Candy MIC 25 GDFX vestavná mikrovlnná trouba

  • 20 % sleva s kódem

Vestavná mikrovlnná trouba, Vnitřní objem: 25 l, Mikrovlnný výkon: 900 W, Výkon grilu: 1000 W, Vestavěný displej, Barva: stříbrná, Kovový rámeček, Výška: 38,8 cm, Šířka: 59,4 cm, Hloubka: 44 cm. Více info


Popis produktu

Udělejte z vaší kuchyně bezpečnější místo s vestavnou mikrovlnnou troubou

Společnost Candy myslela při navrhování této vestavné mikrovlnné trouby na všechno. Proto ji vybavila dětským zámkem, se kterým se nemusíte už více obávat o bezpečnost. Vaření tak pro vás bude pohodlnější a příjemnější. 

Ovládání trouby a přehledný displej

Vestavná mikrovlnná trouba Candy MIC 25 GDFX je vybavena ovládáním, se kterým nebude mít nikdo problém. Mikrovlnná trouba totiž disponuje jednoduchým tlačítkovým ovládáním a otočným voličem, přičemž na digitálním displeji můžete sledovat, jaký program jste si zvolili a kromě času nastavit i minutku až na 95 minut.

Možnost výběru z bohaté nabídky programů

Hledáte mikrovlnnou troubu, která nabízí široký výběr programů? V tom případě je vestavná mikrovlnná trouba Candy MIC 25 GDFX jako dělaná právě pro vás. Disponuje až 10 automatickými programy jako je pizza, brambory, maso, zelenina, ryby. Každý uživatel této trouby ocení kombinaci grilu a mikrovlnného ohřevu. Jídlo tak nemusíte jenom klasicky ohřát, ale i ogrilovat. Kromě toho disponuje také funkcí rychlého vaření, která umožňuje při stisknutí tlačítka start ohřev na 100% výkon během 30 sekund, přičemž je možnost opakovaným stiskem zvýšit dobu ohřevu na 95 minut o 30 sekund. Je jen na vás, který z programů zvolíte.

Praktický 2fázový ohřev, který vám usnadní ohřívání

Vestavná mikrovlnná trouba Candy MIC 25 GDFX s objemem 20 l, otočným talířem 31,5 cm a s výkonem 900 W nabízí 2fázový ohřev, který si oblíbíte hned po prvním použití. Díky němu si budete moci předem nastavit průběh ohřevu, což oceníte v případě, pokud si budete chtít rozmrazit jídlo a následně ho ohřát.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ ovládání elektronické
Gril Ano
Vnitřní objem 25 L
Mikrovlnný výkon 900 W

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Candy MIC 25 GDFX vestavná mikrovlnná trouba

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi