Candy MIC20GDFB

  • Doprava zdarma
  • Sleva 28 %

Typ ovládání: mechanické, Gril: Ano, Vnitřní objem: 20 L, Mikrovlnný výkon: 800 W,


Cena 5 489 Kč

Sleva 28 % z ceny doporučené výrobcem: 7 590 Kč Zobrazit nápovědu

54,89 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavná mikrovlnná trouba Candy MIC20GDFB v bílém provedení má vnitřní objem 20 litrů. Maximální mikrovlnný výkon dosahuje 800 W a výkon grilu 1000 W. Můžete ji zabudovat i do horní skříňky do úrovně očí. K dispozici máte 10 programů vaření: mikrovlnný ohřev, gril, mikrovlnný ohřev + gril s 5 úrovněmi výkonu i rozmrazování a expres vaření. Mikrovlnná trouba Candy MIC20GDFB nabízí funkci minutky se zvukovou signalizací, dětskou pojistku a digitální hodiny. Ovládáte ji otočným voličem a tlačítky. Dvířka se otevírají pomocí tlačítka do strany. Vnitřní vybavení tvoří skleněný otočný talíř v průměru 24,5 cm a grilovací mřížka.

Elegantní spotřebič

Vaření by mělo být potěšením, ne jen denní rutinou. Pokud máte umístěný spotřebič v nesprávné výši, může vám práci s ním znechutit. Řešením jsou vestavné mikrovlnné trouby, které můžete jednoduše nainstalovat i do vysoké nebo nástěnné skříňky na úrovni očí. Tak budete mít neustále kontrolu nad vašimi ohřívanými pokrmy bez větší námahy a nemusíte se shýbat. S vestavěnou mikrovlnnou troubou Candy MIC20GDFB dosáhnete opravdu dokonalé výsledky. Na první pohled vás zaujme svým elegantním bílým designem, díky tomu je trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Trouba disponuje hned několika druhy ohřevu, ohřevem s mikrovlnami s maximálním výkonem 800 W, ohřev pomocí horkého vzduchu, gril a jejich kombinace. Nechybí automatické programy a funkce rozmrazování. Při 10 automatických programů stačí, když navolíte program a hmotnost připravovaného pokrmu. Výkon, čas a teplota jsou již přednastaveny.

Programy

Mikrovlnný ohřev, gril nebo jejich kombinaci - mikrovlny + gril

  •     5 úrovní výkonu
  •     10 automatických programů
  •     rozmrazování
  •     Expresní vaření

Mikrovlnná trouba nabízí možnost automatických programů. Pokud chcete ušetřit vaši energii a čas můžete využít automatické programy, které se postarají o kvalitní přípravu vašich jídel. Program sám kontroluje správné úrovně výkonu, čímž se snižuje riziko chyb.

Další vlastnosti a vybavení

K dispozici je ovládání pomocí otočného voliče a tlačítek doplněných displejem. Maximální výkon mikrovlnné trouby dosahuje 800 W a výkon grilu 1000 W. Nechybí ani praktická dětská pojistka a minutka se zvukovou signalizací. Vnitřní vybavení tvoří skleněný otočný talíř v průměru 24,5 cm a grilovací mřížka. Celkový vnitřní objem dosahuje 20 litrů. Když vestavná Mikrovlnná trouba není právě v provozu, na displeji se zobrazují hodiny.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ ovládání mechanické
Gril Ano
Vnitřní objem 20 L
Mikrovlnný výkon 800 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Candy MIC20GDFB

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno