Candy RO16106DWHC7/1-S

Předem plněná smart pračka Candy RO16106DWHC7/1-S v bílé barvě je zařazena do energetické třídy A +++ - 40%. Je možné ji ovládat na dálku s připojením Wi-Fi nebo Bluetooth prostřednictvím mobilního zařízení s příslušnou aplikací Simply Fi a je kompatibilní i s hlasovými aplikacemi Alexa (Amazon) a Google Home - v anglickém jazyce. Inovativní funkce Snap & Wash umožňuje vyfotit prádlo, aplikace následně sama rozezná množství a barvu a vybere ten nejvhodnější a nejrychlejší cyklus a další nastavení. Inteligentní pračka Candy RO16106DWHC7 \ 1-S nabízí 14 základní pracích programů (z toho 9 rychlých do 1 hodiny) + Wifi programy. Kapacita bubnu pro praní je 10 kg prádla a maximální otáčky odstřeďování jsou 1600 ot./min. Hlučnost při praní dosahuje 51 dB a při odstřeďování 80 dB. K dispozici je také množství užitečných funkcí: odložený start až 24 hod., Hygienický +, Parní funkce. Pro bezpečnost je vybavena i ochranou proti úniku vody Antioverflow a ochranou proti přepěnění. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Smart pračka se Snap & Wash

Inteligentní pračka Candy RO16106DWHC7/1-S s předním plněním v bílé barvě s digitálním otočným voličem a dvířky s vyšším umístěním pro maximální komfort vkládání prádla nabízí pohodlné praní s velkou kapacitou bubnu pro velké rodiny. Všechny prací programy jsou navrženy tak, aby spotřebovaly minimální množství energie a zachovaly vysokou účinnost praní. Zařazena je do energetické třídy A +++ -40%. Na jeden prací cyklus lze vyprat 10 kg prádla. Odstřeďování dosahuje maximálně 1600 otáček za minutu. Mezi 14 standardními programy s možností odloženého startu až na 24 hodin si jistě vyberete vždy ten nejvhodnější pro vaše oblečení. K standardním programům je možné stáhnout prostřednictvím aplikace další WiFi programy. Pračka je kromě technologie Smart Touch kompatibilní i s hlasovými aplikacemi Amazon Alexa nebo Google Assistant, které nabízejí možnost ovládání inteligentní pračky hlasem. Stačí si poručit. (Podpora v angličtině). Navíc díky Snap & Wath máte jedinečnou možnost vyfotit prádlo. Následně aplikace sama rozpozná barvu a množství vloženého prádla a vybere ten nejvhodnější rychlý cyklus dalšími nastaveními.

Programy a funkce

 •     14 programů základních + Wifi programy: Rychlý denní 39 min, Rychlý barevné 59 min, Rychlý bavlna 59 min, Rychlý denní hygienický 59 min, Rychlý sportovní 29 min, Rychlý jemné 59 min, Rychlý úsporný eco 14, 30, 44 min, Odčerpávání + odstřeďování, Ruční praní, Syntetika, Perfect 20 ° C, Bavlna, Bílé 90 ° C, Wifi programy
 •     Funkce: Odložený start až 24 hod., Předpírka, Extra máchání (3), Hygienický +, Rychlý / Nastavení míry znečištění (3), Nastavení teploty praní, Nastavení otáček odstřeďování, Parní funkce, zablokování tlačítek

Rychlé programy

Pokud potřebujete rychle vyprat vaše oblečení, můžete si vybrat jeden z rychlých programů 14, 30 a 44 min. nebo Perfect Rapid 59 minut. K dispozici je i 9 rychlých programů do 1 hodiny. Další možností je osvěžení prádla pomocí páry, která zároveň odstraňuje nepříjemné pachy, dezinfikuje a umožňuje následné snadné žehlení.

Technologie Smart Touch

Umožňuje bezdotykové propojení smart pračky pomocí technologie Wi-Fi nebo bluetooth se smart telefonem. Poskytuje možnost komunikace prostřednictvím aplikace Candy simply-Fi se smartphonem nebo tabletem, či PC. Praktická aplikace do telefonu vám i poradí vhodný program pro vaše prádlo, pokud si nebudete vědět rady. Umožňuje také stáhnout 40 dalších pracích programů.

Hlavní funkce, které můžete využít jsou:

 •     Inteligentní kontrola: nabízí jednodušší řízení pro lepší výkon. Prostřednictvím pravidelného monitoringu vás bude informovat o stavu vaší pračky. V případě chyby nebo poruchy vám průvodce pomůže vybrat nejvhodnější řešení.
 •     Moje statistiky: inteligentní pračka má vše pod kontrolou. Můžete si kontrolovat nejvíce používané programy a naučit se jak zlepšit vaše prací návyky.
 •     Hlasový asistent: stáhněte si pomocí něj ten nejlepší a nejvhodnější prací cyklus. Pomůže vám krok za krokem při výběru ideálního cyklu pro vás. Stačí se zeptat a následovat instrukce. V 3 krocích můžete najít nejlepší prací cyklus na základě komunikace s vaší pračkou. Aplikace vám navrhne ten nejvhodnější, který splňuje vaše potřeby.
 •     Smart prací cykly: aplikace nabízí více než 40 dalších programů praní. Určitě si z nich vyberete ten nejvhodnější.
 •     Smart odložený start: tato funkce umožňuje naplánovat a rozhodnout kdy praní začne nebo skončí.
 •     Typy & rady: v nabídce je kompletní řada návrhů a rad jak ušetřit čas a peníze a přitom dosáhnout dokonalé výsledky praní.

Materiál bubnu

Materiál použitý pro vanu je Silitech a buben je vyhotoven z nerezu. Použitím těchto materiálů máte jistotu dlouhotrvající kvality a nízké poruchovosti spotřebiče. Buben Shiatsu má navíc na povrchu masážní body pro šetrné zacházení s vaším prádlem.

Další vlastnosti

Inteligentní pračka má horizontální dotykový displej umístěný na hraně dvířek pro ergonomické ovládání. Textový displej je v českém jazyce. Chytrou pračku můžete také ovládat pomocí hlasových pokynů. rovněž disponuje:

 •     Invertorovým motorem Speed ​​Drive s tichým chodem (praní 51 dB, odstřeďování 80 dB).
 •     Bubnem Silitech z nerezového materiálu
 •     Shiatsu bubnem s masážními body na povrchu pro šetrnou péči o prádlo
 •     bezpečnostní zámek
 •     Ochranou proti úniku vody Antiowerflow
 •     Ochranou proti přepěnění

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 54 cm
 • Maximální hlučnost 80 db
 • Kapacita bubnu 10 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1600 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A +++ - 40%
 • Počet programů 14
 • Třída účin.odstřeď. A
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 192 kWh
 • Systém vkládání předním plněním

Další vlastnosti

Značka: Candy
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 54 cm
Hmotnost: 68 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 80 db
Hluk při odstřeďování: 80 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 10 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1600 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 14
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 350 min.
? AquaStop funkce: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++ - 40%
Třída účin.odstřeď.: A
Celková spotřeba: 0,65 kWh
Roční spotř.en. při praní: 192 kWh
Roční spotř.vody při praní: 12100 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: dotykem
Systém vkládání: předním plněním

Další parametry

Technologie: Bluetooth, Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: 31008900

Všechny parametry

Recenze Candy RO16106DWHC7/1-S

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Candy RO16106DWHC7/1-S