do skříně), Sušení Vlna - Woolmark Apparel Care, Sušení syntetika, Sušení bavlna.
  • 3 úrovně sušení: Extra suché, Na žehlení, Na věšák.

Čistota a hygiena na prvním místě

Chytrá pračka se sušičkou je vybavena programem "Daily Hygiene", který jistě oceníte při každodenním praní. Čistí prádlo do hloubky jeho vláken a garantuje tak maximální čistotu a hygienu vašeho oblečení a to za méně než 59 minut. Spotřebič je navíc vybaven 9 rychlými a hlavně efektivními programy Rapid, které vyperou vaše prádlo za méně než 1 hodinu (14',29',30',39',44',59').

Funkce Snap&Wash

Díky funkcí Snap&Wash máte jedinečnou možnost vyfotit své prádlo. Tato chytrá aplikace sama rozezná barvu a množství vloženého prádla a vybere ten nejvhodnější rychlý cyklus. Kompatibilní je s hlasovými asistenty Amazon Alexa nebo Google Home, které nabízejí možnost ovládání inteligentní pračky hlasem. Stačí si poručit (podpora v angličtině).

Pračka, která s vámi komunikuje

Modelová řada praček Candy RapidÓ disponuje systémem Wi-Fi konektivity. Zadávání příkazů je díky ní jednodušší než doposud. Díky aplikaci jsou k dispozici tipy na praní i podpora v anglickém jazyce. Aplikace Simply-Fi umožňuje komunikaci s vaším spotřebičem. Stačí se jen zeptat a pračka zodpoví všechny vaše otázky, počínaje ideálním programem pro praní až po odstraňování různých druhů skvrn.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 8 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Candy ROW 4854DWME/1-S

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno