Candy RO4 476DWM7/1-S


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 7 kg prádla, 1351 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 38 kWh na 100 cyklů, 16 pracích progamů, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka, Maximální hloubka: 50 cm. Více info


Cena 8 690 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 87 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Pračka s předním plněním Candy RO4 476DWM7/1-S v energetické třídě A. Má kapacitu 7 kg prádla a odstřeďuje při 1351 otáčkách za minutu. Díky 16 pracím programům, inteligentnímu mobilnímu ovládání, odloženému startu a dětské pojistce je praktickým pomocníkem do domácnosti. Spotřeba energie činí 38 kWh na 100 pracích cyklů. S maximální hloubkou 50 cm se skvěle hodí do každé kuchyně.

Maximální pohodlí

Pračka Candy RO4 476DWM7/1-S má vyšší a širší otevírání dvířek, což usnadňuje manipulaci s prádlem. Nový ergonomický design zajišťuje snadné vkládání a vyjímání prádla.

Šetřete čas

Skvělá pračka s 9 rychlými a účinnými programy, včetně možnosti vyprat prádlo za méně než 1 hodinu. Invertorový motor Speed Drive zvyšuje účinnost praní až o 50 %. S touto pračkou dosáhnete skvělých výsledků, aniž byste u pračky ztráceli čas.

Motor Speed-Drive

Inovativní a odolný invertorový motor Speed-Drive zvyšuje účinnost praní o 50 % a snižuje spotřebu energie a vibrace. Ideální pro efektivní mytí.

Technologie Quick&Clean

Technologie Quick&Clean v pračce Candy RO4 476DWM7/1-S vytváří vysoce koncentrovaný roztok vody a pracího prostředku, který je na tkaniny aplikován vysokotlakým proudem. Tato inovativní metoda umožňuje dosáhnout výsledků praní při nižších teplotách. Díky této technologii se zvyšuje účinnost praní a minimalizuje spotřeba energie.

Parní funkce

Funkce rozptýlení páry a pracího prostředku v bubnu této pračky Candy RO4 476DWM7/1-S zlepšuje odstraňování nečistot a skvrn z prádla a zároveň uvolňuje vlákna. Díky páře je následné žehlení mnohem snazší a v některých případech dokonce není nutné, takže máte více volného času na své oblíbené činnosti.

Funkce Snap&Wash

Pomocí funkce Snap&Wash můžete snadno určit nejlepší prací program pro vaše prádlo. Tento inteligentní systém automaticky nastaví správný cyklus, teplotu a rychlost odstřeďování podle množství, typu a barvy prádla. Už si nemusíte dělat starosti s výběrem správného pracího programu.

Program Steam Hygiene Plus

Tento program je navržen tak, aby snížil pomačkání a odstranil pachy a alergeny prostřednictvím hloubkového čištění. Program kombinuje páru s výkonným mácháním, udržuje teplotu 60 °C a zajišťuje čisté a bezpečné prádlo.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 7 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1351 ot./min.
Počet programů 16
Maximální hloubka 50 cm
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Candy RO4 476DWM7/1-S

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi