Candy RO41276DWHC6/1-S

Nákupem získáte 109,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Předem plněná smart pračka Candy RO41276DWHC6/1-S ve slim provedení s designem RapidÓ nabízí až 9 rychlých pracích cyklů do 1 hodiny, které jsou užitečné pro časté denní praní. Kapacita bubnu pro praní je 7 kg prádla a maximální otáčky odstřeďování jsou 1 200 ot./min. Její ovládání je dokonale komfortní, bez nutnosti ohýbání se. Horizontální dotykový ovládací panel je umístěn na hraně dvířek, nechybí ergonomický otočný volič. Textový displej je v českém jazyce. Navíc je možné ji ovládat i na dálku prostřednictvím smartphonu připojeného k Wi-Fi nebo Bluetooth s aplikací simply-Fi. Inteligentní pračka Candy RO41276DWHC6/1-S je kompatibilní i s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Home (pouze v angličtině). Funkce Snap & Wash umožňuje vyfotit prádlo, aplikace následně sama rozezná jeho množství a barvu, díky čemuž nabídne nejvhodnější rychlý cyklus s možností dalších nastavení. Pračka nabízí 14 pracích programů + Wi-Fi programy a mnoho užitečných funkcí, včetně parní funkce nebo neodmyslitelného odloženého startu. Disponuje ochranou proti přepěnění i ochranou proti úniku vody Antioverflow. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Smart pračka se Snap & Wath

Inteligentní slim pračka Candy RO41276DWHC6/1-S s předním plněním v bílé barvě s digitálním otočným voličem. Dvířka jsou umístěna výš  kvůli maximálnímu komfortu vkládání prádla, nabízí pohodlné praní s velkou kapacitou bubnu pro velké rodiny. Všechny prací programy jsou navrženy tak, aby spotřebovaly minimální množství energie a zachovaly vysokou účinnost praní. Je zařazena do energetické třídy A +++ -30 %. Na jeden prací cyklus můžete vyprat 7 kg prádla. Odstřeďování dosahuje maximálně 1 200 otáček za minutu. Mezi 14 standardními programy s možností odloženého startu až na 24 hodin si jistě vyberete vždy ten nejvhodnější pro vaše oblečení. K standardním programům je možné stáhnout prostřednictvím aplikace další Wi-Fi programy. Pračka je kromě technologie Smart Touch kompatibilní i s hlasovými aplikacemi Amazon Alexa nebo Google Assistant, které nabízejí možnost ovládání inteligentní pračky hlasem. Stačí si poručit. (Podpora v angličtině). Navíc díky Snap & Wath máte jedinečnou možnost vyfotit prádlo. Následně aplikace sama rozpozná barvu a množství vloženého prádla a vybere ten nejvhodnější rychlý cyklus s dalšími nastaveními.

Pračka, která s vámi komunikuje

Modelová řada praček Candy RapidÓ disponuje systémem Wi-Fi konektivity. Zadávání příkazů je díky ní jednodušší než dosud. K dispozici jsou díky aplikaci tipy na praní i podpora v anglickém jazyce. Aplikace simply-Fi umožňuje komunikaci s vaším spotřebičem. Stačí se jen zeptat a pračka zodpoví všechny vaše otázky, počínaje ideálním programem pro praní až po odstraňování různých druhů skvrn. Inovativní design RapidÓ byl vyvinut pro praní prádla bez stresu. Pračky jsou vybaveny vyšším a větším plnicím otvorem, díky kterému je vkládání a vyndávání prádla jednodušší a pohodlnější. Navíc nový ergonomický způsob ovládání a kontroly pracích cyklů ušetří nejen váš čas, ale i páteř. Ovládání je umístěno pohodlně v horní části dvířek, aby nebylo nutné se pro nastavení shýbat. Praktický abecední displej zobrazuje název programu i v českém jazyce. Kontrola nastavení tak bude mnohem jednodušší.

Programy a funkce

 •     14 programů základních + Wi-Fi programy: Rychlý denní 39 min, Rychlý barevné 59 min, Rychlý bavlna 59 min, Rychlý denní hygienický 59 min, Rychlý sportovní 29 min, Rychlý jemné 59 min, Rychlý úsporný eco 14, 30, 44 min, Odčerpávání + odstřeďování, Ruční praní, Syntetika, Perfect 20 °C, Bavlna, Bílé 90 °C, Wi-Fi programy.
 •     Funkce: Odložený start až 24 hod., Předpírka, Extra máchání (3), Hygienický +, Rychlý/Nastavení míry znečištění (3), Nastavení teploty praní, Nastavení otáček odstřeďování, Parní funkce, zablokování tlačítek.

Candy RapidÓ

Inteligentní pračka s designem Candy RapidÓ byla vyvinuta pro co nejjednodušší způsob péče o prádlo. Nabízí největší otvor dvířek na trhu s dostatečnou kapacitou bubnu a jednoduchým a pohodlným dotykovým ovládáním, které je umístěno na hraně dvířek. Všechny detaily vytvářejí maximální komfort používání pračky RapidÓ. Textový displej zobrazuje informace v českém jazyce. Pokud potřebujete rychle vyprat vaše oblečení, můžete si vybrat jednen z rychlých programů 14, 30 a 44 min nebo Perfect Rapid 59 minut. K dispozici je i 9 rychlých programů do 1 hodiny. Další možností je osvěžení prádla pomocí páry, která zároveň odstraňuje nepříjemné pachy, dezinfikuje a umožňuje následné snadné žehlení.

Technologie Smart Touch

Umožňuje bezdotykové propojení smart pračky pomocí technologie Wi-Fi nebo Bluetooth s chytrým telefonem. Poskytuje možnost komunikace prostřednictvím aplikace Candy simply-Fi se smartphonem, tabletem či PC. Praktická aplikace do telefonu vám i poradí vhodný program pro vaše prádlo, pokud si nebudete vědět rady. Umožňuje také stáhnout 40 dalších pracích programů.

Hlavní funkce, které můžete využít jsou:

 •     Inteligentní kontrola: Nabízí jednodušší řízení pro lepší výkon. Prostřednictvím pravidelného monitoringu vás bude informovat o stavu vaší pračky. V případě chyby nebo poruchy vám průvodce pomůže vybrat nejvhodnější řešení.
 •     Moje statistiky: Inteligentní pračka má vše pod kontrolou. Můžete si kontrolovat nejvíce používané programy a naučit se, jak zlepšit vaše prací návyky.
 •     Hlasový asistent: Stáhněte si pomocí něj ten nejlepší a nejvhodnější prací cyklus. Pomůže vám krok za krokem při výběru ideálního cyklu pro vás. Stačí se zeptat a následovat instrukce. Ve 3 krocích můžete najít nejlepší prací cyklus na základě komunikace s vaší pračkou. Aplikace vám navrhne ten nejvhodnější který splňuje vaše potřeby.
 •     Smart prací cykly: Aplikace nabízí více než 40 dalších programů praní, určitě si z nich vyberete ten nejvhodnější.
 •     Smart odložený start: Tato funkce umožňuje naplánovat a rozhodnout, kdy praní začne nebo skončí.
 •     Typy & rady: V nabídce je kompletní řada návrhů a rad, jak ušetřit čas a peníze a přitom dosáhnout dokonalých výsledků praní.

Materiál bubnu

Materiál použitý pro vanu je Silitech a buben je vyroben z nerezu. Použitím těchto materiálů máte jistotu dlouhotrvající kvality a nízké poruchovosti spotřebiče. Buben Shiatsu má navíc na povrchu masážní body pro šetrné zacházení s vaším prádlem.

Další vlastnosti

Inteligentní pračka má horizontální dotykový displej umístěný na hraně dvířek pro ergonomické ovládání. Textový displej je v českém jazyce. Chytrou pračku můžete také ovládat pomocí hlasových pokynů. Rovněž disponuje:

 •     Invertorovým motorem Speed ​​Drive s tichým chodem (praní 51 dB, odstřeďování 74 dB)
 •     Bubnem Silitech z nerezového materiálu
 •     Shiatsu bubnem s masážními body na povrchu pro šetrnou péči o prádlo
 •     Bezpečnostním zámkem
 •     Ochranou proti úniku vody Antiowerflow
 •     Ochranou proti přepěnění

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 45 cm
 • Maximální hlučnost 51 db
 • Kapacita bubnu 7 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1200 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A +++ - 30%
 • Počet programů 14
 • Třída účin.odstřeď. B
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 123 kWh
 • Systém vkládání předním plněním
 • Maximální hloubka 45 cm

Další vlastnosti

Značka: Candy
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 45 cm
Hmotnost: 63 Kg
Maximální hloubka: 45 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 51 db
Hluk při odstřeďování: 74 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 7 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1200 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 14
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 350 min.
? AquaStop funkce: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++ - 30%
Třída účin.odstřeď.: B
Celková spotřeba: 0,53 kWh
Roční spotř.en. při praní: 123 kWh
Roční spotř.vody při praní: 9600 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Další parametry

Následné sušení v sušičce: Ano
Technologie: Wifi, Bluetooth
? Smart (ovládání mobilem): Ano
Prostor na umístění: Střední 45-57 cm (hloubka)
Počet členů domácnosti: 4 členové
Speciální programy: Sportovní program

Ostatní

Kód produktu: 31009528

Všechny parametry

Recenze Candy RO41276DWHC6/1-S

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Candy RO41276DWHC6/1-S