Candy RO 1294DWMT/1-S


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 9 kg prádla, 1151 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 49 kWh na 100 cyklů, 16 pracích progamů, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka. Více info


Cena 9 289 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 93 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytrá předem plněná pračka z řady RapidÓ Candy RO 1294DWMT/1-S v bílém provedení má kapacitu pro 8 kg prádla. Na výběr máte 16 programů, z toho 9 rychlých + Wi-Fi. Maximální rychlost odstřeďování je 1 151 otáček za minutu. Maximální hluk při otáčení je 74 dB. K dispozici je technologie Quick&Clean, Snap&Wash, displej, dětský zámek nebo chytré ovládání přes Wi-Fi a Bluetooth.

Praktický pomocník

Chytrá předem plněná pračka Candy RO 1294DWMT/1-S z řady RapidÓ v bílém provedení má jednoduché ovládání s otočným voličem. Na jeden cyklus dokáže vyprat až 8 kg prádla, takže je ideální pro větší rodiny. Rychlost odstřeďování dosahuje maximálně 1 151 otáček za minutu.

Ještě větší pohodlí s Candy RapidÓ

Inteligentní pračka v designu Candy RapidÓ byla vyvinuta tak, aby byla péče o vaše prádlo co nejjednodušší. Je vybavena největším otvorem dvířek na trhu s dostatečnou kapacitou bubnu a jednoduchým a pohodlným dotykovým ovládáním. Všechny tyto detaily vytvářejí maximální pohodlí při používání pračky RapidÓ. Na textovém displeji se zobrazují informace v českém jazyce.

Programy a funkce

  • 16 základních programů + programy Wi-Fi: Quick Special 39 min, Quick Hygienic plus 59 min, Quick Mixed and Colour 20 °C 59 min, Quick Perfect Cotton 59 min, Easy Ironing plus - Steam program 39 min, Quick Delicate 59 min, Rychlý pro malé množství prádla 14, 30, 4 min, Máchání, vypouštění + odstřeďování, Vlna/ruční praní, Syntetika, Bavlna, Eco 40 - 60°, Inteligentní praní (s párou na konci cyklu), Programy Wi-Fi
  • Funkce: Odložený start až o 24 hodin, Předpírka, Extra máchání, Hygienic+, Rychlý/úroveň znečištění (3)/úroveň páry (3 parní funkce), Snadné žehlení, Nastavení teploty praní, Nastavení rychlosti odstřeďování, Zámek tlačítek
  • Bezpečnost: Bezpečnostní zámek dveří, Ochrana proti přetečení, Ochrana proti pěnění

Rychlé programy

Pračka Candy RapidÓ byla vytvořena na základě konceptu rychlých a účinných pracích cyklů pro každodenní použití. Nabízí tak kompletní sadu 9 rychlých programů, které jistě oceníte při každodenním praní a které vám ušetří čas.

Inteligentní ovládání

Výhodou je bezdotykové propojení chytré pračky prostřednictvím technologie Wi-Fi nebo Bluetooth s vaším chytrým telefonem. Poskytuje možnost komunikace prostřednictvím aplikace hOn s vaším chytrým telefonem nebo tabletem. Praktická aplikace v telefonu vám také poradí, jaký program je pro vaše prádlo vhodný, pokud si nevíte rady. Umožňuje si také stáhnout další prací programy.

Nabízí:

  • Stažení nových funkcí a cyklů
  • Funkce odloženého startu a konce
  • Tipy a triky
  • Kontrolní cyklus
  • Vedení statistik o praní a spotřebě energie
  • Průvodce chybovými hlášeními a uživatelská příručka

Hlasový asistent

Pračka je také kompatibilní s hlasovými aplikacemi Amazon Alexa nebo Google Assistant, které umožňují ovládat chytrou pračku hlasem (podpora anglického jazyka).

Quick&Clean

Pračka je vybavena technologií Quick&Clean, která zajišťuje dokonale hygienické praní. Tato technologie smíchá čisticí prostředek s vodou, čímž vznikne vysoce koncentrovaný roztok. Ten je poté vstřikován do bubnu vysokotlakým proudem, který proniká hluboko do vláken tkanin. Díky této technologii získáte vyšší sílu pracího prostředku, což vám umožní snížit běžnou teplotu praní.

Snap&Wash

Díky funkci Snap&Wash máte jedinečnou možnost pořizovat fotografie svého prádla. Aplikace pak sama rozpozná barvu a množství vloženého prádla a vybere nejvhodnější rychlý cyklus s dodatečnými nastaveními.

Tichý provoz

Smart pračka je vybavena výkonným a přitom velmi tichým invertorovým motorem Speed Drive. Při nejvyšších otáčkách během odstřeďování je hlučnost 74 dB.

Snadnější žehlení

Usnadněte si žehlení prádla a zvolte při praní funkci páry. Při praní pára jednoduše prochází vlákny a uvolňuje je. Po vyjmutí z pračky je prádlo minimálně pomačkané.

Maximální čistota a hygiena

Inteligentní předem plněná pračka má praktický program Quick Hygiene Plus, který vypere prádlo až do hloubky vláken. Za 59 minut zaručuje maximálně hygienicky čisté prádlo.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 9 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1151 ot./min.
Počet programů 16
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Candy RO 1294DWMT/1-S

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi