Candy RO14116DWMCT-S


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 11 kg prádla, 1351 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 53 kWh na 100 cyklů, 16 pracích progamů, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka. Více info


Cena 10 489 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 105 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Automatická inteligentní pračka Candy RO14116DWMCT-S z řady RapidÓ v bílém provedení má kapacitu pro 11 kg prádla. Na výběr máte 16 programů, z toho 9 rychlých + Wi-Fi. Maximální rychlost odstřeďování je 1 351 otáček za minutu. Maximální hluk při otáčení je 80 dB. K dispozici je technologie Quick & Clean, vestavěný displej, dětský zámek nebo chytré ovládání přes Wi-Fi a Bluetooth.

Šikovný pomocník v domácnosti

Chytrá pračka Candy RO14116DWMCT-S z řady RapidÓ je v bílém provedení s předním plněním a otočným voličem. Na jeden prací cyklus můžete vyprat až 11 kg prádla, takže je ideální pro velké rodiny. Cyklus odstřeďování dosahuje maximálně 1 351 otáček za minutu.

Programy a funkce

  • 16 základních programů + programy Wi-Fi: Rychlý speciální 39 min, Rychlý hygienický plus 59 min, Rychlý smíšený a barevný 20 °C 59 min, Rychlý dokonalá bavlna 59 min, Snadné žehlení plus - parní program 39 min, Rychlý jemný 59 min, Rychlý pro malé množství prádla 14, 30, 4 min, Praní, Vypouštění + odstřeďování, Vlna/ruční praní, Syntetika, Bavlna, Eco 40-60°, Chytré praní (s párou na konci cyklu), Wi-Fi programy
  • Funkce: Odložený start až o 24 hodin, Předpírka, Extra máchání, Hygienic+, rychlý/úroveň znečištění (3)/úroveň páry (3 parní funkce), Snadné žehlení, Nastavení teploty praní, Nastavení rychlosti odstřeďování, Zámek tlačítek
  • Bezpečnost: Bezpečnostní zámek dveří, Ochrana proti přetečení, Ochrana proti pěnění

Quick & Clean

Pračka je vybavena technologií Quick & Clean, která zajišťuje dokonale hygienické praní. Tato technologie smíchá čisticí prostředek s vodou, čímž vznikne vysoce koncentrovaný roztok. Ten je poté vstřikován do bubnu vysokotlakým proudem, který proniká hluboko do vláken tkanin. Díky této technologii získáte vyšší sílu pracího prostředku, což vám umožní snížit běžnou teplotu praní.

Snap & Wash

Díky funkci Snap & Wash máte jedinečnou možnost pořizovat fotografie svého prádla. Aplikace pak sama rozpozná barvu a množství vloženého prádla a vybere nejvhodnější rychlý cyklus s dodatečnými nastaveními.

Inteligentní ovládání

Výhodou je bezdotykové propojení chytré pračky prostřednictvím technologie Wi-Fi nebo Bluetooth s vaším chytrým telefonem. Poskytuje možnost komunikace prostřednictvím aplikace hOn s vaším chytrým telefonem nebo tabletem. Praktická aplikace v telefonu vám také poradí, jaký program je pro vaše prádlo vhodný, pokud si nevíte rady. Umožňuje také stáhnout další prací programy.

Můžete také využít:

  • Stažení nových funkcí a cyklů
  • Funkce odloženého startu a konce
  • Tipy a triky
  • Kontrolní cyklus
  • Vedení statistik o praní a spotřebě energie
  • Průvodce chybovými hlášeními a uživatelská příručka

Hlasový asistent

Pračka je také kompatibilní s hlasovými aplikacemi Amazon Alexa nebo Google Assistant, které umožňují ovládat chytrou pračku hlasem. Stačí přikázat (podpora anglického jazyka).

Tichý provoz

Tato chytrá pračka je vybavena výkonným a přitom velmi tichým invertorovým motorem Speed Drive. Při nejvyšších otáčkách během odstřeďování je hlučnost na úrovni 80 dB.

Ještě větší pohodlí s Candy RapidÓ

Inteligentní pračka v designu Candy RapidÓ byla vyvinuta tak, aby byla péče o vaše prádlo co nejjednodušší. Je vybavena největším otvorem dvířek na trhu s dostatečnou kapacitou bubnu a jednoduchým a pohodlným dotykovým ovládáním, které je umístěno na okraji dvířek. Všechny tyto detaily vytvářejí maximální pohodlí při používání pračky. Na textovém displeji se zobrazují informace v českém jazyce.

Snadnější žehlení

Usnadněte si žehlení prádla a zvolte při praní funkci páry. Při praní pára jednoduše prochází vlákny a uvolňuje je. Po vytáhnutí prádla z pračky je minimálně pomačkané.

Rychlé programy

Pračka Candy RapidÓ byla vytvořena na základě konceptu rychlých a účinných pracích cyklů pro každodenní použití. Nabízí kompletní sadu 9 rychlých programů Rapid, které oceníte při každodenním praní a které vám ušetří čas. Můžete si vybrat z rychlých programů 14, 30 a 44 minut nebo Perfect Rapid 59 minut a více.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 11 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1351 ot./min.
Počet programů 16
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Candy RO14116DWMCT-S

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi