Candy RO 1284DWMCT/1-S


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 8 kg prádla, 1151 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 47 kWh na 100 cyklů, 16 pracích progamů, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka, Maximální hloubka: 58 cm. Více info


Cena 8 590 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 86 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Pračka s předním plněním Candy RO 1284DWMCT/1-S s energetickou třídou A, kapacitou 8 kg prádla a 1151 otáčkami odstřeďování. Spotřeba energie je 47 kWh na 100 pracích cyklů při 16 pracích programech. Obsahuje inteligentní mobilní ovládání, odložený start, dětskou pojistku a dosahuje maximální hloubky 58 cm.

Technologie Quick&Clean

Technologie Quick&Clean v pračce Candy RO 1284DWMCT/1-S vytváří vysoce koncentrovaný roztok vody a pracího prostředku, který je aplikován na tkaniny vysokotlakým proudem. Tato inovativní metoda umožňuje dosáhnout výsledků praní při nižších teplotách. Díky této technologii se zvyšuje účinnost praní a minimalizuje spotřeba energie.

Úspora času

Skvělá pračka s 9 rychlými a účinnými programy, včetně možnosti vyprat prádlo za méně než 1 hodinu. Invertorový motor Speed Drive zvyšuje účinnost praní až o 50 %. S touto pračkou dosáhnete skvělých výsledků, aniž byste u pračky ztráceli čas.

Parní funkce

Funkce páry a rozptýlení pracího prostředku v bubnu této pračky Candy RO 1284DWMCT/1-S zlepšuje odstraňování nečistot a skvrn z vašeho prádla a zároveň uvolňuje vlákna. Díky páře je následné žehlení mnohem snazší a v některých případech dokonce není nutné, takže máte více volného času na své oblíbené činnosti.

Funkce Snap&Wash

Pomocí funkce Snap&Wash ve vašem chytrém telefonu můžete snadno určit nejlepší prací program pro vaše prádlo. Tento inteligentní systém automaticky nastaví správný cyklus, teplotu a rychlost odstřeďování podle množství, typu a barvy prádla. Už si nemusíte dělat starosti s výběrem správného pracího programu.

Motor Speed-Drive

Inovativní a odolný invertorový motor Speed-Drive zvyšuje prací výkon o 50 % a snižuje spotřebu energie a vibrace. Ideální pro efektivní praní.

Maximální pohodlí

Pračka Candy RapidÓ s vyšším a širším otevíráním dvířek usnadňuje manipulaci s prádlem. Nový ergonomický design zajišťuje snadné vkládání a vyjímání prádla.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 8 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1151 ot./min.
Počet programů 16
Maximální hloubka 58 cm
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Candy RO 1284DWMCT/1-S

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi