Candy RO14146DWMCE/1-S

Zobrazit


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 14 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 56 kWh na 100 cyklů, 16 pracích progamů, Smart ovládání mobilem: Ano, Odložený start: Ano, Dětská pojistka: Ano, AquaStop funkce: Ne. Více info


Cena 14 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 150 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Předem plněná pračka Candy RO14146DWMCE/1-S v bílém provedení. Buben má kapacitu pro 14 kg prádla. Maximální výkon odstřeďování činí 1 400 ot./min. Tato inteligentní pračka nabízí 16 základních pracích programů (z toho 9 rychlých do 1 hodiny) + Wi-Fi programy. K dispozici je také množství užitečných funkcí: odložený start až 24 hodin, Daily Hygiene a jiné. Pračku můžete ovládat i na dálku s připojením Wi-Fi nebo Bluetooth prostřednictvím mobilního zařízení s příslušnou aplikací Simply Fi. Je kompatibilní i s hlasovými aplikacemi Alexa (Amazon) a Google Home v anglickém jazyce. Inovativní funkce Snap&Wash umožňuje vyfotit prádlo, aplikace následně sama rozezná množství a barvu, a vybere ten nejvhodnější a nejrychlejší cyklus. Hlučnost dosahuje 80 dB.

Velká kapacita pro praní

Předem plněná pračka Candy RO14146DWMCE/1-S v bílém provedení má digitální otočný volič. Dvířka pračky jsou s vyšším umístěním pro maximální komfort vkládání prádla. Nabízí pohodlné praní s velkou kapacitou. Na jeden prací cyklus můžete vyprat až 14 kg prádla. Odstřeďování dosahuje maximálně 1 400 otáček za minutu.

Praktické programy a funkce

Pračka nabízí 16 standardních programů s možností odloženého startu až na 24 hodin. Jistě si vyberete ten nejvhodnější program pro vaše oblečení. K standardním programům si můžete stáhnout další Wi-Fi programy prostřednictvím aplikace. Navíc díky Snap&Wash máte jedinečnou možnost vyfotit prádlo. Aplikace sama rozpozná barvu a množství vloženého prádla a vybere ten nejvhodnější prací cyklus. Pračka je kromě technologie Smart Touch kompatibilní i s hlasovými aplikacemi Amazon Alexa nebo Google Assistant, které nabízejí možnost ovládání inteligentní pračky hlasem. Stačí si poručit (podpora v angličtině).

Technologie Smart Touch

Tato technologie umožňuje bezdotykové propojení inteligentní pračky pomocí technologie Wi-Fi nebo Bluetooth. Poskytuje možnost komunikace prostřednictvím aplikace Candy Simply-Fi s chytrým telefonem nebo tabletem. Praktická aplikace do telefonu vám poradí vhodný program pro vaše prádlo, nebudete-li si vědět rady. Umožňuje také stáhnout 40 dalších pracích programů.

Hlavní funkce, které můžete využít jsou:

  • Inteligentní kontrola: nabízí jednodušší řízení pro lepší výkon. Prostřednictvím pravidelného monitoringu vás bude informovat o stavu vaší pračky. V případě chyby nebo poruchy vám průvodce pomůže vybrat nejvhodnější řešení.
  • Moje statistiky: inteligentní pračka má vše pod kontrolou. Můžete si kontrolovat nejvíce používané programy a naučit se jak zlepšit vaše prací návyky.
  • Hlasový asistent: stáhněte si pomocí něj ten nejlepší a nejvhodnější prací cyklus. Pomůže vám při výběru ideálního cyklu krok za krokem. Stačí se zeptat a následovat instrukce. V 3 krocích můžete najít nejlepší prací cyklus na základě komunikace s vaší pračkou. Aplikace vám navrhne ten nejvhodnější, který splňuje vaše potřeby.
  • Smart prací cykly: aplikace nabízí více než 40 dalších programů praní. Určitě si z nich vyberete ten nejvhodnější.
  • Smart odložený start: tato funkce umožňuje naplánovat a rozhodnout kdy praní začne nebo skončí.
  • Tipy & rady: v nabídce je kompletní řada návrhů a rad jak ušetřit čas a peníze a přitom dosáhnout dokonalé výsledky praní.

Rychlé programy

Pračka Candy RapidÓ byla vytvořena na základě konceptu rychlých, efektivních pracích cyklů pro denní potřebu. Nabízí tak kompletní sadu 9 rychlých Rapid programů, které jistě oceníte při každodenním praní a díky kterým ušetříte čas. Vybrat si můžete jeden z rychlých programů 14, 30 a 44 minut, nebo Perfect Rapid 59 minut. Pračka s technologií Speed Drive Motorem je schopna vyprat vaše prádlo až o 50 % účinněji. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 14 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 16
Třída energetické účinnosti 2021 A

Návody a manuály

Hodnocení

4,0 / 5

2 recenze Candy RO14146DWMCE/1-S

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Petr

18. 5. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • dobrý poměr cena/výkon
  • absence jasného českého návodu na istalaci

vše v pořádku .. trochu delší termín dodání ..ale nákup nebyl urgentní, takže o.k


Luděk

22. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • Velký objem, tichá, pere dobře

Po prvním vyprání začala téct. <br /> Z výroby nebylo dotažené topné těleso????‍♂️